Antalya Özdilek Park AVM

Antalya Özdilek Park AVM

Antalya Özdilek Park AVM


Yurdun çeşitli şehirlerinde yer alan Antalya Özdilek Park Avm, Antalya ilinde de bulunmaktadır. Özdilek başlangıçta tekstil markası olarak bilinen mağazalardan biridir. Fakat son dönemlerde gelişen yapısı ile de oldukça ilgi çekici konsepte sahip olmuştur. Antalya Özdilek Park Avm  farklı etkinlilerin yer aldığı ve sineması ile de ilgi gören yerlerden biridir. Antalyalılar için eğlence ve alışveriş merkezine dönüşen bu yer çocukların da keyifli zaman geçirmelerini sağlamaktadır.  

Sinema, etkinlik, yeme içme ve alışveriş gibi birçok faaliyetin yapıldığı bu büyük alışveriş merkezinde ailelerin birlikte zaman geçirmeleri de sağlanmaktadır. Dünyaca ünlü mağazaların yer aldığı alışveriş katları, büyük sinema salonları ve oturup yemek yenilebilecek restoranların tek bir adreste toplanmış olması gün boyu zamanın nasıl geçtiğini bile hissetmenizi engelleyecektir. Tüm gün yapılacak birçok şeyin aynı yerde olmuş olması keyifli zaman geçirmek isteyenler için de imkan sağlayacaktır.  

Özdilek Park Antalya geniş bir alana sahip olan yerlerden biridir. Büyük alışveriş merkezlerini tercih ederek alışveriş yapmak isteyenler için birçok alternatif tek bir adreste yer almaktadır. Bu durumda günün büyük bir bölümü Özdilek Park Antalya’ da geçirilebilir.  

Gençler için eğlence merkezleri ve sinemanın yer aldığı alışveriş merkezinde bulunan diğer alışveriş mağazaları da yerli ve yabancı birçok turistin ilgisini çekmektedir.  

Özel servisi bulunan bu avmnin ayrıca ulaşımında toplu taşıma araçları da tercih edilebilir. Kendi aracı ile gelen konuklar avm otoparkında park edebilmektedirler. Yılın her günü yoğun olan alışveriş merkezi içerisinde yeme içme bölümünde seçkin restoranlar hizmet vermektedir. Hem yemek yiyebilir hem de oturup sohbet edilebilir alanlar yer almaktadır.  

Antalya Özdilek Park Avm Aile ya da arkadaşlar ile keyifli zaman geçirmek için tercih edilen bu avm yaz aylarında da yerli ve yabancı birçok turistin alışveriş imkanı elde etmesini sağlamaktadır. Birbirinden ilginç mağazaların ve lüks kıyafetlerin bulunduğu markaların bir arada toplandığı bu alışveriş merkezine şehrin diğer ilçelerinden de ziyaretçilerin gelmesi sağlanmaktadır.  

Ulaşımda sorun yaşanmaması için toplu taşıma araçları ve avm servisi sürekli olarak çalışmaktadır. Bunun yanı sıra çevre ilçelerden gelmek isteyen yerli ve yabancı birçok turistte transfer hat hizmetlerinden faydalanarak avmye ulaşım sağlayabilmektedir. Genel olarak transfer hatlar konukların konaklama alanlarından alınarak havalimanı ya da farklı yerlere ulaşımını sağlar. Bununla beraber havalimanından da gidilecek olan yere ulaşımın kolaylıkla olmasına yardımcı olur. Fakat şehre daha önce gelmemiş olan konukların her türlü ulaşım sorununa çözüm bulunması için transfer hatlar hizmet kalitesini daha da arttırarak gün boyu ulaşım alternatiflerinden biri olmaktadır.  

Belektransfervip uzun yıllar boyunca Antalya ilinde faaliyet gösteren transfer hat hizmeti sunan firmalardan biridir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ulaşım sorununun çözülmesine yardımcı olmaktadır. Şehirde ilk kez tatil için gelen konuklar çevrede bulunan alışveriş merkezlerini ve gezilecek olan alanları ziyaret etmek isteyebilir. Bunun için toplu taşıma kullanmak istemeyenler transfer hat hizmetlerinden faydalanabilmektedir. 

Transfer hatlar konukların bir yerden alınarak farklı bir yere gitmek için daha konforlu ulaşım elde etmelerini sağlar. Bu nedenle havalimanından konaklama alanlarına ya da farklı alanlara ulaşım yapmak için tercih edilebilmektedir. Ayrıca konukların konaklama alanlarından alınıp havalimanı ya da farklı gezi yerlerine ulaşmaları için de kolaylık sağlamaktadır.  

Belek transfer vip lüks ve konforlu araçları ile şehirde dolaşmak isteyen konukların ulaşım sorununa uygun fiyat kalitesi ile de hizmet vermeye özen göstermektedir. Özellikle çocuklu aileler için toplu taşıma araçlarında vakit kaybetmek yerine transfer hattın tercih edilmesi ulaşımda kolaylık olacaktır.  

Önceden yapılmış olan transfer hat rezervasyonlarında konuklar alana ulaşmadan araçlar hazır bir şekilde bekletilmektedir. Hazır olan konukların araçlara binerek gidilecek olan alana ulaşımı tecrübeli şoförler tarafından yapılır. Belek transfer vip müşteri memnuniyeti için müşterinin talebine göre transfer hatlardan faydalanmasına yardımcı olmaktadır. Transfer hat hizmeti almak için öncelikle güvenilir firmalar ile seyahat etmeye özen gösterilmesi gerekmektedir. Bu sayede gidilecek olan alana daha güvenli bir seyahat etmek mümkün olacaktır. Yıllardır aynı kalitede hizmet vermeye özen gösteren Belektransfervip konuklarına güven vererek çalışmalarına devam etmektedir. Havalimanı ya da farklı alanlara ulaşım da çözüm odaklı çalışan firma yenilenen yüzü ile de hizmetlerini sunmaktadır.  

 

call-center

Hemen Destek +90 544 887 20 13