Antalya Konyaaltı Plajı Transfer

Antalya Konyaaltı Plajı

Antalya Konyaaltı Plajı 


Antalya’ nın en önemli plajlarından biri olan Antalya Konyaaltı Plajı mavi bayraklı bir plajdır. Yaz aylarında gündüzleri denize girmek için plaj için kullanılan bu plaj akşamları ise dinlenmek ve piknik alanı için kullanılabilmektedir. Antalya' da iki önemli plajlardan biri olan Antalya Konyaaltı Plajı  turistler tarafından da ilgi gören yerlerden biridir. Yaz aylarında denize girmek isteyen birçok kişi bu plajda denize girerek serinlemektedir. 

Antalya Konyaaltı Plajı Türkiye’ ninde sayılı plajları arasında yer aldığından bu bölgede denize girmek isteyenlerin sayısı oldukça fazladır. Yaz sezonunun açılması ile birlikte plajda denize giren yerli ve yabancı turist sayısı çok fazla olmaktadır. Yazın gündüzleri çok kalabalık olmaktadır. Şehrin en sevilen bölgelerinden biri olduğu için çevredeki otellerden de plaja akın akın insan gelebilmektedir.  

Plajın sahil kesimi küçük çakıl taşları ile doludur. 7,5 km uzunluğuna sahip olan plajın kıyıdan 2- 3 metre sonrasında derinleştiği bilinmektedir. Plajda ücretli ve ücretsiz olarak alanlar yer almaktadır. Bu sayede gün boyu denize girilebilen plaj akşamları da piknik alanı olarak tercih edilmektedir. Antalya bölgesinin önemli yerlerinden biri olan Konyaaltı Plajı denize rahat girildiği için tercih edilebilmektedir. Bunun yanı sıra temiz yapısı aileler için de oldukça uygundur.  

Tatil amaçlı şehre gelen konuklar mutlaka Antalya Konyaaltı Plajında denize girebilmektedir. Çocukların da rahat bir şekilde denize girebilmesi için belediye tarafından sürekli olarak temizliği yapılmaktadır.  

Konyaaltı Plajı ya da farklı gezi yerlerine ulaşmak için toplu taşıma araçları kullanılabilmektedir. Bunun yanı sıra özel araçları ile de tatile gelen konuklar bulunmaktadır. Antalya bölgesinde yaz aylarında çok fazla nüfus artışı olmaktadır. Bölgenin tarihi yapıları ve gezilecek alanlarının çok olması turist akınının da fazla olmasını sağlamaktadır. Yerli ve yabancı birçok turist bu bölgeye gelerek şehrin ve çevre ilçelerin Antalya Konyaaltı Plajı  fırsatlarından yararlanmaktadır.  

Antalya havalimanı şehrin biraz dışında kaldığından ulaşım genel olarak toplu taşıma araçları ve diğer ulaşım araçları ile yapılmaktadır. Havalimanı sürekli aktif olarak çalışmaktadır. Yerli ve yabancı birçok turist havalimanında şehre gelerek gitmek istedikleri ilçelere yol almaktadır. Bu nedenle yoğun olarak kara yolu kullanılmaktadır. Havalimanından konaklama alanlarına ulaşmak isteyen turistler transfer hat yolculuğunu tercih edebilmektedirler. Transfer hatlar yolcuların havalimanına iniş saatlerinden önce alanda hazır olarak yolculara vakit kaybı yaratmadan ulaşım sağlayabilmektedir. Ulaşımlarında genel olarak lüks ve konforlu seyahati tercih eden yolcular transfer hatlarla yolculuk ederek konaklama alanına varmaktadır.  

Havalimanı ve konaklama alanı ulaşımlarında tercih edilen transfer hatlar aynı şekilde konaklama alanından havalimanına ulaşımları da sağlayabilmektedir. Özellikle ailesi ile şehre gelen konuklar rahat ve güvenli seyahat etmek için transfer hatların kullanımını seçmektedir.  

Belek transfer vip Antalya bölgesinin bilinen ve yıllardır aynı sektörde hizmet veren transfer hat firmalarından biridir. Firma müşteri memnuniyetini ön planda tutarak konuklar için ulaşım sorunlarına çözüm sunmaktadır. Alanında tecrübeli şoförler ile seyahat ederek konforlu araçlarla gidilecek olan alanlara varış sağlanmaktadır.  

Çeşitli ulaşım araçlarından biri olan transfer hat hizmeti şehre gelen konukları gezi esnasında ulaşımlarında da kolaylık sağlamaktadır. Antik kentleri ve tarihi yapıları çok olan şehirde gezmek isteyenler transfer hatları tercih edebilirler. Konyaaltı Plajı gibi denize girmek ya da gezmek amaçlı ziyaret edilecek olan yerlere de transfer hatlar ile ulaşım sağlamak şehrin trafiğinden de kurtulmaya yardımcı olmaktadır. Şehir içerisinde ya da çevre ilçelere ulaşım için yerli ve yabancı turistlere güvenli hizmet verilerek seyahatlerde yanında olan Belek transfer vip her tür ulaşım sorununa hızlı bir çözüm bulmaktadır.  

Transfer hatlar turistler için şehrin için her yere ulaşımın kolay olması için faaliyet göstermektedir. Havalimanı ya da farklı alana ulaşımlar rezervasyonlar ile yapılarak ailelerinde güvenli seyahat etmeleri sağlanır. Gezi yerlerinin fazla olması ve tarihi kültürel gezilere de katılarak bölgenin doğal güzellikleri için ulaşımda çözüm transfer hatlar sayesinde olmaktadır. Kendi aracınızın rahatlığında lüks ve konforlu araçlar günün her saatinde ihtiyaç duyulan vakitte hazır bir şekilde temin edilebilmektedir. Bu hizmetten faydalanabilmek için önceden rezervasyon yaptırmaya özen gösterilmelidir. Bu sayede zaman kaybı olmadan gidilecek olan yere zamanında yetişerek günlük hayata rahat bir şekilde devam edilebilmektedir.  

 

call-center

Hemen Destek +90 544 887 20 13