Belek Titanic Golf Belek


Belek Titanic Golf BelekBelek Titanic Golf Belek


Belek tatil yapmak isteyenler için oldukça ideal bölgelerden biridir. Yaz aylarında yerli ve yabancı turistler bölgede tatil yapmanın keyfini çıkartmaktadır. Antalya ilinin en kalabalık ilçelerinden biri olan Belek tarih açısından da büyük öneme sahiptir. Özellikle tarihte en eski yerleşim yeri olarak bilinmesi antik kentlerin de fazla olduğunu göstermektedir. Tarihin en seçkin yapılarına ev sahipliği yapan Belek doğal güzellikleri ile de dikkat çeken yerlerden biridir. Belek tatil yapmak için en uygun yerlerden biri olmasından dolayı ilçenin çoğu alanı lüks oteller ile doludur. Otellerin yaz tatili kampanyaları ve konaklama rezervasyonları kış aylarında yapılmaktadır. Böylece yaz aylarında çoğunun doluluk oranı oldukça fazladır. 

Belek Titanic Golf Belek bölgenin golf sahası olan otellerinden biri olarak bilinmektedir. Geniş bir alana sahip olan otel denize sıfır konumu ile de tatilcilerin göz bebeği haline gelmiştir. Golf sahasının yanı sıra çeşitli sporların da yapılması için geniş alanlara sahiptir. Bölgenin seçkin otelleri arasında yer alan Belek Titanic Golf Belek lüks ve gösterişli odaları ile de konforlu bir tatil yapma imkanı sunmaktadır. Otelin odaları farklı dizaynlar ile dikkat çekmektedir. Ayrıca balayı çiftleri tarafından çok fazla tercih edilen oteller arasındadır. 

Belek Titanic Golf Belek ilçe merkezine 6 m uzaklıkta yer almaktadır. İlçe içerisinde bulunan çarşıya ulaşım sağlamak için toplu taşıma araçları tercih edilebilir. Bunun yanı sıra birçok ulaşım seçenekleri de merkeze ulaşım sağlayabilmektedir. Otel Antalya merkeze 35 Antakya havalimanına ise 25 km mesafededir. Şehir merkezi yada havalimanına ulaşım genel olarak transfer hat hizmeti sağlanmaktadır. Özellikle şehre yabancı olan turistlerin daha güvenli seyahat edebilmeleri için transfer hat hizmetini tercih etmesi ulaşım sıkıntılarını da engelleyecektir. Bölgeye hakim olan transfer hat hizmeti sunan firmaların otel müşterilerine hizmet vermesi seyahatinde daha sağlıklı olmasına yardımcı olur. 

Belek transfer vip müşteri memnuniyetini ön planda tutarak şehirde ulaşım sorununa alternatif hizmet vermektedir. Yıllardır aynı sektörde hizmet veren firma müşterilerinin talepleri doğrultusunda ulaşımlarında daha konforlu seyahat etmelerini sağlamaktadır. Özellikle şehrin tüm alanına ulaşımlar için toplu taşıma araçları yerine transfer hat hizmeti tercih edilerek kendi özel aracı ile seyahat ediyormuş hissinin yaşanmasına yardımcı olmaktadır. Bölgenin tüm alanlarına ulaşım için transfer hat hizmeti olan Belek transfer vip kaliteyi uygun fiyata sunarak seyahat etmenin tadının çıkartılmasını sağlar. 

Havalimanı ulaşımları ya da şehir içerisinde bir yerden farklı bir yere ulaşmak için Belek transfer vip 7/ 24 hizmet vermektedir. Alanında tecrübeli ekip arkadaşları ile faaliyetlerine devam eden firma bölgenin birçok alanına da hakimdir. Zaman kaybı yaşanmadan gidilecek olan alana ulaşım sağlayabilmek için önceden rezervasyon yapılması aracın hazır bir şekilde beklemesini sağlar. Böylece gidilen yerden tekrar konaklama alanına ulaşım da aynı araç ile yapılabilmektedir. 

 
call-center

Hemen Destek +90 544 887 20 13