Antalya Aktur Luna Park Transfer

Antalya Aktur Luna Park

Antalya Aktur Luna Park

 

Antalya’ nın eğlence merkezlerinden biri olan Antalya Aktur Luna Park oldukça geniş bir alanda yer almaktadır. Bu eğlence ve aktivite merkezi 1997 yılında faaliyete girerek her yıl gelişerek farklı yapıya bürünmüştür. Antalya'lılar için en büyük lunapark olarak tanımlanmaktadır. İçerisinde birçok eğlence ünitesi bulunmasına rağmen geniş rahatça vakit geçirilebilecek çay bahçesi de yer alır.  

Antalya'lılar için eğlence merkezi olarak yer Antalya Aktur Luna Park  yerli ve yabancı turistlerin akın etmesini de sağlamaktadır. Bölgenin en büyük eğlence ve alışveriş merkezi olmasından dolayı dışarıdan gelen ziyaretçi sayısı da oldukça fazladır.  

Antalya Konyaaltı’ nda yer alan bu eğlence merkezi içerisinde oyun alanları, alışveriş mağazaları, çocuklar için oyun bahçeleri ve yetişkinler için büyük eğlence üniteleri yer alır. Ayrıca yeme içme bölümü ile de gün boyu hizmet verilmektedir.  

Şehrin en gözde mekanlarından biri olan Antalya Aktur Luna Park  için gün içinde milyonlarca ziyaretçi kabul edilir. 11 şubeli olan bu eğlence merkezinin turizm cenneti olan Antalya ilinde de bulunması ziyaretçilerin en çok tercih ettiği alanlardan biri olmasını sağlamaktadır.  

Kendi aracı ile gidenler için Antalya Konyaaltı merkezde yer alan bu eğlence merkezine tur ya da farklı turist gruplarda alışveriş ve eğlence için gelebilmektedir. Turizme büyük katkı sağlayan merkezin geniş bir alanda yer alması ve istenen birçok şeyin merkez içerisinde yer almış olması alışveriş yapmak isteyenler için de kolaylık sağlamaktadır.  

Birçok ünlü markanın yer aldığı bu eğlence merkezinde yerli ve yabancı turistler alışveriş için tercih edebilmektedir. Ayrıca eğlence merkezi bölümünde klasik lunaparkın yanı sıra adrenalin tercih edenler için de eğlence üniteleri yer almaktadır. Eğlence merkezine girişlerde alınan biletler tüm gün eğlence ünitelerinde vakit geçirmenizi sağlamaktadır.  

Dünyada sayılı bulunan eğlence merkezlerinden biri olarak görülen Antalya Aktur Luna Park  her yıl milyonlarca turiste ev sahipliği yapmaktadır. Şehre ilk kez gelenler için mutlaka ziyaret edilmesi gereken yerlerden biri olarak bilinmektedir. Turizm sektöründe katkı sağlayan bu yapı modern hayatında en iyilerini sunmaya devam etmektedir.  

Her yıl 23 nisanda çocuklar için vazgeçilmez etkinliklerin hazırlanması ve çeşitli sosyal faaliyetlerinde bulunması Antalyalılar için keyifli zaman geçirmeyi sağlamaktadır. Bölgenin en büyük eğlence ve alışveriş merkezi olan Antalya Aktur Luna Park Antalya birçok alanda konuklarının rahat alışveriş yapmasını ve keyifli zaman geçirmesi için çalışmalarına devam etmektedir.  

Yetişkinler ve çocuklar için ayrı eğlence üniteleri bulunan merkezde ailelerde çocukları ile eğlenceli zaman geçirebilmektedir. Yetişkin ünitelerinde adrenalin severler için farklı üniteler bulunurken çocukların yer aldığı eğlence ünitelerinde ise daha çok oyun ve öğretici eğlence üniteleri yer almaktadır. Aileler birlikte zaman geçirmek için bu eğlence merkezini tercih ettiklerinde de farklı aile eğlence üniteleri yer almaktadır. Hem arkadaşlar ile hem de aileler ile unutulmaz bir gün yaşanabilmektedir.  

Yurdumuzda sayılı bulunan eğlence merkezleri alışveriş ve eğlencenin bir arada bulunduğu yapıları ziyaret etmeyi tercih etmektedir. Turistler için alışveriş yapmayı kolaylaştıran bu eğlence merkezleri turizmde ekonominin canlanmasına fırsat vermektedir. Aktur Antalya eğlence ve alışveriş merkezi içerisinde bulunan mağazalarda seçkin ürünler olduğu için turistlerin rahat ve karlı bir alışveriş yapmasını sağlamaktadır.  

Antalya Aktur Luna Park  eğlence merkezini diğer alışveriş ve eğlence merkezlerinden ayıran en güçlü fark merkezin oldukça büyük bir alanda yer alması ve gün içinde bolca eğlenceli vaktin geçmesini sağlamasıdır. Hem eğlenme hem de alışveriş yapmak için en gözde yerlerden biri olmaktadır.  

Yurdumuzda birçok ilde benzer eğlence merkezlerinin yer alması turist akınının da bol olmasını sağlamaktadır. Böylece ekonomik anlamda turizm sektörünün hareketlenmesi söz konusu olmaktadır. Antalya Aktur Luna Park  eğlence ve alışveriş merkezinde de gün boyu ziyaretçiler gelerek hem eğleniyor hem de alışveriş yapıyorlar. Her geçen yıl farklı konseptler ve ilgi çekici aktiviteler ile turistlerin göz bebeği haline gelen bu merkez gelişerek daha büyük kitlelere hizmet vermeye devam etmektedir.  

Antalya Aktur Luna Park  ulaşımında şehir içinden kalkan minibüs ya da otobüsler tercih edildiği gibi ayrıca eğlence merkezinin müşterilerine özel müşteri servisler bulunmaktadır. Şehir içine kısa mesafede yer alması Antalya’ dan geçen turistler için de ziyaret edilecek yerlerden biri olmasını sağlamaktadır.  

 

call-center

Hemen Destek +90 544 887 20 13