Antalya Ters Ev Transfer

Antalya Ters Ev

Antalya Ters Ev


Eğlenceli zaman geçirmek isteyenler için 2015 yılında Türkiye Antalya Kundu bölgesine gelen Ters ev ziyaretçilerin farklı deneyimler yaşaması için kurulmuştur. Dünyada örnekleri bulunan Ters Evin Antalya’ da sevenleri ile buluşması ilgi odağı olmasını sağlamaktadır.  

Antalya Ters Ev hem iç tasarımı hem de dış tasarımı ile çok fazla ilgi çekmektedir. Eşyaların ters yerleştirilmiş olması eve girenlerde farklı bir deneyim yaşamasını sağlamaktadır. Koltuklar, yatak, mutfak hatta tuvalet ve banyonun bile ters olması ziyaretçilere farklı bir deneyim yaşatmaktadır. Aksiyon parkları arasında en çok ilgiyi gören Antalya Ters Ev her yıl milyonlarca yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapmaktadır.  

Antalya’ da bulunan Ters ev okul etkinliklerinin ve fotoğraf çekimlerinin en çok tercih edildiği yerlerden biridir. Eşyaların ve evin tamamen ters duruşu ilgi çekici olduğundan farklı çalışmalar yapmak isteyenler için oldukça ideal mekanlardan biridir.  

Ters Ev ulaşım sorunu olmayan yerlerden biridir. Kundu şehir otobüsleri Antalya Ters Ev güzergahından geçmektedir. Havalimanına 10 km uzaklıkta olan bu eğlence yerini şehre ilk kez gelenler için de transfer hatlar yardımcı olabilmektedir. Belek Transfer Vip sayesinde aileniz ile birlikte karayolundan Ters Ev’ e ulaşım imkanı bulunmaktadır. Şehir merkezine 30 dakikalık bir mesafede yer alan yerinin ulaşımı her türlü şekilde sağlanabilmektedir.  

Bölgede turistlerin rahatlıkla dolaşabileceği ve ziyaret edebileceği bu tür etkinliklerin yapıldığı yerler mevcuttur. Ulaşım sorunu yaşamadan gidilecek yerlere zamanında ulaşabilmek için özel araçlar ile de ulaşım yapılabilmektedir.  

Yerli ve yabancı turistler tarafından ziyaret edilen ve sosyal etkinliklerin çok fazla olduğu gezi yerlerinde ulaşım kısıtlaması yaşamamak adına özel transfer hizmetleri havalimanı ya da şehir içinde hazır bir şekilde yer almaktadır. Belektransfervip bölgede oldukça aktif çalışmalar sürdüren bir transfer hat hizmetidir.  

Antalya' ya daha önce gelmemiş olanlar için şehrin tarihi yerleri ve eğlence merkezlerinin turistlere gezdirilebilmesi için günlük tur düzenleyen transfer hizmeti veren firmalar ile görüşme sağlanabilir. Günlük turları düzenleyen firmalar genellikle şehir dışından geldiği için transfer hatlar uzun süredir tatil yapan turistler için daha uygun fiyatlı gezi yapmalarını sağlayacaktır. Böylece transfer hatlar ile konaklama yapılan yerden yolcu alınarak tekrar gezi bitiminde konaklama alanına bırakılabilmektedir.  

Dünyanın sayılı yerlerinden biri olan ve keyifli bir gün geçirmek isteyen turistler için Ters Ev yetişkinler ve çocuklara farklı bir deneyim yaşatmaktadır. Antalya Ters Evin içerisindeki tüm eşyaların normal şartlardan farklı olarak yukarıda olması ve kişiye ters izlemini vermesi çok değişik bir deneyimin yaşanmasına yardımcı olmaktadır.  

Yerli ve yabancı turistler Antalya Ters Ev ziyaretlerinde fotoğraf çektirerek kendilerine anı olarak saklayabilmektedirler. Bu tip yerlere ulaşımda şehir içi otobüslerinin ve toplu taşıma araçlarının kullanımının yanı sıra rahat ve konforlu seyahat ederek gezi yerlerini gezmek isteyen konuklara da alternatifler sunulmaktadır. Bu alternatifler arasında en sık tercih edilen yöntem ise transfer hatların kullanılması.  

Tüm gün gezi yapılacak ise transfer hat firması ile görüşerek şehri bilen biriyle gezi yerlerini ve tarihi yerleri gezmek her zaman daha kolay olacaktır. Konforlu yolculuklar yaparak yorulmadan şehrin gezilecek yerlerinde bulunmak anılara yenilerini eklemek için fırsat olacaktır.  

Antalya içi gezilecek olan yer ve mekanlarda transfer hat kullanmak en doğru seçimlerden biri olacaktır. Kendi aracınızın rahatlığında şehrin kalabalığına takılmadan gidilecek olan yerlere hızlı bir şekilde ulaşımının sağlanması zaman kaybının da önüne geçecektir.  

Kaliteli zaman geçirerek şehrin her köşesinde yer alan tarihi yerler ve yeni yapılar turistlerin çok fazla ilgisini çekmektedir. Bu nedenle şehrin bilen bir kişi tarafından gezilmesi her zaman tatilin daha kaliteli geçmesine de yardımcı olur.  

Ters Ev Türkiye’ de ilk kez Antalya Kundu ilçesinde yer almaktadır. Şehir merkezine uzaklığı çok az olduğundan hafta sonları yoğun bir kalabalık söz konusu olmaktadır. Hafta içi ziyaretleri daha sakin ve verimli geçmektedir. Eve giriş ücretleri genellikle gişelerde turistlere bilgi verilebilmektedir. Ayrıca profesyonel fotoğraf çekimleri için de tercih edilen yerlerden biridir. Çiftler genellikle farklı fotoğraf çekimlerinde bu mekanı tercih etmektedirler. Yerli ve yabancı turistler için son derece eğlenceli vakit geçirilebilir mekanlardan biri olan Antalya Ters Ev her yıl çok sayıda turisti ağırlamaktadır.  

 

call-center

Hemen Destek +90 544 887 20 13