Belek Tui Day & Night Connected Club Life Belek

Belek Tui Day & Night Connected Club Life BelekBelek Tui Day & Night Connected Club Life Belek


Belek tatilciler için en ideal ilçelerden biridir. Antalya iline bağlı olan Belek her yıl yaz sezonunda yerli ve yabancı turistler tarafından ziyaret edilmektedir. Özellikle yurtdışından gelen tatilciler bölgenin doğal ve tarihi yapısına hayran kalmaktadır. Bölgede birçok gezi alanları, antik kent ve tiyatrolar bulunmaktadır. Bölgede çok fazla kültür turizmi yapılacak alanlar yer almaktadır. Gün içerisinde yerli ve yabancı turistler bu bölgeleri gezerek tatili daha keyifli hale getirmektedir.

Yaz aylarında kalabalık nüfusa sahip olan Belek ilçesi özellikle yabancı turistler tarafından çok fazla ziyaret edilmektedir. Bölgedeki tarihi yapılar bu bölgede çok eskiden bu yana yerleşim olduğunu göstermektedir. Antik kent ve tiyatroların çoğunlukta oluşu bölgeyi daha kıymetli hale getirmektedir. Ayrıca doğal güzellikleri arasında yer alan şelaleler ve mağaralar mutlaka ziyaret edilerek görülmesi gereken yerlerdendir. 

Modern yaşam ile beraber bölgede büyük alışveriş merkezleri de yapılmıştır. Yurt dışından gelen konuklar alışveriş yapmak için bu büyük alışveriş merkezlerini ziyaret etmektedir. Belek ve Antalya arasında çok uzun bir mesafe olmadığından şehrin merkezine ulaşım gün içerisinde transfer hatlar ya da toplu taşıma araçları ile yapılabilmektedir. 

Belek Tui Day & Night Connected Club Life Belek  bölgenin en iyi otellerinden biridir. Otelde kapsamlı spa merkezi konukların gün içerisinde masaj ve bakım yaptırmasını sağlamaktadır. Denize sıfır konumundaki otel özel plaj alanı ile de konuklarına hem deniz hem de havuz keyfini yaşatmaktadır. Otelin aileler ve kalabalık gruplar için de rahat ve konforlu tatil yapılabilmesi için birçok imkanı bir arada sunması tatilcilere avantaj sağlamaktadır. 

Otel havalimanı ve konaklama alanı arasında konuklarına transfer hat hizmeti sunmaktadır. Bu transfer hat otel konuklarını havalimanından alarak otele ulaştırmaktadır. Zaman kaybı olmadan tatile başlanması için transfer hat hizmeti ile seyahat etmek konukların tatilin keyfini doyasıya çıkarmasını sağlamaktadır. 

Otel ve havalimanı arasında 40 km mesafe bulunmaktadır.Belek Tui Day & Night Connected Club Life Belek havalimanı belek Transfer ile yolculuk yapılarak otel ve havalimanı arasında kolaylık sağlanmaktadır. Belek merkeze otelin uzaklığı 10 km, Antalya merkeze  uzaklık ise 50 km’ dir. Otel ve havalimanı arasında otel transfer hat hizmeti vermektedir. Diğer ulaşımlar için toplu taşıma aracı ya da otel ile anlaşmalı transfer hat hizmeti sunan firma tercih edilebilir.

Belek transfer vip bölgenin en iyi ve seçkin konuklarına hizmet veren transfer hat hizmeti sunan firmalardan biridir. Uzun yıllar boyunca aynı sektörde faaliyet gösteren firma anlaşmalı oteller ile konuklarının güvenli seyahat etmelerine yardımcı olmaktadır. Bu sayede zamanında ulaşım imkanı sağlamaktadır.

Belek transfer vip havalimanı ya da diğer alanlara özel araç rahatlığında seyahat edilerek güvenli bir yolculuk geçirilmesini sağlar. Bölgeye hakim ve alanında  tecrübeli olan ekip ile çalışmalarını sürdüren firma her geçen gün müşteri portföyüne yeni müşteriler dahil etmektedir. 

 
call-center

Hemen Destek +90 544 887 20 13