Mall of Antalya

Mall of Antalya

Mall of Antalya 


Alışveriş ve eğlencenin en iyi yerlerinden biri olan Mall of Antalya seçkin mağazalar ve yeme içme konusunda başarılı restaurantlar ile hizmet vermektedir. 2016 yılı içerisinde kurulmuş olan Mall of Antalya 131.000 metre kare alanda eğlencenin ve alışverişin keyfini yaşamak isteyen yerli ve yabancı turistlere hizmet vermektedir.  

Bölgenin en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan bu eğlence ve alışveriş merkezi bölgenin merkezi yerinde yer almaktadır. Antalya Kepez ilçesinde olmasına rağmen çevre ilçeler tarafından da ziyaret edilmektedir.  

144 mağaza bulunan alışveriş merkezinde yeme içme bölümünün de oldukça büyük olması Antalyalılar için eğlencenin adresi olmaktadır. Antalya havalimanı karşısında bulunan Mall of Antalya yerli ve yabancı turistlerinde sürekli olarak ziyaret edip alışveriş yaptığı mekanlardan biridir. Geniş bir alanda kurulan alışveriş merkezi şehrin en büyük alışveriş merkezi olarak faaliyetine devam etmektedir.  

Alışveriş merkezi içerisinde ayrıca mağazalarda birbirinden uygun fiyatlı alışveriş mağazaları yer almaktadır. Geniş ve ferah koridorları sayesinde ziyaretçiler için doğru tercihlerden biri olmaktadır. Her sezon yoğun insan akını olmasına rağmen merkezin çok büyük olması gezi kolaylığı sağlamaktadır.  

Havalimanından alışveriş merkezine geçiş oldukça kolaydır. Ayrıca Antalya ve çevresindeki ilçelere ulaşım toplu taşıma ile de yapılabilmektedir. Türkiye'ye tatil amaçlı gelen birçok turistin bu alışveriş merkezini ziyaret ederek uygun fiyatlar ile alışveriş yaptığı bilinmektedir.  

2 katlı yapısı ile hizmet veren Mall of Antalya şehrin en gözde mekanlarından biridir. Hem alışveriş hem de yemek yeme için çok çeşitli mağazalar alışveriş merkezinin içerisinde yer almaktadır. Mersin yolu üzerinde olan bu alışveriş merkezi kara yolu ile ulaşım sağlayanlar için de dinlenme alanı olarak kullanılabilmektedir.  

Bölgenin en büyük alışveriş merkezi olduğundan gün içerisinde çok fazla ziyaret almaktadır. Antalyalılar için büyük ve gösterişli sinema salonları, yeme içme bölümünde birbirinden lezzetli menüleri olan restoranlar ve alışverişi en kaliteli şekilde yapılabilecek alana sahiptir. Eğlence ve alışveriş için en çok tercih edilen alışveriş merkezi olan Mall of Antalya her geçen gün daha fazla ziyaretçi kabul etmektedir. 

Mall of Antalya şehir merkezine 20 dakikalık mesafededir. Çevre ilçelerden de çok fazla kişi tarafından ziyaret edilmektedir. Kapalı ve açık otoparkı sayesinde özel araç ile beraber de ulaşım kolay bir şekilde sağlanabilmektedir. 

Antalya ve şehirde bulunan tüm gezi alanlarının güvenli bir şekilde ziyaret edilebilmesi için vip araçlar Belektransfervip sayesinde temin edilebilmektedir. Transfer hizmetlerinden faydalanabilmek için öncelikle rezervasyon işlemlerinin yaptırılması gerekmektedir. İster şehir içine kara ulaşımı ister alışveriş merkezlerinin ziyaret edilmesi için transfer hatlar kullanılabilmektedir. Güvenli ve kaliteli bir şekilde gidilecek olan alana en kısa sürede ulaşma kolaylığı bulunmaktadır.  

Yerli ve yabancı turistler tarafından şehir içinde ve gezi yerlerinin ziyaretinde kolay ulaşım sağlanabilmesi için Belektransfervip her türlü ulaşım sorununa çözüm bulabilmektedir. Aile ya da kişi sayısına göre istenen araç özellikleri olan araçlarda şehri çok iyi bilen şoförler tarafından ulaşım sağlanabilmektedir.  

Antalya şehri yaz aylarında çok fazla turist akınına uğramaktadır. Bölgede antik kentler ve gezilecek olan alanlar oldukça fazladır. Doğa güzelliklerinin yanı sıra tarihi mekanların da çok fazla oluşu şehrin daha da ilgi görmesine yardımcı olmaktadır. Şehrin dışında yer alan havalimanı ve Mall of Antalya alışveriş merkezi yıl içerisinde çok fazla turist ziyareti almaktadır. Havalimanından çıkar çıkmaz yemek yemek ya da alışveriş yapabilmek için Mall of Antalya hizmete devam etmektedir. Şehrin tüm kalabalığından kaçarak rahat bir nefes almak ve alışveriş yapabilmek için bu alışveriş merkezi ziyaret edilebilir.  

Ulaşım oldukça kolaydır. Özel araç ile havalimanı ve alışveriş merkezine ulaşmak için Belek transfer vip kaliteli ve güvenli seyahat etmek için tercih edilebilir. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan transfer hat havalimanından konukların alınarak gitmek istedikleri yerlere ulaşımını rahatlıkla sağlamaktadır. Lüks ve gösterişli araçları sayesinde rahat bir yolculuk yapmak için istenilen saat ve araç özellikleri ile vip transfer hizmetinden faydalanılabilmektedir. Transfer hatlar ayrıca yolcuların diledikleri saat ve zamanda havalimanından ya da konaklama yaptıkları otelden ulaşımlarının en kolay bir şekilde yapılmasına yardımcı olarak hizmet sunmaktadır.  

 

call-center

Hemen Destek +90 544 887 20 13