Belek Zeynep Golf Resort Hotel Belek


Belek Zeynep Golf Resort Hotel BelekBelek Zeynep Golf Resort Hotel Belek


Tatil yaz aylarının vazgeçilmezlerinden biridir. Lüks ve konforlu bir tatil yapmak yıl boyu kişinin motive olmasına yardımcı olur. Antalya ili yurdumuzun tatil amaçlı en çok ziyaret edilen şehirlerinden biridir. Yurdun en önemli tatil merkezlerinden biri olan bu şehir özellikle yaz aylarında çok kalabalık bir yapıya sahip olmaktadır. Bu nedenle şehrin her bölgesinde büyük ve gösterişli oteller yerli ve yabancı turistlere hizmet vermektedir. 

Bölgenin tarihi yapısının da önemli olmasıyla beraber çok fazla turiste ev sahipliği yapması turizm açısından da büyük önem taşımaktadır. Bölgede bulunan ilçelerde de lüks ve gösterişli oteller her şey dahil konseptleri ile hizmet vermektedir. Tarihi yapıları arasında antik kentler ve tiyatrolar olan Belek ilçesi yaz aylarında nüfusu çok fazla artan ilçelerden biridir. Mavi bayraklı plajları olan oteller ve kendi evinizin ortamında hissedebileceğiniz apart otelleri ile de ilgi çeken bölgelerden biridir. 

Belek Antalya ilinin yerli ve yabancı turistler tarafından en çok ilgi gören ve turistlerin konakladığı ilçeler arasındadır. Doğal güzelliklerinin de fazla olması ilçenin daha da kalabalıklaşmasını sağlamaktadır. Bölgede birçok otel özellikle konuklarının ulaşımda rahat edebilmesi için transfer hat hizmetlerini tercih etmektedir. Transfer hat hizmetleri konukları havalimanından alarak konaklama yapılacak olan otele ulaştırmaktadır. Güvenli ve rahat bir ulaşım aracı olan transfer hatlar bölgede birçok alana ulaşım için de tercih edilebilmektedir.

Belek Zeynep Golf Resort Hotel Belek bölgenin golf sahası olan oteller arasında yer alır. Geniş arazi üzerinde yer alan otel konuklarına her şey dahil hizmet sunmaktadır. Otelin konukları için ayrıcalıklar sunması daha iyi hizmet garantisi alınmasını sağlar. 

Otel Belek merkeze 18 km uzaklıktadır. Havalimanına 30 km, Belek Zeynep Golf Resort Hotel Belek Antalya merkeze ise 40 km mesafede bulunmaktadır. Otelin tüm ulaşımı transfer hatlar yapılabilmektedir. Çevrede bulunan gezi alanlarına ve diğer alışveriş merkezlerine ulaşım için transfer hat hizmetinin tercih edilmesi otele ulaşımda da kolaylık sağlayabilmektedir. Otelden alınan konuklar istedikleri saat diliminde tekrar otele dönüş yapabilmektedirler. Özellikle yabancı turistler çevreyi yakından tanıyabilmek için transfer hatların kullanımı daha fazla yapabilmektedir.

Belek transfer vip bölgenin en eski transfer hat hizmeti sunan firmalarından biridir. Bölgede aktif olarak faaliyet gösteren Belek transfer vip anlaşmalı olduğu oteller ile konuklarına ulaşım açısından kolaylık sağlayabilmektedir.

Lüks ve konforlu araçlar ile Antalya sıcağında seyahat ederek rahat bir gezinti imkanı sunulabilmektedir. Belek transfer vip müşterilerinin memnuniyeti doğrultusunda sektörde oldukça seçkin bir yere sahip olan firmalardan biridir. aile ya da kalabalık gruplar ile gitmek istenen bölgelere rahat ve güvenilir ulaşım hizmeti sunarak müşterilerin şehirde daha rahat dolaşmasına yardımcı olmaktadır. 

Müşteri portföyü oldukça geniş olan Belek transfer vip sunduğu hizmetler ile otel ve müşterilerinin yanı sıra şehre gelen konuklara da aynı şekilde hizmet vermektedir.

 
call-center

Hemen Destek +90 544 887 20 13