Belek Susesi Luxury Resort Hotel Belek


        Belek Susesi Luxury Resort Hotel BelekBelek Susesi Luxury Resort Hotel Belek


Belek turizm cenneti olan tatil yerlerinden biridir. Özellikle yabancı turistler tarafından çok fazla ziyaret edilen Belek tarihi yapıları ile de dikkat çeken bir yapısı vardır. Antalya’ nın göz bebeği olan ilçesinde bulunan otellerde her şey dahil lüks ve konforlu otellerdir. Görkemli otellerde tatil yapmak isteyen yerli ve yabancı turistler bölgedeki otellere kış aylarında rezervasyon yaparak yazın tatillerini gerçekleştirmektedirler.

Belek Susesi Luxury Resort Hotel Belek bölgenin en iyi otelleri arasında yer alır. Belek Susesi Luxury Resort Hotel Belek Otelin büyük bir arazi üzerinde yer olması dev yüzme havuzu ve geniş alanların olmasını sağlamaktadır. Denize sıfır konumu ile hem deniz hem de havuz keyfini çıkarma imkanı bulunmaktadır. Sahile uzaklığı 300 metredir. Mavi bayraklı plajı ile de tatilciler için son derece konforlu bir tatil yapma imkanı sunmaktadır. 

Otelin Antalya havalimanına uzaklığı 35 km’ dir. Belek Susesi Luxury Resort Hotel Belek merkeze 1 km, Antalya merkeze ise 40 km mesafesi bulunmaktadır. Antalya merkeze ve havalimanına ulaşım için toplu taşıma araçlarının yanı sıra transfer hat hizmeti sunan firmalar tercih edilebilmektedir.

İlçenin tarihi yapıları ve antik kentleri de oldukça fazladır. Özellikle tarih öncesi antik tiyatrolar ve eski yerleşim yerleri turistler tarafından çok fazla ilgi görmektedir. Belek Susesi Luxury Resort Hotel Belek Doğa güzelliklerinin de yer aldığı ilçe ve çevresindeki yerler turistler tarafından ilgi görerek sürekli olarak ziyaret edilmektedir. 

Bölgede havalimanına ulaşımlar genel olarak otel tarafından transfer hat hizmeti ile yapılmaktadır. Otellerin anlaşmalı olduğu transfer hat hizmeti sunan firmalar konukların şehre geliş ve gidişlerinde ulaşım sorunu yaşamaması adına bu hizmeti sunmaktadır. 

Belek transfer vip bölgenin transfer hat hizmetini sunan kaliteli firmalardan biridir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Havalimanı yolcularının havalimanından alınarak gidecekleri otele ulaştırılması ve aynı şekilde otelden havalimanına ulaşım sağlamak isteyen konuklar Belek transfer vip güvencesi ile seyahat edebilmektedir. 

Tatil boyunca çevrede bulunan tarihi yapılar ve doğal güzellikleri ziyaret etmek isteyen tatilciler için de transfer hat hizmetinin sunulması güvenli seyahat etmenin tadını çıkartmaya yardımcı olur. Lüks ve konforlu araçlar ile gidilecek olan alana en kısa sürede ulaşmak için transfer hat hizmeti tercih edilebilir. 

Alınan ulaşım rezervasyonu sayesinde tatilcilerin gidecekleri yerlere transfer hat ile ulaşım sağlaması daha güvenli olacaktır. Belek transfer vip müşteri taleplerini en iyi şekilde değerlendirerek onların daha iyi hizmet almasını sağlar. Müşteri memnuniyetine özen gösterildiğinden tecrübeli ekip ile yıllardır bölgede faaliyet göstermektedir. Transfer hat hizmeti almak isteyen tatilcilerin önceden rezervasyon yaptırması zaman kaybını da önleyecektir. 

Belek transfer vip bölgenin görülmesi ve gezilmesi gereken yerlerine ulaşım sıkıntısı yaşanmadan konukların ulaşmasını sağlayarak tatilin keyfini çıkarmasını sağlar. Havalimanı ve diğer alanlara ulaşım için tercih edilecek olan transfer hat hizmeti sunan firmalardan biri olan Belek transfer vip müşterilerinin daha konforlu seyahat edebilmesi için profesyonel ekip ile çalışmaya özen göstermektedir. 

 
call-center

Hemen Destek +90 544 887 20 13