Antalya Manavgat Şelalesi Transfer

Antalya Manavgat Şelalesi

Antalya Manavgat Şelalesi 


Antalya ilçesinin en çok ziyaretçi alan ilçelerinden biri olan Manavgat ilçesi yerli ve yabancı birçok turiste ev sahipliği yapmaktadır. İlenin içerisinde yer alan doğal güzellikler ve gezi yerleri turist akınının da çok olmasını sağlamaktadır.  

Antalya Manavgat Şelalesi adından da anlaşılacağı gibi Manavgat ilçesinde bulunduğu için bu adı almıştır. Şelalenin gün boyu ziyaretçi akınına uğradığı bilinmektedir. Etrafında restoran ve cafelerin bulunduğu bu şelale doğal güzelliği ile ilgi odağı olmaktadır. Falezlerden akan uyun sesini dinlemek ve şehrin kalabalığından kaçmak için mutlaka görülmesi gereken yerlerden biridir.  

Antalya Manavgat Şelalesi ilçeye 5 km uzaklıkta yer almaktadır. Bunun yanı sıra Antalya merkeze 76 km mesafede bulunmaktadır. Ulaşım kara yolu ile yapılacağından dolayı ilçeler arası toplu taşıma araçları tercih edilebilmektedir. Antalya havalimanına uzaklığı 68 km uzaklıktadır. Ayrıca Antalya Manavgat Şelalesinin etrafında yurdun farklı yerlerinden gelen kampçılar yılın her mevsiminde bölgede kamp kurmaktadır.  

Antalya Manavgat Şelalesi Doğal güzelliği ve havası ile şehir hayatından uzaklaşmak isteyenler için huzurlu bir havası olan Manavgat Şelalesi Antalya’ ya gelenlerin mutlaka ziyaret etmesi gereken yerlerden biri olarak bilinmektedir. Bölgenin en güzel doğa güzelliğine sahip olan şelalenin yakından görülebilmesi için çok cüzi miktarda ödeme yapılarak alan gezilebilmektedir.  

Yerli ve yabancı turistler bölgeyi ziyaret etmek için Antalya’ ya tatile geldiklerinde diğer ilçelerden ulaşım sağlayarak bu şelaleyi ziyaret etmektedirler. Havalimanı ve diğer ilçelerden ulaşım için tercih edilen kara yolu ulaşımı daha güvenli ve rahat olması için genel olarak turistler transfer hatları tercih edebilirler.  

Özel araç ile ortalama yarım saat veya 1 saat arasında ulaşım sağlanan Antalya Manavgat Şelalesi turistlerin en gözde yerlerinden biridir. Etrafında restoran ve cafelerin de olması alanda yeme içme ihtiyacının da karşılanmasını sağlamaktadır.  

Bölgede transfer hat kullanımı oldukça fazladır. Özellikle yurtdışından gelen konuklar otel ulaşımlarında çok fazla transfer hat kullanımı yapmaktadır. Önceden rezervasyon edilmiş araçlar  şoförü ile birlikte havalimanında hazır halde beklemektedir. Uçak inişinden sonra havalimanında vakit kaybı yaşamadan konaklama alanlarına yolcunun ulaşması sağlanır. Konaklama alanından ayrılacak olan konukların havalimanı ulaşımları da aynı transfer hat hizmetleri ile karşılanmaktadır. Her bütçeye uygun şekilde araç bulmak ve konforlu bir kara yolu ulaşımı sağlayarak konaklama alanına ulaşılıyor olması sunulan en büyük kolaylıklardan biridir. Bu sayede hem zaman kaybı olmamaktadır hem de yorgunluk olmamaktadır.  

Yerli ve yabancı turistler Manavgat Şelalesini ya da diğer turistik mekanları ziyaret edebilmek için toplu taşıma araçları yerine transfer hat hizmeti sunan transfer hatları tercih edebilmektedirler. Kendi araçlarının rahatlığında konforlu ve lüks bir seyahat yapılarak gidilecek olan alana ulaşım sağlanabilmektedir. Böylece hem zaman tasarrufu hem de uygun fiyatlı seyahat etme imkanı elde etmektedirler.  

Belek transfer vip yıllardır Antalya bölgesinde transfer hat hizmeti sunan kaliteli firmalardan biridir. Sektörde uzun yıllar faaliyet gösteren firma her gçen gün şehre gelen konukların rahat ulaşım imkanı bulmasını sağlamaktadır. Konaklama alanlarından alınan turistlerin gitmek istedikleri alana güvenli bir şekilde ulaşımını sağlayarak onlara şehrin içinde rahat dolaşma imkanı sunmaktadır.  

Havalimanı ve konaklama alanı arasında şehrin trafiğine takılı kalmadan hızlı bir şekilde ulaşmak için profesyonel ekip ile çalışmalarını sürdürmektedir. Bu sayede transfer hat hizmeti almak isteyen konukların güvenini de kazanmaktadır.  

Zaman kaybı yaşamadan havalimanından alınan turistler kara yolu ile ulaşım sağlayacakları alana götürülmektedir. Bunun yanı sıra şehir içinde gidilecek olan gezi yerlerine ve turistik yerlere transfer hat ile ulaşım kolaylıkla sağlanabilmektedir.  

Önceden rezervasyon yaptırmış olan konukların özellikle havalimanı aktarımlarında aracın havalimanı alanında hazır olarak beklemesi buradaki zaman kaybını önlemektedir. Aile ya da grup halinde gelinen şehirde hızlı ulaşım imkanı transfer hat hizmeti ile verilmektedir. 

Belek transfer vip uzun yıllar boyunca aynı sektörde hizmet vererek yerli ve yabancı turistlerin ulaşım sorununa çözüm olmaktadır. Ayrıca Manavgat Şelalesi ya da diğer turistik yerlere de ulaşımda en hızlı şekilde yanıt alınmasını sağlar. Alanında tecrübeli şoförler ve şehrin trafiğine hakim olan şoförlerin bulunduğu ekipte yolcuların konforlu seyahat ederek ulaşım konusunda sıkıntılarının çözümlenmesi sağlanmaktadır. Daha önce rezervasyon yaptırarak araçların hazır bir şekilde olmasına da dikkat edilerek konforlu yolculuk yapılması sağlanmaktadır. 

 

call-center

Hemen Destek +90 544 887 20 13