Belek Sueno Golf Hotel Belek


Belek Sueno Golf Hotel BelekBelek Sueno Golf  Hotel Belek


Belek yurdumuzun en gözde tatil yerlerinden biridir. Yerli ve yabancı turistler bölgenin tarihi yapılarını ve doğal güzelliklerini görmek için bölgeye akın etmektedir. Belek ve çevresinde yer alan gezi alanları turistler açısından büyük ilgi gördüğü için kültür turizmi için de tercih edilmektedir. Bölgenin en eski yerleşim yeri olması antik kent ve tiyatroların fazla olmasını sağlamaktadır. Yerli ve yabancı turistler bu bölgeleri görmek için yaz aylarında ilçenin nüfusunu arttırmaktadır. 

İlçede bulunan lüks ve konforlu oteller bölgede konaklama için de kolaylık sağlamaktadır. Otellerde masaj salonları, spor salonları, golf sahaları ve çeşitli aktiviteler için alanlar bulunmaktadır. Ayrıca alışveriş yapabilmek için de mini dükkanlar yer alabilmektedir. 

Belek ve çevresinde bulunan gezi alanları da turistlerin ilgi gösterdiği bölgelerdendir. Bunun yanı sıra alışveriş yapmak için büyük alışveriş merkezleri dikkat çekmektedir. Dünyanın her yerinden bölgeye akın eden turistler otellerde konaklarken deniz ve havuz keyfini de çıkartabilmektedir. 

Belek Sueno Hotels Golf Belek ilçenin en gözde otelleri arasında yer alır. Otelin kendine ait olan golf sahası alanında konukların golf yapma imkanı bulması konuklara daha rahat tatil geçirme imkanı sunmaktadır. Otel konuklarının daha konforlu bir tatil geçirmeleri için ulaşım sorunlarına da çözüm bulmaktadır. Özellikle havalimanı ve otel arasında ulaşım transfer hat hizmeti ile yapılmaktadır. Bu transfer hat hizmeti otel konaklama rezervasyonları yapılırken konukların havalimanından ulaşımı konusunda da rezervasyon yapılmaktadır. Böylece havalimanına inişlerde konuklar transfer hat hizmeti ile birlikte otele ulaşım sağlayabilmektedir.

Otel Belek merkeze 5 km uzaklıkta yer almaktadır. Toplu taşıma araçları yada sahil şeridi boyunca yürüyerek ilçe merkezine rahat bir şekilde ulaşılabilmektedir.Belek Sueno Hotels Golf Belek Otelin havalimanına uzaklığı 30 km’ dir. Havalimanı  ve otel arasındaki kara yolu ulaşımı transfer hat hizmeti ile yapılarak konukların güvenli seyahat etmeleri sağlanmaktadır. 

Belek transfer vip otel ve şehir konukları için transfer hat hizmeti sunan firmalardan biridir. Firmanın önceliği her zaman müşteri memnuniyeti olduğu için müşteri taleplerini en iyi şekilde değerlendirmeye özen göstermektedir. İlçede yer alan oteller ve havalimanı ulaşımında olduğu gibi ayrıca ilçe ve şehrin diğer alanlarına ulaşım için de tercih edilebilmektedir. Yoğun şehir trafiğinde konforlu seyahat edebilmek için lüks araçlar ile ulaşım sağlamak isteyen konuklara transfer hat hizmeti sunularak zaman kaybı olmadan gidilecek olan alana zamanında ulaşım sağlanabilmektedir.

Anlaşmalı oteller ile konuklarına uygun fiyatlı ulaşımı sunan firma her geçen gün kendini yenileyen yüzü ile hizmet vermeye özen göstermektedir. İlçede bulunan tarihi yapılar, doğal güzellikler, alışveriş merkezleri ve gezi alanlarına aile ya da kalabalık grup ile ulaşım sağlamak da daha uyguna gelmektedir. Önceden rezervasyon yapıldığında aracın istenen zamanda hazır bir şekilde bekleyerek ulaşım sorunlarına Belek transfer vip sayesinde çözüm bulunmaktadır.

 
call-center

Hemen Destek +90 544 887 20 13