Antalya Düden Şelalesi Transfer

Antalya Düden Şelalesi

Antalya Düden Şelalesi  


Antalya şehri'nin en çok turist alan yerlerinden biri olan Antalya Düden Şelalesi doğal güzelliği ile birçok turistin ilgisini çekmektedir. Düden Çayının iki ayrı kola ayrılması ile oluşan bu şelale doğa güzellikleri arasında en çok tercih edilen yerlerdendir. Her yıl milyonlarca turistin bu yere akın etmesi bu doğal güzelliğin daha da ilgi çekici olmasını sağlamaktadır.  

Antalya' ya 10 km uzaklıkta bulunan şelale Aşağı Düden ve Yukarı Düden olarak iki kolu bulunur. Antalya bölgesine 7 km uzaklıkta bulunan koluna Aşağı Düden denmektedir. Bunun yanı sıra şehir merkezine 1 km uzaklıkta olan koluna ise Yukarı Düden adı verilmektedir.  

Yerli ve yabancı birçok turistin ilgi göstermiş olduğu Antalya Düden Şelalesi ulaşım açısından da oldukça kolay bir konumdadır. Bölgede Varsak içinden minibüs ya da otobüsler ile bölgenin ziyaret edilmesi mümkündür. Ayrıca transfer hatlar ile bölgenin gezilmesi sağlanabilir.  

Antalya bölgesinde faaliyet gösteren Belektransfervip Düden Şelalesi ve çevreye ulaşım kolaylığı sağlayabilmektedir. Ayrıca bölgede yer alan diğer turizm alanları için de bu transfer hizmetinde yararlanma fırsatı bulunmaktadır.  

Transfer hizmetleri ile şehir merkezinden 24 dakikada ulaşım sağlanabilmektedir. Özel araç ile gidilebileceği gibi toplu taşıma araçları da tercih edilebilir.  

Antalya her yaz binlerce turiste ev sahipliği yapan bölgelerden biridir. Bölgede çok fazla turist olduğundan gezilecek yerler ve doğa güzellikleri de söz konusu olmaktadır. Bu sayede çok fazla turizmden gelir elde edilmektedir.  

Antalya Düden Şelalesi gibi doğal güzelliklerin yer aldığı bölgeler kara yolu taşımacılığı ile ulaşılan bölgelerden biridir. Antalya merkeze 10 k uzaklıkta olan Düden Şelalesi diğer gezilmesi gereken yerlerden daha fazla ilgi görmektedir.  

Düden Şelalesi Antalya’ nın Belek ilçesinde yer almaktadır. Şelale dışında ayrıca bölgede gezilecek birçok alan bulunmaktadır. Antik çağlardan kalmış olan antik şehirler ve yapıtların bulunduğu Aspendos, Perge ve Dinler Bahçesi yer almaktadır. Buralara ulaşım da yine kara yolu ile yapılmaktadır. Toplu taşıma kullanmak istemeyenler için transfer hizmetleri her zaman daha keyifli yolculuk yapılmasına yardımcı olur. Bölgede Anti şehirler ve Düden Şelalesi dışında ayrıca Manavgat Şelalesi ve Kurşunlu Şelalesi yer almaktadır. Bölgede bulunan şelalelerin suları içme suyu olarak da kullanılabilmektedir. 

Şehir içi ulaşımlarda ve şehir içerisinde gezilecek olan alanlara ulaşım için Belektransfervip tercih edilebilir. Güvenli ve kaliteli bir seyahat yaparak turistlerin bölgeye daha fazla ilgi göstermesi sağlanabilmektedir.  

Transfer hizmetleri ile bölgede gezilecek olan yerler özel araç ile turistlerin ulaşımı sağlanmaktadır. Havalimanı ya da şehir için ulaşımları transfer hatlar ile daha uygun fiyatlı hale gelmektedir. Transfer hizmetleri genel olarak havalimanında uçak yolcuları arasında yer alan müşterilerini karşılar ve bu durumda turistlerin gidecekleri alana kadar onlara eşlik etmesine yardımcı olur. Zaman kaybı olmadan bölgede gezilecek alanlara ulaşım daha hızlı ve kolay olmaktadır.  

Antalya bölgesinin yaz ayları boyunca çok fazla kalabalık olması turizm sektörüne ağırlıklı olarak önem verilmektedir. Bu sayede bölgede birçok turizm amaçlı çok fazla çeşitli hizmet verilmektedir. Transfer hizmetleri şehre gelen yerli ve yabancı turistlerin ulaşım sorununu ortadan kaldırmaktadır.  

Antalya Düden Şelalesi, Kurşunlu Şelalesi ve Manavgat Şelalesi gibi doğal güzelliklerin ön plana çıkmış olduğu turizm yerlerine transfer hatlar ile de ulaşım güvenli bir şekilde yapılmaktadır. Turistlerin karayolu ulaşımında herhangi bir sıkıntı yaşamalarına engel olarak gidecekleri yerlere ulaşımı sağlanır. Ulaşımdaki aksaklıklar turistler için oldukça sıkıntılı bir tatil döneminin yaşanmasına neden olabilir. 

Bölgede bulunan konaklama yerlerinde de mutlaka transfer hatlar havalimanı ulaşımlarını çok kolay bir şekilde yapmaktadır. Belektransfervip müşterilerinin transfer hizmetinden en iyi ve doğru şekilde hizmet almasını ön planda tutmaktadır. Müşteri memnuniyetine önem veren ve transfer hizmeti ile ilgili her türlü soruna anında çözüm odaklı çalışmayı tercih eden vip transfer hizmeti konforlu araçlarda yapılmaktadır. Kara yolunu güvenli bir şekilde ulaşımda tercih edenler için tercih edilecek en iyi hizmetleri sunmaya özen göstermektedir. Belek transfer vip tecrübeli ve bölgeye hakim çalışanlar ile hizmet etmeyi sağlamaktadır. Antalya bölgesinde kara ulaşımını tercih ederek bölgedeki doğal güzellikleri ve turistik yerleri gezmek isteyenler için kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerine hizmet vermeye çalışmaktadır.  

 

call-center

Hemen Destek +90 544 887 20 13