Antalya Tünektepe Teleferik Transfer

Antalya Tünektepe Teleferik

Antalya Kemer Tünektepe Teleferik  


Antalya turizm sektörünün en gözde illerinden biridir.Antalya Kemer Tünektepe Teleferik her yıl milyonlarca turiste ev sahipliği yaparak şehrin daha da gelişmesi sağlanmaktadır. Hızla gelişen ve turizmin kalbi olan bu şehirde çok fazla gezilecek ve görülmesi gereken yerler bulunmaktadır. Şehir kalabalık olmasına rağmen turistik mekanlarının da çok olması şehirde birçok etkinliğin yapılmasını sağlar.  

Antalya Kemer Tünektepe Teleferik Yerli ve yabancı turistler Antalya ilinde tatil amaçlı ya da gezi amaçlı ziyaretler yapmaktadır. Özel araçları ile ya da tur firmaları ile şehre gelen konuklar bu şehrin eşsiz manzarasını da görmek için çeşitli yerlere gidiş sağlamaktadır.  

Şehrin tepeden görüntüsünü izleyebilmek için Kemer Tünektepe Teleferik Antalyalılar için açılmıştır. Kemer Teleferik ile en tepe noktaya çıkılarak şehri kuş başı izleme fırsatı bulunmaktadır. Teleferiğin son durağında aileniz ile vakit geçirebileceğiniz ve manzarayı doyasıya izleyeceğiniz çay bahçeleri ve dinlenme alanları yer almaktadır. Hava şartları el verdiği sürece birçok turistte buranın ziyaretine gelmektedir.  

Kemer Tünektepe Teleferik Antalya ilinin tepeden izlenmesini sağlamaktadır. Sarısu kadınlar plajının yan tarafından teleferiğe ulaşarak zirveye çıkılabilmektedir. Manzarası harika olan bu yer sayesinde Antalya’ ya kuş başı bakabilir sıcacık bir çay yudumlayabilirsiniz.  

Turistlerin çok fazla ziyaret ettiği kültürel ve mimari yapısı ile ilgi odağı olan Antalya her geçen yıl turizmde ülke ekonomisine ciddi bir yatırım yapılmasını sağlamaktadır. Şehrin tüm ilçeleri yaz aylarında çok fazla kalabalık olmaktadır. Oteller ve konaklama yerleri rezervasyonları çok önceden yapılarak tatilcilere unutulmaz bir tatil yaşamaları sağlanmaktadır.  

Antalya' da ulaşım sorunu çok fazla olmamaktadır. İster özel araç ister toplu taşıma araçları sürekli olarak hizmet alınmasını sağlanmaktadır. Havalimanında uçuşların sürekli olduğu da bilinmektedir. Dünyadan ve Yurdumuzun her bir köşesinden bu şehre tatil ya da iş amaçlı gelen konuklar bulunmaktadır. Ailesi ile tatil yapmak isteyen kişilerde bu şehre mutlaka bir kez olsun gelmektedir.  

Karayolu ulaşım kadar hava yolu ulaşımı da aktif olan şehirlerden biridir. Şehre ilk kez gelen konuklar özel araçları ile karayolunu tercih ederken yurt dışından gelen yabancı turistlerde hava yolunu tercih etmektedir. Genel olarak otel rezervasyonları bulunan konukların özel araç ile ulaşım sağlayamadığında transfer hatları tercih ederek konaklama ya da gezilecek olan alanlara ulaşım imkanı bulabilmektedir.  

Transfer hatlar genellikle hava yolu ile şehre ulaşan kişilerin konaklama alanlarına ulaşmasını sağlamaktadır. Aynı şekilde havalimanına ulaşmak isteyenlerde konaklama alanlarından transfer hatları tercih ederek ulaşım sorununa çözüm bulabilmektedir. Transfer hatlar ayrıca tatil boyunca gezmek isteyen konukların lüks ve konforlu araçlar ile güvenli seyahat ederek ziyaret edilmesi gereken yerlere ulaşım sağlayabilmektedir. Bu sayede özel araç tercih etmeyen konukların transfer hatlar ile bir yerden bir yere aktarımları kolay ve hızlı olmaktadır.  

Belek transfer vip yıllardır aynı sektörde hizmet vermeye devam eden transfer hat hizmeti sunan firmalardan biridir. Havalimanı ulaşımlarının yanı sıra konukları şehrin içinde gezmek istediklerinde ulaşım sorunlarına çözüm yolu sunmaktadır. Araçların konforlu oluşu ailesi ile gezi planlayan konuklara kolaylık sağlayabilmektedir.  

Transfer hat sayesinde şehrin ulaşılması gereken ya da gezi düzenlenecek olan yerlerine konukların ulaşımını sağlayarak onlara şehrin güzelliklerini yaşatmaktadır. Bu sayede ulaşım sorunu sıkıntısı yaşamadan şehirde rahat bir şekilde dolaşma sağlanmaktadır.  

Belek transfer vip müşterilerine kaliteli hizmet vermeye özen  göstermektedir. Özellikle havalimanından alınacak yolcuların önceden yapılmış olan rezervasyonlarında uçak iniş saatinden önce havalimanında hazır olarak yolcuların bekleme yapmadan konaklama alanlarına ulaşmasına yardımcı olur. Konaklama alanından ayrılacak olan konuklar için de yine aynı şekilde transfer hat hizmeti sunmaktadır. Tatil boyunca araç ihtiyacı olan konuklar için de transfer hizmetini eksiksiz yerine getirmektedir. 

Tünektepe Kemer Teleferik yada şehirde gezilmesi gereken alanlara güvenli bir seyahat yaparak ulaşımı sağlayan Belek transfer vip konuklarının rahatını düşünerek onlara özenli bir hizmet vermeye dikkat etmektedir. Bölgede çok fazla antik kentlerin ve tarihi yapıların olması gezi için de talebin çok fazla olmasını sağlamaktadır. Özel aracı olmayan fakat bu bölgeleri gezmek isteyenler için transfer hat hizmeti güvenli bir tercih olacaktır. Alanında profesyonel olan ve şehir hakkında detaylı bilgiye sahip olan şoförler sayesinde şehrin trafiğinden uzak şekilde gidilecek olan alana en kısa sürede ulaşım sağlanabilmektedir. 

 

call-center

Hemen Destek +90 544 887 20 13