Belek Titanic Deluxe Golf Belek


Belek Titanic Deluxe Golf BelekBelek Titanic Deluxe Golf Belek


Belek ve çevresi tatil yapmak isteyenler için oldukça uygun alanlardan biridir. Türkiye’ nin tatil cenneti olarak bilinen bu ilçe yaz aylarında çok fazla kalabalık bir nüfusa sahip olmaktadır. Antalya ilinin ilçelerinden biri olan Belek en gözde otellerinde de yerli ve yabancı turistlere konaklama imkanı sunmaktadır. Bölgenin tarihi yapısı da turistlerin ilgi odağı haline gelmektedir. Antik kentler ve doğal güzellikler bölgeyi daha değerli hale getirmektedir. Doğal güzelliklerinde kendiliğinden oluşan şelaleler ve mağaralar dikkat çekicidir. Bunun yanı sıra eski bir yerleşim yeri olmasından dolayı birçok tarihi kalıntının bulunduğu bölgelerden biri olmaktadır. 

Belek bölgesinde bulunan otellerde her şey dahil hizmet verilmektedir. Otellerin deniz kenarında oluşu tüm tatil boyunca deniz keyfinin yapılmasını da sağlayabilmektedir. Otellerde spor yapmak için de geniş alanlar yer aldığı için tüm tatil süresi boyunca otel alanın da konaklama fırsatı bulunabilmektedir. Çevrede bulunan diğer alanları gezmek için tatilciler çeşitli yerlere gezi planları yapmaktadır. Özellikle tarihi yerler ve doğal güzelliklerin bulunduğu alanlar gruplar halinde gezilebilmektedir. 

Belek Titanic Deluxe Golf Belek lüks ve gösterişli yapısı ile tatilcilere unutulmaz bir tatil geçirme fırsatı sunmaktadır. Oldukça geniş bir arazi üzerinde yer alan otel golf sahası sayesinde de tatil boyunca spor yapma imkanı sunmaktadır. Otelin geniş ve gösterişli yapısı konukların daha rahat yaz tatili geçirmelerini sağlamaktadır. 

Otel Belek merkeze 6 km, Antalya şehir merkezine ise 35 km mesafededir.Belek Titanic Deluxe Golf Belek Otelde konaklama yapacak olan konuklar havalimanından sonra kara yolu ile otele ulaşım sağlamaktadır. Antalya havalimanı ve otel arasında 25 km mesafe bulunmaktadır.Belek Titanic Deluxe Golf Belek Otel konuklarının konforlu ve güvenilir seyahat etmeleri için transfer hat hizmeti tercih edilmektedir. Transfer hat hizmeti otel konuklarının havalimanı ve otel arasında ulaşımını sağlayarak tatilcilere lüks bir tatil başlangıcı yapmalarına yardımcı olmaktadır. 

Belek transfer vip Antalya ve çevresinde bulunan otellerin çoğuna transfer hat hizmeti sunan firmalardan biridir. Ulaşımda çözüm odaklı hizmet veren firma uzun yıllar boyunca sektörde faaliyet göstermektedir. Birçok otel ile anlaşmalı olarak havalimanı ve otel arasında ulaşımın güvenli bir şekilde yapılmasını sağlamaktadır. 

Belek transfer vip otel ve havalimanı ulaşımının yanı sıra otel ya da şehre gelen konuklara ulaşım olanaklarını sunmaktadır. Transfer hat hizmeti ile beraber konukların konaklama alanlarından alınarak gitmek istedikleri alana ulaşmaları sağlanır. Bunun yanı sıra gidilen bölgeden tekrar geri dönüşte de aynı araç ile ulaşım sağlanabilmektedir.

Belek transfer vip hizmet kalitesi ile müşterilerine hizmet vererek daha iyi bir ulaşım imkanı sunmaktadır. Böylece şehirde rahat ve güvenilir seyahat edilerek kaliteli zaman geçirilmesine de yardımcı olmaktadır. Transfer hat hizmetlerinden faydalanabilmek için önceden rezervasyonların yapılması ve randevu alınması aracın istenen tarih ve saatte hazır bir şekilde konukları bekleyerek ulaşım sağlamalarına yardımcı olacaktır. 

 
call-center

Hemen Destek +90 544 887 20 13