Antalya Oyuncak Müzesi Transfer

Antalya Oyuncak Müzesi

Antalya Oyuncak Müzesi 


Antalya Kaleiçi semtinde yer alan Oyuncak Müzesi Yurdumuzun 3. Oyuncak Müzesi olarak 2011 yılında açılmıştır. Müzede masalsı bir hava olmasının yanı sıra çocuklar ve yetişkinler için eğlenceli gezi yerlerinden biridir. Birçok masal kahramanının ve 3000’ i aşkın oyuncak müzede sergilenmektedir.  

Antika değeri taşıyan oyuncaklar müzede sergilenerek çocukların da keyifli vakit geçirmesine yardımcı olmaktadır. Hafta içi ve hafta sonu ziyarete açık olan müze yerli ve yabancı turistlerin ilgisini toplamaktadır. Antalya Oyuncak Müzesi diğer illerimizde yer alan Oyuncak Müzeleri ile aynı tasarıma sahiptir. İstanbul ve İzmir’ den sonra Antalya’ da da bulunan bu müze her yıl binlerce çocuğa ev sahipliği yapmaktadır. 

Geçmişten günümüze kadar gelen oyuncak 1800’ lü yıllara ait çeşitli oyuncakların da sergilenmesini sağlamaktadır. Antalya’ da gezilecek yerler arasında yer alan bu müze İstanbul’ da bulunan oyuncak müzesinin sahibi Suna Akın danışmanlığında faaliyet göstermektedir.  

Çocuklar ve yetişkinler için keyifli zaman geçirilmesine yardımcı olan Antalya Oyuncak Müzesi ulaşım konusunda da kolay ulaşılabilir bir yerde yer almaktadır. Antalya Kaleiçi tarihi yapısının yanı sıra Oyuncak Müzesi ile de ilgi çekici semtler arasında yer alır.  

Tarihin birçok medeniyetine ev sahipliği yapmış olan Antalya şehri yılın her döneminde kalabalık bir nüfusa sahiptir. Oyuncak Müzesi gibi birçok gezi alanları bulunmaktadır. Bu nedenle ulaşımı kendi özel aracı ile yapan kişiler daha rahat gezi planı oluşturabilmektedir.  

Antalya' ya ulaşım genel olarak havalimanı ile yapılır. Sürekli olarak aktif olan havalimanından diğer ilçelere ulaşım karayolu ile yapılmaktadır. Kara yolu ulaşımından otobüs ya da diğer araçlar tercih edilebilir. Şehrin dışında kalan havalimanı merkeze ulaşmak için kısa bir süre araç ile ulaşım sağlanmalıdır.  

Yerli ve yabancı turistlerin havalimanına iniş sağladıktan sonra konaklama alanlarına aktarımı yapılabilmesi için transfer hat hizmetleri tercih edilebilmektedir. Bu transfer hatlar yolcular şehre iniş sağladıktan sonra konaklama alanlarına ulaşım için yolcuyu havalimanında hazır beklemektedir. Önceden yapılan rezervasyonlar ile kolay ulaşım sağlayan transfer hatlar bu sayede yolcuların güvenli kara yolu ulaşımı geçirmesine yardımcı olur.  

Kendi aracının rahatlığında şehre ilk kez gelen kişiler için transfer hatlar oldukça kolay ve ekonomik olmaktadır. Toplu taşıma araçları yerine bu tip transfer hatların tercih edilmesi vakit kaybının oluşmasına da engel olmaktadır.  

Antalya bölgesinde hizmet veren transfer hatlardan biri olan Belek transfer vip şehre gelen konukların güvenli ve ekonomik seyahat etmelerine yardımcı olarak vakit kaybını da önlemektedir. Havalimanından alınan yolcular konaklama alanlarına ulaştırılır. Şehrin ilçelerine kolay ulaşım sağlayabilmek için önceden rezervasyon yapılması havalimanında vakit kaybını da önleyecektir.  

Konaklama alanına ulaştırılan yolcuların tatil boyunca gezi planları yapması ve bu gidilecek olan yerlere yine kendi aracının rahatlığında ulaşım sağlamak isteyenler transfer hatları tercih edebilmektedirler. Ulaşımda kolaylık olması açısından ve aile ile gezilecek olan alanlara ulaşmak için transfer hat hizmeti alınması daha ekonomik olacaktır.  

Yerli ve yabancı turistler tarafından tercih edilen transfer hat hizmeti gezilecek olan alanlara şehrin trafiğine takılmadan ulaşması mümkündür. Yıllardır aynı sektörde hizmet veren Belek transfer vip önceliği her zaman konuklarının rahat ulaşım sağlamasına yardımcı olur. Konforlu ve lüks araçlar sayesinde Antalya sıcağının da konukları rahatsız etmesi engellenir. Çocuklar ve yetişkinler için birlikte ziyaret edilecek olan alanlara da ulaşım sağlar. Gidilen yerden dönüş yolunda da transfer hat hizmeti veren firma eşlik etmektedir.  

Şehre ilk kez gelen konuklar ulaşım sorununa çözüm bulabilmek için çeşitli imkanları değerlendirebilmektedir. Fakat transfer hatlar bu konuda daha hızlı çözüm sunduğundan şehirde ulaşımı transfer hatlar ile sağlamak daha kolay bir yöntem olacaktır.  

Transfer hat hizmetini tatil boyunca almak isteyen konuklar önceden rezervasyon yaptırarak hizmetten faydalanabilmektedir. Ayrıca tatil bitiminde tekrar hava limanına ulaşım da transfer hat ile yapılabilmektedir. Konaklama alanından alınan yolcular uçuş saati öncesinde havalimanına ulaşım sağlayabilir.  

Belek transfer vip müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmetten ödün vermeden Antalya’ ya gelen konuklara ulaşım problemi yaşamasını engellemektedir. Yolcular ulaşım sorununa çözüm bulduktan sonra şehrin gezilmesi gereken yerlerine zaman kaybı yaşamadan kendi aracının rahatlığında seyahat ederek tüm tatil boyunca keyif yapabilmektedirler.  

 

call-center

Hemen Destek +90 544 887 20 13