Antalya Erasta Avm

Antalya Erasta Avm

Antalya Erasta Avm 


Antalya merkez'inde çok fazla alışveriş merkezi bulunmaktadır. Özellikle turizmin çok olduğu bölgelerde rahat alışveriş imkanı bulabilmek için bu tip alışveriş merkezleri yerli ve yabancı turistler tarafından da büyük ilgi görmektedir.  

Antalya Kepez ilçesinde bulunan Antalya Erasta Avm diğer alışveriş merkezlerinden daha farklı bir yapıya sahiptir. Birçok ünlü markanın yer aldığı alışveriş merkezinde mağazalar arasında dolaşmaktan vaktin nasıl geçtiğini anlamayabilirsiniz. Ayrıca çocuklar ve yetişkinler için çeşitli etkinlikler düzenlenmektedir. Eğlence ve modanın adresi olan alışveriş merkezine gün boyu binlerce kişi ziyarete gelerek vakit geçirmektedir.  

Sinemadan yemeğe alışverişten eğlenceye birçok etkinliğin bir arada bulunduğu bu alışveriş merkezi lüks yaşamdan hoşlanan kişiler için de oldukça uygundur. Ayrıca bowling salonu ile de arkadaşlarınız ile keyifli zaman geçirme imkanı bulabilirsiniz. Geniş alanı ve içinde bulunan imkanlar ile bölgenin ilgi çekici alanlarından biri olmuştur.  

Antalya Erasta Avm ulaşımda toplu taşıma tercih edilebilir. Bunun yanı sıra özel aracı ile gelmek isteyen konuklar için de kapalı otoparkında yer bulma imkanı bulunmaktadır. Tasarımı ve mağazalarıyla dikkat çeken bu avm Antalya’ dan geçen tatilciler için de dinlenme alanı olabilmektedir.  

Keyifli zaman geçirebilmek için büyük küçük herkese uygun mutlaka bir şeyler bulunacak olan yerlerden biri olarak bilinmektedir. Merkeze çok yakın olması da ulaşım sorununun ortadan kalkmasına yardımcı olmaktadır.  

Antalya Erasta Avm yerli ve yabancı turistlerin en sık ziyaret ettiği yerlerden biri olan Antalya Erasta Avm alışveriş yapmak için de en uygun alanlardan biridir. Özellikle yurtdışından gelen konuklar uygun fiyatlı alışveriş yapmak için mutlaka bu Avm’ ye uğramaktadır. Birçok çeşitli markanın yer aldığı mağazalarda gün boyu alışveriş yapma imkanı bulunmaktadır.  

Yerli ve yabancı turistler ulaşımda daha çok transfer hatları tercih etmektedir. Hem kolay hem de rahat bir ulaşım için tercih edilen transfer hatlar konukların gitmek istedikleri alanlara hızlı bir şekilde ulaşmasına yardımcı olmaktadır.  

Belek transfer vip hatların genel olarak havalimanı ve konaklama yeri arasında yolcuları taşıyor olmasının yanı sıra bu tip alanlara da yolcu aktarımı yapması oldukça kolay bir ulaşım imkanı tanımaktadır. Belektransfervip şehre gelen konukların trafik sorunu yaşamadan gidecekleri yerlere ulaşmasına katkı sağlamaktadır.  

Yıllardır aynı sektörde faaliyet gösteren Belek transfer vip Antalya’ ya gelen turistler için ulaşım sorununu ortadan kaldırmaktadır. Havalimanı ve konaklama yeri arasında yolcu aktarımlarını yapan firma ayrıca gidilecek olan alanlara da yolcularını ulaştırmaktadır. Yaz boyunca hareketli olan Antalya kış aylarında da hareketli olmaktadır. Özellikle yaz sezonunda yabancı turistlerin ağırlıklı olması ulaşımda bazı sorunların yaşanmasına neden olabilir. Kalabalık aileler ya da arkadaş gruplarının toplu taşıma araçlarını tercih etmek yerine transfer hatlar ile ulaşım yapılması daha pratik olacaktır.  

Antalya büyük bir yüz ölçümüne sahip olan şehirlerden biridir. Özellikle çevre ilçelerde yer alan tarihi mekanlar, alışveriş merkezleri ve diğer eğlence yerlerinin ziyaret edilmesi oldukça vakit almaktadır. İlçeler arasında yer alan mekanların ve yerlerin gezilmesi için toplu taşıma araçları özellikle kalabalık gruplar için zahmetli olacaktır. Bunun yerine transfer hatlar ile yolculuk yapmak zaman kaybını da önleyerek gidilecek olan yere daha kısa sürede varılmasını sağlar.  

Belek transfer vip konforlu ve lüks araçları ile Antalya’ ya gelen konukların bir yerden bir yere ulaşımını sağlamada oldukça hızlı davranmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilerek bütçeniz için de katkı sağlamış olursunuz. Araçların rahat ve konforlu oluşu aileler için de uygundur.  

Transfer hatlar yerli ve yabancı turistler için kolay ulaşımı sağladığı gibi zaman kaybının da engellenerek trafikte stres yaşamanın da önüne geçer. Şehre ilk kez gelen konukların gidecekleri alana zamanında ulaşmasını sağlayarak kaybolmaları da engellemiş olur. Profesyonel ekip ile çalışmalarını sürdüren firma havalimanı ve konaklama yeri aktarımlarının yanı sıra gezi planlarının yapılarak ulaşım aracı olarak kullanılması konukların rahat etmesini sağlamaktadır.  

Havalimanı transferleri genellikle yolcuların uçakları alana inmeden araçların hazır olması sağlanır. Havalimanında da bekleme yapılmadan konaklama alanına ulaşım olur. Kaliteli ve güvenli seyahat ederek ulaşılması gereken alana zamanında ulaşmak için transfer hatlardan faydalanabilirsiniz. Tecrübeli şoförler ile seyahat ederek aileniz rahat bir yolculuk yapmasına yardımcı olabilirsiniz.  

 

call-center

Hemen Destek +90 544 887 20 13