Antalya Şehir Merkezi Transfer

Antalya Şehir Merkezi

Antalya Şehir Merkezi 


Türkiye’ nin en kalabalık ve en eğlenceli şehirlerinden biri olan Antalya yaz ve kış mevsiminde de turist akınına uğrayan turizm cennetlerinden biridir. Hem şehir merkezi hem de çevre ilçeleri tatil yapmak isteyen turistler için vazgeçilmez şehirlerden biridir. Yaz aylarında kalabalık bir nüfusa sahip olan şehir kış aylarında da kış turizminin yapıldığı bilinmektedir. Özellikle yaz sezonunun açılması ile şehirde bulunan tatil köyleri ve oteller çok fazla turiste ev sahipliği yapmaktadır.  

Antalya şehir merkezi diğer ilçelere çok kısa mesafede yer almaktadır. Merkezde yer alan oteller ve eğlence merkezleri oldukça yoğun müşteri kapasitesine sahiptir. Şehrin tarihi yapısı da göz önünde bulundurularak birçok kişinin kültürel geziler için de şehre geldiği görülmektedir. Antik kentler ve tiyatrolar, yüksek kapasiteli limanları, turistik plajları ve diğer tüm etkinlikler için de en uygun şehirlerden biridir.  

Antalya şehir merkezin'de yer alan çarşıları alışveriş yapmak için oldukça uygundur. Turistik eşyaların satıldığı ve normal alışveriş yapmak için de çok geniş mağazalar yer alır. Antalya' ya tatil amaçlı gelen yerli ve yabancı turistler şehir merkezine mutlaka gitmektedir. Çevredeki ilçelere ulaşım da mutlaka şehir merkezinden geçilmektedir. Kalabalık yapısı ile dikkat çeken şehir merkezi akşamları da eğlence dolu dakikaların geçirilmesini sağlar.  

Antalya şehir merkezin'de gezilecek birçok yer bulunmaktadır. Bunun yanı sıra lüks ve gösterişli oteller de şehrin her yerinde yer almaktadır. Turist akınının çok olduğu yaz sezonunda tatil amaçlı ya da iş amaçlı şehre uğrayan kişi sayısı oldukça fazladır.  

Her yıl nüfusu katlanan şehir merkezinde ulaşımlar genel olarak otobüs ya da minibüs ile yapılmaktadır. Şehrin her kesimi için kullanılan toplu taşıma araçlarının yanı sıra özel araç sayısı da fazladır. Trafiğinin yoğun olduğu saatler genellikle işe gidiş ve iş çıkış saatleridir. Antalya merkez'de devamlı konaklayan kişiler genel olarak toplu taşıma araçlarını tercih etmektedir. Turistik mekanların çok olması bu bölgelerde gün boyu ziyaretlerin fazla olmasını sağlamaktadır. Tünektepe Teleferik, Hayvanat Bahçesi, Kaleiçi, Antik Kentler ve tiyatrolar en çok ziyaret alan yerlerdendir. Bu bölgelere toplu taşıma araçları da hizmet vermektedir.  

Antalya havalimanı arası 13 km’ dir. Ortalama yarım saat içerisinde havalimanına ulaşım sağlanmaktadır. Havalimanından şehir merkezine ulaşım için havalimanında bulunan servisler ya da toplu taşıma araçları kullanılabilmektedir. Bunun yanı sıra çevredeki ilçelere ulaşım sağlayacak olan turistler önceden rezervasyonlu transfer hatları tercih ederek şehir merkezine ulaşabilmektedir.  

Transfer hatlar havalimanından gelen yolcuları alarak konaklama alanlarına ulaştırmaktadır. Bunun yanı sıra şehir merkezinde yer alan oteller ya da gezi yerlerine gitmek isteyen konuklarda yine transfer hatları kullanarak ulaşım sorununu çözmektedir. Bu transfer hatlar tatil boyunca gezilecek olan alanlara da yolcuları götürüp tekrar konaklama alanlarına geri getirebilmektedir.  

Bölgede aktif olarak faaliyet gösteren Belek transfer vip transfer hizmeti uzun yıllar boyunca Antalyalılara ve şehre gelen turistlere hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ulaşım sorununu konforlu hale getirmektedir. Şehir merkezine ulaşmak isteyen turistlerin konforlu ve güvenli seyahat etmelerine yardımcı olmaktadır.  

Belek transfer vip havalimanına gelen konukları uçuş saatinden önce alanda hazır bir şekilde beklemektedir. Yolcular havalimanına iniş yaptıktan sonra vakit kaybı yaşamadan kara yolu ulaşımı için transfer hatları tercih ederek yolculuk edebilmektedirler.  şehir merkezi çok kısa bir mesafede olmasına rağmen ailesi ile şehre gelen konuklar transfer hattı tercih edebilir. Hem ekonomik hem de güvenli seyahat etmek yolcuların yol boyu da huzurlu olmasına yardımcı olur.  

Şehir merkezine ulaştıktan sonra konaklama alanlarına ulaşım da transfer hatlar sayesinde olabilmektedir. Ulaşımda herhangi bir sıkıntı yaşamamak için transfer hatların tercih edilmesi zaman kaybının oluşmasına engel olur. Böylece kısa sürede gidilecek olan alana ulaşılabilir. Antalya şehir merkezi havalimanına ulaşımlar için kullanılmak istenen transfer hat tatil boyu konukların çevrede rahat dolaşmasına yardımcı olur. Belek transfer vip olarak konukların güvenli seyahat etmeleri sağlanır. Lüks ve konforlu araçlar ile yolcular konaklama alanlarına ya da şehir merkezine ulaşım sağlayabilmektedir. 

Yoğun trafiği ve kalabalık yapısı ile dikkat çeken Antalya şehir merkezi ulaşım sorunlarının en hızlı çözülebildiği şehirler arasında yer almaktadır.  

 

call-center

Hemen Destek +90 544 887 20 13