Antalya Hayvanat Bahçesi Transfer

Antalya Hayvanat Bahçesi

Antalya Hayvanat Bahçesi 


Antalya yaz aylarında oldukça yoğun nüfusa sahip ola şehirlerden biridir. Özellikle gezilecek olan yerlerin çok fazla olması şehirde yoğun kalabalığın olmasına neden olur. Havalimanından gelen yerli ve yabancı turistlerin dışında kendi aracı ile şehri gezmek isteyen tatilcilerde bulunmaktadır.  

1989 yılında Antalyalılar için açılan hayvanat bahçesi günümüzde hayvanların doğal ortamında olduğu izlenimini veren hayvanat bahçelerinden biridir. Su kaydırakları ve doğal yapısı ile hayvanat bahçesini gezenler hayvanların doğal ortamında yer aldığını görebilmektedir. Hayvanat bahçesinde yer alan hayvanlar yılın her gününde ziyaretçilere açık olmaktadır.  

Antalya Hayvanat bahçesi etrafında ailelerin birlikte vakit geçireceği ve piknik yapacağı alanlarda yer almaktadır. Son dönemlerde mangal yapmaya da izin verildiği bilinmektedir. Geniş bir alana sahip olan hayvanat bahçesinde yerli ve yabancı birçok turist burada bulunan hayvanları görmek için ziyarete gelmektedir.  

Antalya Hayvanat bahçesi giriş biletleri gişelerden temin edilerek alınmaktadır. Kendi aracı ile gelen konuklar araçtaki kişi sayısı kadar bilet almaktadır. Antalya Hayvanat Bahçesi'ne toplu taşıma araçları da ulaşım sağlayabilmektedir. Otobüs ya da minibüs tercih edenler için toplu taşıma ile hayvanat bahçesine ulaşılabilmektedir. Bunun yanı sıra kendi aracı ile gelmek isteyenler de ulaşım sağlayabilmektedir.  

Antalya şehir içi ulaşımlarında kolay olması için birçok alternatif bulunan şehirlerden biridir. Özellikle havalimanından alınacak olan yolcuların aktarımlarında da transfer hatlar tercih edilmektedir. Bu transfer hatlar şehre ilk kez gelen konuklar için kolay ulaşım sağlayarak güvenli bir şekilde yolculuk yapılmasına yardımcı olur.  

Yoğun Antalya trafiğinde tecrübeli bölgeye hakim olan şoförleri bulunan transfer hatlar Antalya’ ya gelen konukların ulaşım sorununa çözüm olmaktadır. Transfer hatlar havalimanından konukları alarak konaklama yapacakları alanlara ulaştırır. Bunun yanı sıra şehir içerisinde gezmek isteyen konuklar aynı transfer hatları tercih ederek zaman kaybının önüne geçerek ulaşım hizmeti alabilmektedirler. Transfer hat hizmeti veren firmalar şehre ilk kez gelen konukların güvenli kara yolu ulaşımı elde etmesini sağlar.  

Belek transfer vip Antalya bölgesinde yıllardır aynı kalitede müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Alanında tecrübeli ve şehrin trafiğinin zorluklarını bilen şoförler ile konukların gitmek istedikleri alanlara zaman kaybı olmadan ulaşımını sağlar.  

Havalimanından alınan konuklar konaklama alanlarına ulaştırılabilmektedir. Antalya havalimanı şehrin merkezinden uzak bir mesafede yer aldığından ve çevre ilçelere ulaşım kara yolu ile yapılacağından bu transfer hat hizmetleri ulaşım sorununu çözmektedir. Yolcuların havalimanına inişinden önce transfer hat hizmeti alacaklar ise rezervasyon yaptırması gerekmektedir. Havalimanında beklemeden araca yönelerek konaklama alanına ulaşılabilir. Ayrıca şehirde geçirilecek vakitte ya da tatil boyunca bu transfer hatlar konukların gezi planlarına göre de rezervasyon yapılarak şehir içinde gezdirilebilmektedir. 

Belek transfer vip konforlu ve lüks araçları ile bölgede uzun yıllar boyunca yerli ve yabancı turistlere hizmet vermektedir. Antalya hayvanat bahçesi ya da diğer gezi alanlarına gitmek için toplu taşıma kullanmak istemeyen konuklar için alternatif ulaşım aracı olarak transfer hat tercih edilebilmektedir. Bunun yanı sıra ulaşımda sıkıntı yaşayan yabancı turistler için de daha ekonomik bir çözüm olabilmektedir.  

Büyük şehirlerden biri olan Antalya’ da ulaşım sıkıntısı da çok fazla olabilmektedir. Bu durumda önlem almak için transfer hatlar konuklara kolaylık sağlayabilmektedir. Gidilecek olan yere vakit kaybı olmadan ulaşmak için transfer hat kolaylığından yararlanmak zamanın çoğunu ulaşımda geçirmeye de engel olur.  

Bölgede uzun yıllar boyunca kaliteli ve uygun fiyat politikası ile hizmet veren transfer hatlar arasında yer alan Belek transfer vip müşteri memnuniyetini ön planda tutmaya özen göstermektedir. Havalimanı ve konaklama alanı arasında yapılacak olan kara ulaşımının güvenli bir şekilde yapılmasını sağlar. Aile ile gelinen tatillerde transfer hat hizmetlerinden faydalanmak oldukça ekonomik olacaktır. Kendi aracı rahatlığında seyahat eden konuklar tatil bitiminde yine aynı araçlar ile havalimanına ulaşım sağlayabilir.  

Antalya şehir içinde toplu taşıma araçlarını kullanmak isteyenler otobüs ve minibüsleri tercih edebilir. Fakat zaman kaybının çok fazla olması günün büyük bir bölümü ulaşımda geçecektir. Bunun yerine transfer hatlar ile gidilecek olan yere hızlı bir şekilde ulaşmak daha kolay ve pratik olacaktır. Ulaşımda kolaylığı tercih edenlerin güvenli ve ekonomik seyahat etmeleri için Belek transfer vip transfer hat hizmetini konuklara sunarak sıkıntı yaşamalarına engel olmaktadır.  

 

call-center

Hemen Destek +90 544 887 20 13