Belek Xanadu Resort Hotel Belek


Belek Xanadu Resort Hotel BelekBelek Xanadu Resort Hotel Belek


Antalya bölgesinin tatil cenneti olarak bilinen Belek ilçesi her yıl milyonlarca yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yaparak bu bölgenin tanınmasında etkili rol oynamaktadır. Bölgede çok fazla tarihi yapının ve doğal güzelliklerinin olması bölgenin daha çok turist tarafından ziyaret edilmesini sağlamaktadır. Bölge yaz aylarında nüfus artışı gösteren ilçelerden biridir. Özellikle tarihi yapıların çok olması yerli ve yabancı turistlerin bu alanları ziyaret etmesini sağlamaktadır. Antik kent ve tiyatrolar ilçenin çeşitli bölgelerinde bulunmaktadır. Ayrıca bölgede doğal güzelliklerde gün içerisinde birçok turist tarafından ziyaret edilmektedir.

Tarihi yapısının yanı sıra modern hayata da uyum sağlayan ilçe lüks otelleri ve büyük alışveriş merkezleri ile de günümüzde oldukça fazla ilgi görmektedir. Yabancı turist sayısının fazla olması ve şehre ilk kez gelenler için ulaşım araçları da önemlidir. 

Belek Xanadu Resort Hotel Belek denize sıfır konumda olan otellerden biridir. Lüks ve görkemli yapısı ile tatilcilere unutulmaz bir tatil yapma imkanı sunmaktadır. Özellikle aile ile geçirilecek tatillerde çeşitli hizmetleri ile de dikkat çeken yapılardan biridir. Otelin geniş ve gösterişli yüzme havuzları ve su kaydırakları da gün içinde konukların güneşin keyfini çıkarmasını sağlamaktadır. 

Otel Belek merkeze 6 km mesafededir. İlçe merkezine ulaşabilmek için genel olarak toplu taşıma araçları tercih edilmektedir. Fakat ilçe merkezinin etrafında bulunan alışveriş merkezleri ve tarihi çarşı için de transfer hat hizmeti tercih edilebilmektedir. Belek Xanadu Resort Hotel Belek Antalya merkeze 50 km havalimanına ise 40 km uzaklıktadır. Otelin havalimanına ulaşım sağlayacak olan konuklar için transfer hat hizmeti sunması konuklar için avantaj sağlamaktadır. Havalimanından alınan konuklar otele ulaştırılmaktadır. Aynı şekilde otelde ayrılıp havalimanına ulaşım sağlayacak konuklar için de transfer hat hizmeti sunulmaktadır. 

İlçe ve şehir birçok gezi alanına sahiptir. Görülmesi gereken yerlerinin çok fazla oluşu tatil süreci boyunca ulaşım araçlarının kullanılmasını ağlamaktadır. Belek Xanadu Resort Hotel Belek bu nedenle ilçeye hakim olan tesis belek transfer vip transfer hizmeti sayesinde daha uygun fiyatlı ulaşım aracı kullanmak bütçe açısından da karlı olacaktır. 

Belek transfer vip Belek ve çevresine hizmet veren transfer hat hizmetlerinden biridir. 7/ 24 hizmet veren bu transfer hat hizmeti konukların ulaşım sağlayacakları alana güvenli bir şekilde seyahat etmesine yardımcı olmaktadır. Otel konuklarının çevrede bulunan tarihi yapılar, doğa güzellikleri ve alışveriş merkezlerine daha rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilmeleri için tercih edecekleri Belek transfer vip konukların memnuniyetini ön planda tutarak hizmet sunmaktadır. 

Bölgede yıllardır hizmet veren Belek transfer vip alanında tecrübeli ekip ile çalışmalarını sürdürmektedir. Yıllardır aynı sektörde faaliyet gösterdiğinden yeri ve yabancı turistlerin ulaşım sorunlarına hızlı bir şekilde çözüm bulunmasına yardımcı olmaktadır. İstenen saat ve günde konforlu araç ile seyahat ederek bölgeyi yakından tanıma fırsatı bulunabilir. Özel araç rahatlığı ile seyahat etmek tatilin daha keyifli geçmesini sağlayacaktır. 

 
call-center

Hemen Destek +90 544 887 20 13