Belek TUI Fun & Sun Club Belek


                Belek TUI Fun & Sun Club Belek Belek TUI Fun & Sun Club Belek


Antalya tatil yapmak isteyenler için oldukça ideal şehirlerden biridir. Şehrin birçok ilçesinde seçkin oteller konukların unutulmaz bir tatil yaşamaları için hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır. Antalya Belek ilçesi yaz aylarında en kalabalık tatil bölgelerinden biridir. İlçede bulunan her şey dahil oteller konukların daha rahat ve konforlu tatil geçirmeleri için tüm imkanları değerlendirmektedir. 

Belek TUI Fun & Sun Club Belek denize sıfır yapısı ile yaz aylarında oldukça fazla turiste ev sahipliği yapmaktadır. Özel mavi bayraklı plajı ile gün boyu deniz keyfinin çıkartılmasını sağlamaktadır. Ayrıca büyük ve gösterişli havuzu ile de konukların keyifli zaman geçirmelerine yardımcı olmaktadır. Otel konukları otele ulaşımlarda havalimanından sonra transfer hat ile otele geçiş sağlayabilmektedir. Otelde ayrılacak olan konuklar için de transfer hat hizmeti verilmektedir. 

Otelin mutfak bölümü de oldukça zengin menülerden oluşmaktadır. Tatil yapmak için otele giriş yapan konuklar gün boyu deniz ve havuz keyfinin yanı sıra şehrin diğer alanlarında bulunan antik kentler ve doğal güzellikleri görmek için transfer hat hizmeti sunan firmalardan araç tercih edebilmektedirler. Bölgenin en iyi otellerinden biri olan Belek TUI Fun & Sun Club Belek her yıl tatil rezervasyonlarını kış aylarında yapmaktadır. 

Belek TUI Fun & Sun Belek Otelin Belek merkeze mesafesi 3 km’ dir. Yürüme mesafesinde olduğu için özellikle akşamları eğlence merkezlerine gitmek için otelden yürüyerek ulaşım sağlanabilmektedir. Havalimanına uzaklık 35 km. Antalya şehir merkezine ise 42 km mesafede yer almaktadır. Havalimanı ya da ulaşım ihtiyacı doğan durumlarda transfer hat hizmeti ile hizmet almak daha uygun fiyata gelecektir. Toplu taşıma araçları yerine transfer hat hizmetinden faydalanmak daha konforlu seyahat etmeyi de sağlayacaktır.

Belek transfer vip Antalya ve çevresine transfer hat hizmeti sunan firmalardan biridir. Firmanın yıllardır aynı sektörde faaliyet göstermesi müşteri memnuniyetinin de en üst seviyede olduğunu göstermektedir. Havalimanı otel arasında ulaşım konforlu araçlar ile yapılmaktadır. Ayrıca tatil boyunca gün içerisinde araç taleplerinde hızlı bir şekilde çözüm odaklı olarak konukların isteklerini karşılayabilmektedir. 

Bölgeye hakim ve bölgede yer alan gezi alanlarına ulaşmak için tercih edilecek olan transfer hat hizmeti zamanında hazır olarak müşterilerin bu hizmetten faydalanması sağlanabilmektedir. Böylece ulaşım sorunlarının en hızlı şekilde çözülmesi sağlanmaktadır. 

Otel konuklarına ayrıcalıklı seyahat etme imkanı sunan Belek transfer vip yıllardır bölgenin en çok tercih edilen transfer hatlarından biridir. Doğal güzellikler, tarihi yapılar ve kültürel geziler için konforlu araçlar ile seyahat ederek tatilin doyasıya tadı çıkartılabilir. 

Havalimanı yolcularının önceden rezervasyon yaparak uçuş öncesi ve sonrası hizmetten faydalanma imkanı bulunmaktadır. Bunun yanı sıra 7/ 24 araç hizmeti alma imkanı da sunulmaktadır. Yoğun Antalya trafiğinden uzakta güvenli seyahat etmek için Belek transfer vip kalitesi ile seyahat edebilir ve sunduğu hizmetlerden rahatlıkla faydalanma şansı turistler için sağlıklı olacaktır. 

 

 
call-center

Hemen Destek +90 544 887 20 13