Belek Voyage Belek Golf & Spa Belek


  

                     Belek Voyage Belek Golf & Spa Belek Voyage Belek Golf & Spa Belek


Belek Türkiye’ nin en çok turist ziyareti olan ilçelerden biridir. Antalya ilinde bulunan Belek tarihi yapılar ile de dikkat çekmektedir. Antik kentler ve doğal güzellikler ile yerli ve yabancı turistler için tatil yapılacak bölgelerden biri olan Belek her şey dahil otelleri ile de tatilcilerin göz bebeği haline gelmiştir. 

Belek Voyage Belek Golf & Spa Belek bölgenin en gözde otellerinden biridir. Golf sahaları ve merkeze uzaklıkları yürüme mesafesinde olduğu için otelin yaz boyu turistlere ev sahipliği yaptığı bilinmektedir. Özellikle golf sporunu yapmak isteyenler için büyük bahçelerinin olması konuklar için alternatif olmaktadır. 

Otelin genel yapısı her şey dahil olduğu için önceden rezervasyon yapılması tavsiye edilmektedir. Golf kulüpleri bulunan otel yürüme mesafesinde bulunan golf sahaları ile oldukça dikkat çekicidir. 

Otel konukları için çeşitli yapıdaki odaları ve birbirinden lezzetli menüleri ile de tatilcilere unutulmaz bir tatil yapmanın keyfini yaşatmaktadır. Ayrıca Belek merkeze de yürüme mesafesinde bulunmaktadır. 

Antalya havalimanına 42 km uzaklıkta bulunan otel özellikle konukları için transfer hat hizmeti de sunmaktadır. Böylece Belek Vojage Belek Golf & Spa Belek otele giriş ya da otelden ayrılacak konuklar için transfer hatlar hizmet vererek konuklara konforlu bir tatil yapma imkanı sunabilmektedir. 

Otelde her şey dahil olduğu için ve özel plaj alanı bulunduğu için konuklar genel olarak otelde zaman geçirmeyi tercih edebilmektedirler. Fakat Antalya ve çevresinde çok fazla yer alan antik kentler, tarihi yapılar ve doğal güzelliklerinde ziyaret edilmesi tatili daha keyifli hale getirebilmektedir. 

Tatil yaparken çevreyi de tanımak isteyen turistler toplu taşıma araçları yerine yine transfer hat hizmeti sunan firmalar ile çevredeki alanları gezme imkanı bulmaktadır. Transfer hatlar konukların otelden alınarak gidecekleri alanlara daha konforlu bir şekilde ulaşmasını sağlamaktadır. 

Belek Transfer Vip Antalya ve çevresine hizmet veren transfer hat hizmeti sunan firmalardan biridir. Havalimanı ve otel arasında kara ulaşımını sağlayan Belek Transfer Vip tatil boyunca yerli ve yabancı turistlere ulaşım sıkıntısı yaşamaması için lüks ve konforlu araçlar ile hizmet vermeye özen göstermektedir. 

Transfer hat hizmeti ile gidilmek istenen bölgeye rahat bir şekilde ulaşım sağlanabilmektedir. Özellikle tatil boyunca bölgede yer alan antik kent, tarihi mekan, doğal güzellikler ve alışveriş merkezleri için kolay ve rahat bir ulaşım için tercih edilebilmektedir. 

Alanında tecrübeli ekip çalışanları ile bölgede bulunan birçok gezi ve alışveriş bölgelerine ulaşım transfer hat hizmeti ile daha kolay hale gelebilmektedir. Havalimanı ulaşımlarında da aynı transfer hat hizmetleri tercih edilerek güvenli seyahat etme imkanı bulunmaktadır. Lüks ve konforlu araçlar ile hizmet vermeye özen gösteren Belek Transfer Vip yerli ve yabancı turistler için kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak transfer hat hizmetini sunmaktadır. Böylece ulaşım konusunda yaşanabilecek sorunların da engellenmesini sağlamaktadır. 

 
call-center

Hemen Destek +90 544 887 20 13