Mark Antalya AVM

Mark Antalya AVM

Mark Antalya 


Antalya büyük şehirler arasında yazın en çok ziyaret edilen ve tatil yapılan şehirlerden biridir. Şehrin içerisinde çok fazla gezilecek yerlerin olması ve alışveriş merkezlerinin de çok olması keyifli bir tatil geçirmeye yardımcı olmaktadır. Birçok konseptli alışveriş merkezleri bulunan Antalya hemen her ilçesinde büyük ve gösterişli alışveriş merkezleri ile de alışveriş keyfinin doyasıya yaşanmasını sağlamaktadır.  

Mark Antalya şehrin Muratpaşa ilçesinde bulunan büyük ve gösterişli alışveriş merkezlerinden biridir. Birbirinden kaliteli mağazaları, hizmette kaliteyi veren restoranları, büyük sinema solanları ve keyifli zaman geçirmek için tercih edilen cafeleri ile Antalya'lılara alışveriş imkanı sunmaktadır. Şehrin oldukça kalabalık nüfusunun yanı sıra yaz ayların da turist sayısının da arttığı görülmektedir. Yerli ve yabancı birçok turist şehirde kısa süreli konaklama imkanlarından faydalanarak tatil yapabilmektedir. Mark Antalya gibi büyük alışveriş merkezlerinde de alışveriş yaparak keyifli zaman geçirebilmektedir.  

Mark Antalya şehrin merkezine oldukça yakın mesafede yer almaktadır. Böylece şehre ilk kez gelen konukların kolay ulaşım sağlamaları da alışveriş merkezine akın etmelerine neden olmaktadır. Yılın her günü açık olan alışveriş merkezi farklı tasarımı ve seçkin mağazaları ile alışveriş keyfinin yaşanmasını sağlar.  

Büyük ve gösterişli binanın içerisinde sinemadan yemeğe eğlenceden alışverişe kadar birçok mağazanın bulunduğu yerlerden biridir. Ayrıca şehrin en rahat otoparkına sahip olan alışveriş merkezlerinden biri haline gelmiştir.  

Alışveriş merkezine ulaşımda toplu taşıma araçları daha sık tercih edilebilmektedir. Fakat çevre ilçelerden ya da uzak semtlerden alışverişe gelmek isteyen konuklar ise transfer hat ile ulaşım sağlayabilmektedir. Özellikle yabancı turistlerin kalabalık gruplar halinde gelerek alışveriş yapması için Mark Antalya tercih edilebilmektedir. 

Aile ya da arkadaş grupları ziyaret edilecek olan yerlere transfer hatların kullanılması daha güvenli seyahat etme imkanı sağlayabilmektedir. Böylece zaman tasarrufu yaparak şehrin kalabalığından uzak bir şekilde alana ulaşılabilmektedir.  

Transfer hatların havalimanı ve konaklama alanı arasında kullanılması yolcuların uçaktan indikten sonra güvenli kara yolu ulaşımı yapmasına yardımcı olmaktadır. Aynı şekilde konaklama yaptıkları alandan havalimanına ulaşım için de tercih edilebilmektedir. Yoğun Antalya trafiğinde gidilecek olan yere kısa sürede ulaşmak için transfer hatlar en doğru seçimlerden biri olmaktadır. Antalya büyük bir şehir olduğu için yaz aylarında birçok yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapmaktadır. Özellikle yabancı turistler şehre ilk geldiklerinde gezilmesi ve görülmesi gereken yerler için plan yaparak şehre ulaşmaktadır. Günlük planları ile ulaşım sağlayan turistlerin havalimanı ve konaklama alanından farklı bir yere ulaşım sağlamaları için de transfer hat kullanılabilir.  

Yolcuların güvenli bir şekilde seyahat ederek alışveriş yapmak ya da gezmek için transfer hatlar ile aktarım yapmaları hem bütçeye katkı sağlamakta hem de zaman kaybının önüne geçmektedir. Şehri bilmeyenler için transfer hat hizmetinde çalışan şoförlerin konuklara yardımcı olması gidilecek alana kısa sürede varmalarına yardımcı olur.  

Belek transfer vip uzun yıllardır bölgede şehre gelen konuklar için transfer hat hizmeti sunmaktadır. Konforlu ve lüks araçlar ile Antalya ve çevresinde yer alan gezi ve alışveriş merkezlerine ulaşım yapılabilmektedir. Aynı şekilde gidilen alandan zamanında yolcuların alınarak konaklama alanlarına tekrar geri dönmeleri sağlanmaktadır.  

Yoğun ve yorucu şehir trafiğine takılmadan şehri bilen profesyonel kişiler tarafından seyahat etmek zamanın birçoğunu gezerek geçirmenize yardımcı olacaktır. Kendi özel aracının rahatlığında seyahat eden yolcular şehir içinde ulaşım alternatifi olarak transfer hatları tercih edebilirler. Ayrıca kalabalık gruplar için uygun araçların transfer hattında yer alması rahat yolculuk yapılmasını da sağlamaktadır.  

Belek transfer vip tecrübeli ekibi ile konuklara hizmet vererek müşteri memnuniyetini ön planda tutan transfer hat hizmeti sunan firmalardan biridir. Yıllardır sektörde aktif bir şekilde hizmet veren firma şehre gelen konukların ulaşım sorununa çözüm odaklı çalışmalar sunmaktadır. Transfer hatlardan faydalanabilmek için önceden rezervasyon yapılması tavsiye edilir. Özellikle yaz aylarının yoğun olmasından dolayı ulaşım sıkıntısı yaşamamak için rezervasyonların önceden yapılması zamanında araç bulmaya da yardımcı olur. Gidilen alanlardan tekrar yolcuların transfer hat ile konaklama alanına ulaşmaları için de bilgi vermeleri yeterli olacaktır. Uygun fiyatlı şehir içinde seyahat etme özgürlüğü elde ederek tatilden doyasıya keyif almanızı sağlayarak transfer hat hizmetinden faydalanabilirsiniz.  

 

call-center

Hemen Destek +90 544 887 20 13