Antalya Side Antik Kenti Transfer

Antalya Side Antik Kenti

Antalya Side Antik Kenti 


Yurdumuzun birçok bölgesinde antik kentler yer almaktadır. Antalya Side Antik Kenti  bizanslılardan kalma ya da daha önceki tarihlerden günümüze kadar gelen antik kentler bulunmaktadır. Özellikle mimari yapıları göz önüne alındığında o zamana ait izlenimlerin oluşması için antik kentler çok büyük önem taşımaktadır. Zamanın koşullarına bakıldığında büyük ve gösterişli taşların nasıl bir araya getirildiği ve o dönemde nasıl bir kültürel yapı olduğu hakkında da bilgi sahibi olunmaktadır.  

Side eskiden liman kenti olarak bilinen yerlerden biridir. Antalya ilçesi olan Side günümüzde en çok turist ağırlayan ilçeler arasında yer almaktadır. Side ilçesinin antik bir kent olarak anılmasının nedeni ise milattan önceki medeniyetlerin bu bölgede yerleşim kurarak tiyatro ve benzeri gibi yapıların inşaa edilmiş olmasıdır.  

Antalya Side Antik Kenti şehir merkezine 80 km uzaklıkta bulunmaktadır. Bu antik kent içerisinde tarih öncesine ait yapıtlar yer almaktadır. Şehrin çeşitli ilçelerinde kültür turizmi için antik kentler koruma altına alınmaktadır. Hava şartlarından dolayı aşınmaların olduğu antik kentlerde restorasyonlarda yapılmaktadır.  

Antalya Side Antik Kenti her mevsimde ziyaretçi kabul eden yerlerden biridir. Yerli ve yabancı birçok turist bu antik kentin doğal yapısını görebilmek için ziyaret etmektedir. Şehrin kültürel ve mimari yapıları çok fazladır. Kültür turizmi yapan kişilerin bu kentleri mutlaka ziyaret etmesi tavsiye edilmektedir.  

Antalya şehir içinde ulaşım koşulları en rahat olan şehirlerden biridir. Kara yolu ulaşımın toplu araçlar ile yapılması trafik oranını da azaltmaktadır. Çok geniş yüz ölçümüne sahip olan şehir ilçelerine ulaşım da toplu ulaşım araçları ya da özel araçlar tercih edilebilmektedir. Bunun yanı sıra transfer hatları ulaşımlarda çok sık kullanılmaktadır.  

Belek transfer vip transfer hat hizmeti sunan firmalardan biridir. Bölgede aktif olarak faaliyet gösteren firma yerli ve yabancı birçok turiste hizmet vererek kolay ulaşım sağlamaktadır. Bölgede uzun yıllar boyunca bilgi ve tecrübeye dayalı hizmet sunulmaktadır. Havalimanı aktarımları ve diğer tüm ulaşım sorunlarında çözüm odaklı çalışılan bir firma olarak bilinmektedir.  

Şehre ilk kez gelen konukların güvenli seyahat etmeleri için tercih edilen ulaşım aracı transfer hat sayesinde temin edilerek turistlerin şehir içerisinde aileleri ile rahat dolaşmalarına imkan sağlar. Transfer hatlar genel olarak havalimanına gelen konukların konaklama alanlarına ulaşımını sağlar. Yarım saat veya  1 saat içerisinde şehrin diğer ilçelerine ulaşım sağlanır. Konaklama alanına bırakılan yolcular daha sonra talep ederlerse konaklama alanından havalimanına da transfer hat ile yolculuk yapabilmektedirler. Ayrıca şehir içerisinde gezilecek olan yerlere rahat ve konforlu bir seyahat yapmak isteyenler transfer hatları tercih edebilmektedirler.  

Yoğun şehir trafiğine yakalanmadan ve zaman kaybı yaşamadan gidilecek olan alana zamanında ulaşım Belektransfervip sayesinde yapılabilmektedir. Alanında tecrübeli şoförler sayesinde şehrin içerisinde güvenli yolculuk etme imkanı bulunmaktadır.  

Transfer hatlar yerli ve yabancı turistlerin uygun fiyata ilçeler arasında seyahat etmesini sağladığı için gidip görülecek yerlere de daha hızlı bir şekilde ulaşımı kolaylaştırır. Özellikle aile veya grup olarak gidilecek olan alanlara en kısa sürede ulaşmayı sağlar.  

Antalya Side Antik Kenti ya da diğer gezi yerlerine turistlerin çok fazla akın ettiği görülmektedir. Bunun yanı sıra kalabalık gruplar halinde gelen ziyaretçiler bölgede toplu taşıma araçları yerine transfer hatları tercih etmesi ulaşımda rahatlığı sağlayabilmektedir. Çocuklar ile toplu taşıma kullanmak yerine endi özel aracıymış gibi seyahat etmek yetişkinler için de kolaylık sağlar. Ayrıca şehri hiç bilmeyen ve gezilmesi gereken yerlere ulaşmak isteyen turistlerin transfer hattını tercih etmesi daha ekonomik olmaktadır.  

Belek transfer vip yıllardır bölgede aynı hizmeti sunan firmalar arasında yer alır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ulaşım sorunlarının hızlı bir şekilde çözülmesine yardımcı olur. Yerli ya da yabancı birçok turist için ekonomik ulaşım sağlayabilen firma her geçen gün hizmet ağını da yenilemektedir. İşinde oldukça başarılı ve tecrübeli kişiler ile iş birliği yapan firma ulaşımda oldukça nitelikli bir hizmet vermeye de özen göstermektedir.  

Transfer hat hizmetinden faydalanabilmek için önceden rezervasyonların yapılması gerekmektedir. Bu sayede araç beklemelerinin olmadan en hızlı şekilde hizmet alımı yapılabilmektedir. Transfer hatlar şehirde gezmek isteyen ve nemli yerleri görmek isteyen kişiler için de istenen süre içerisinde hizmet vermeye devam etmektedir.  

 

call-center

Hemen Destek +90 544 887 20 13