Belek Sueno Deluxe Belek


Belek Sueno Deluxe Belek Belek Sueno Deluxe Belek


Lüks ve konforlu bir tatil yapmak için her şey dahil oteller yerli ve yabancı turistlerin tercih etmiş olduğu otellerdir. Belek gibi tatil merkezlerinde gösterişli oteller hizmetleri ile dikkat çekmektedir. Antalya iline bağlı olan Belek ilçesi yaz aylarında oldukça kalabalık bir nüfusa sahip olmaktadır. Bölgenin tarihi yapıları ve doğal güzellikleri çok fazla ilgi çekmektedir. Ayrıca bölgenin yaz aylarında güneşli ve sıcak oluşu bölgede tatil yapmak isteyenler için en ideal mevsime sahiptir. 

Belek antik kent ve tiyatrolarının yanı sıra doğal güzellikleri ile de dikkat çekmektedir. İlçenin gezi alanlarının fazla oluşu modern yapının da hızla gelişmesini sağlamaktadır. Hem tarihi hem de modern bir tatil yapmak için bölgede çok fazla otel ve alışveriş merkezi bulunmaktadır. Turistlerin en sık ziyaret ettiği bölgeler Belek ve çevresinde yer aldığı için konaklama yapılacak yerlerin de bu bölgede yoğunlukta olduğu görülmektedir. 

Belek Sueno Deluxe Belek ilçenin en büyük ve gösterişli otellerinden biridir. Mavi bayraklı özel plajı ile konukların gün boyu deniz ve güneşin tadını çıkarmasına yardımcı olmaktadır. Ayrıca otelin büyük yüzme havuzlarında da gün boyu güneşlenme imkanı bulunmaktadır. Lüks ve gösterişli otel yerli ve yabancı turistlere ev sahipliği yaparak unutulmaz bir tatil geçirme imkanı sunmaktadır.Belek Sueno Deluxe Belek Otelde ayrıca spa merkezi bulunduğu için konukların masaj yaptırabilmesi daha konforlu bir tatilin yapılmasını sağlar. 

Belek Sueno Deluxe Belek Otel konukları için havalimanı transfer hat hizmeti vermektedir. Önceden yapılan konaklama rezervasyonlarında konuklar transfer hat hizmetlerinden de faydalanmak istediğinde havalimanından ulaşım sağlanabilmektedir. Uçak iniş ve kalkış saatlerinden önce transfer hat havalimanına ulaşarak konukların rahat ve güvenli seyahat ederek havalimanına ulaşmasını sağlar. 

Otelin Belek merkeze uzaklığı 5 km, havalimanına uzaklığı ise 30 km’ dir. Antalya merkeze ise 40 km mesafede yer almaktadır. Bölgede ulaşım transfer hat hizmetleri ile daha kolay olmaktadır. 

Bölgede uzun yıllar boyunca faaliyet gösteren transfer hat hizmeti firmalarından biri olan Belek transfer vip müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ilçeye gelen konuklara hizmet vermektedir. Bölgenin her yerine hakim olan tecrübeli ekip ile çalışmalarını sürdüren firma her geçen gün yenilenen yapısı ile de kendini geliştirmektedir. 

Belek transfer vip müşterileri için konforlu ve lüks araçlarda transfer hat hizmeti sunmaktadır. Bölgede bulunan tarihi yerlere ve doğal güzelliklere ulaşım sağlamak isteyen yerli ve yabancı turistler Belek transfer vip transfer hattını tercih ederek güvenli seyahat edebilir. Havalimanı ulaşımlarında da kolaylık sağlayan firma müşterilerinin konforlu seyahat edebilmeleri için zamanında ulaşım imkanı sunmaktadır. 

Gitmek istenen alana önceden araç rezervasyonu yaptırılarak zaman kaybı olmadan ulaşılabilmektedir. Böylece daha rahat ve konforlu seyahat ederek bölgenin her yerine kolay ulaşım sağlanabilmektedir. Belek transfer vip bölgede uzun yıllar boyunca hizmet veren transfer hat hizmetlerinden biri olduğu için anlaşmalı oteller ile de çalışmaktadır. 

 
call-center

Hemen Destek +90 544 887 20 13