Antalya Expo 2016 Transfer

Antalya Expo 2016

Antalya Expo 2016 


Turizm sektörünün en önemli illerinden biri olan Antalya kültür turizmi yapmak isteyenler için de en ideal şehirlerden biridir. Hızla gelişen yapısı ve mimari yapılar ile birlikte ilgi çekici olmaktadır. Antalya Expo 2016 çocuk ve çiçek temalı mimarisi ile de dikkat çekmektedir.  

Antalya Expo 2016 kulesi ve çevresi geniş arazi üzerine kurulmuştur. Kentin sembolünü taşıyan bu mimari seyir katları ile de birçok turist akın etmektedir. Yerli ve yabancı turistlerin kule ziyaretleri gün içerisinde yapılmaktadır.  

Kule seyir katları ve mimari yapısıyla ilgi çeken bu yapı Antalyalılar için çok önemlidir. Ayrıca çocuk ve çiçek temalı olması gelecek nesiller için yeşil bir dünya sloganı ile ziyaretçilerin kuleye gelmeleri sağlanmaktadır.  

Antalya kültürel ve mimari yapıları ile çok köklü bir geçmişe sahip olan şehirlerden biridir. Tarihi binalarının yanı sıra son yıllarda yapılan ilgi çekici binalarda şehrin daha fazla ilgi görmesine neden olmaktadır. Antalya Expo 2016 tüm şehrin kuş bakışı ile izlenmesini sağlayabilmektedir. Seyir katlarına asansör ile ulaşım sağlanır. 3 asansör bulunan binada gün boyu ziyaretçiler yer almaktadır.  

Geniş ve büyük bir alanda yer alan Antalya Expo 2016 mimari proje yarışmasında 1. lik ödülü alarak bu ödüle layık görülen yapılardan biridir.  

Antalya içi ulaşım şehir içinde halk otobüsleri ve toplu taşıma araçları ile yapılmaktadır. Bunun yanı sıra özel araçlar ile de turistlerin bu mimariyi ziyaret ettiği bilinmektedir. Gün içerisinde birçok kişinin ziyaret ettiği Kule her geçen yıl biraz daha merak edilen yapılar arasında olmaktadır.  

Şehre daha önce gelmemiş ya da gezi amaçlı şehri ziyaret eden konuklar için birçok ulaşım alternatifi yer almaktadır. Bunlardan biri de Belek transfer vip transfer hizmetidir. Şehre gelen konuklar havalimanı ulaşımlarında tercih ettiği transfer hatlar özel geziler için de tercih edilebilmektedir.  

Büyük şehirler arasında yer Antalya turistlerin en sık ziyaret ettiği şehirlerdendir. Bu nedenle gezilecek ve görülecek yerlere transfer hatların tercih edilmesi zaman kaybını engellemektedir. Özel araçlar ile şehrin içinde tarihi ve mimari yapılar gezilebilir. Lüks ve konforlu araçlar ile birlikte şehrin gözde yerlerini gezme imkanı bulunmaktadır.  

Yerli ve yabancı turistler için Antalya ve çevresinde transfer hatlar ile dolaşım sağlamak zaman kaybını önlediği gibi ayrıca şehrin kalabalığından uzak kara yolu da tercih edilebilmektedir. Şehrin tüm ulaşım sorununun ortadan kalkmasına yardımcı olur.  

Belek transfer vip yıllardır Antalya ve çevresine transfer hat hizmeti vermektedir. Bunun yanı sıra yerli ve yabancı turistler için bir yere ulaşım sorununa çözüm yolu sunmaktadır. Profesyonel ekip sayesinde şehrin tüm alanlarına ulaşım sağlanmaktadır. Havalimanı ve konaklama alanlarına ulaşım da Belek transfer vip aracılığı ile yapılabilmektedir. Konaklama alanından alınan yolcular havalimanına ulaştırılmaktadır. Ayrıca havalimanından konaklama alanına da aynı transfer hat tercih edilebilir.  

Havalimanı ulaşımları dışında şehrin istenen bölgesine ulaşım sağlayabilmek için transfer hatlar kullanımı hem uygun fiyatlı hem de daha ekonomik olabilmektedir. Rahat ve konforlu seyahat etmeyi tercih edenler için çözüm odaklı çalışan firma yerli ve yabancı turistler için alternatif ulaşım hizmeti sunmaktadır.  

Ulaşımda rahatlığı ve konforu tercih edenler aileleri ile de seyahat etme imkanı bulmaktadır. Özel olarak hazırlanmış araçlar ile seyahat etmek için önceden rezervasyon yaptırmak zamanında aracın kapıda beklemesini sağlar. En çok şikayet edilen konulardan biri gidilecek olan yere zamanında ulaşamama sıkıntısıdır. Toplu taşıma araçları yerine bu tip ulaşımı tercih etmek kolaylık sağlayacaktır.  

Antalya Expo 2016 ya da farklı alanlara ziyaret etmeyi planlayanlar için Belek transfer hizmeti müşteri memnuniyetini ön planda tutarak müşterilerin ulaşım sorununa en kısa şekilde cevap vermeye çalışmaktadır. Antalya kültür turizminin yapıldığı büyük şehirlerden biridir. Her yıl yaz aylarında çok kalabalık olmasına rağmen diğer mevsimlerde de aynı yoğunluğu yaşayan şehirler arasında yer alır. Yılın her günü şehre turist akını olabilmektedir. Ulaşım konusunda sıkıntı yaşamamak için transfer hat hizmetleri daha uygun bir şekilde rahat seyahat edilmesine olanak sağlayabilmektedir. Transfer hat hizmeti ilgili detaylı bilgi sahibi olmak için bölgede faaliyet gösteren Belektransfervip transfer hizmetinden bilgi alabilirsiniz. Antalya içi tüm ulaşım hizmetleri firmamız tarafından güvenle yapılmaktadır.  

 

call-center

Hemen Destek +90 544 887 20 13