Belek Sirene Golf Belek Hotel Belek


Belek Sirene Golf Belek HotelBelek Sirene Golf Belek Hotel Belek


Belek bölgesinin doğal güzellikleri ve tarihi yapısı yerli ve yabancı birçok turistin ilgisini çekmektedir. Özellikle antik kentleri ve antik tiyatroları tarihi yapılar açısından çok önemlidir. Bölgeye her yıl yerli ve yabancı turist akın ederek Belek güzelliklerini görmek için tatil planları yapmaktadır. Yurt içi ve yurt dışından gelen tatilciler yaz aylarında bölgenin nüfusunun büyük bir bölümünü oluşturmaktadır. Belek bölgesinde yer alan lüks ve gösterişli otellerde bölgenin turizm açısından daha da gelişmesine yardımcı olmaktadır.

Antalya ilinde yer alan Belek ilçesi eski yerleşim yerlerinden biri olduğu için tarihte birçok medeniyete ev sahipliği yaparak bölgenin verimliliğinden faydalanmıştır. Denize sıfır konumunda olan bölgede sahil şeridi boyunca lüks otellerin inşaa edilmesini sağlamaktadır. Yıllardır bölge turizmin kalbi haline gelmiştir. Bölgedeki oteller konuklarının daha lüks ve konforlu tatil yapabilmeleri için tüm imkanları değerlendirmektedir. 

Bölgede bulunan otellerin çoğu denize sıfır konumunda ve büyük havuzları olan otellerdir. Hizmet kalitesi oldukça yüksek olan oteller yaz tatili rezervasyonlarını erken tarihlerde yapılarak tatil zamanı konaklama imkanı sunmaktadır. 

Belek Sirene Golf Belek Hotel Belek bölgenin golf otellerinden biri olduğu için geniş bir golf sahasına sahip oteller arasında yer alır. Otelin kendine ait iskelesi olduğu için tüm gün denizde eğlenme fırsatı bulunabilmektedir. Lüks ve gösterişli yapısı ile de her şey dahil sistemde hizmet vermektedir.
Belek Sirene Golf Belek Hotel Belek otel konuklarının havalimanına ve otele ulaşmaları için transfer hat ile hizmet vererek ulaşım sorununun ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır. Özellikle rezervasyonlu olan konukların uçak iniş ve kalkış saatlerinden önce  konukların güvenli seyahat edebilmeleri için konforlu araçlar ile servis imkanı bulunmaktadır. 

Otel Belek merkeze 10 km mesafede yer almaktadır. Bunun yanı sıra Belek Sirene Golf Belek Hotel Belek otelin havalimanına olan uzaklığı 25 km’ dir. Antalya merkez ise 40 km uzaklıktadır. İlçe ve şehir merkezine ulaşımlarda transfer hat hizmetleri ile sağlanmaktadır. Havalimanından konukların alınması ve havalimanına ulaşacak olan konuklarda bu transfer hat hizmetlerini kullanabilmektedir. 

Belek transfer vip bölgede uzun yıllar boyunca hizmet veren transfer hatlardan biridir. Otel konukları ya da şehirde tatil yapma imkanı bulan kişilere transfer hat hizmeti vererek güvenli seyahat etme imkanı sunmaktadır. Ayrıca bölgede çok fazla gezilip görülmesi gereken yerler bulunmaktadır. Bunun için de Belek transfer vip müşterilerine hizmet vererek ulaşım sorunlarına çözüm odaklı çalışmalarını sürdürmektedir. 

Antik kentler, alışveriş merkezleri, doğal güzellikler ve daha birçok alana ile ulaşım sağlanarak tekrar konaklama alanına ulaşma imkanı sağlanabilmektedir. Konukların istedikleri yerden alınarak gitmek istedikleri alana tecrübeli ekip ile ulaşarak daha sonra istedikleri yere bırakılmaları Belek transfer vip ile daha güvenli olabilmektedir. 

Bölgenin her yerine hakim olan Belek transfer vip hizmet kalitesi ile şehirde yer alan konuklar için ulaşımı daha kolay bir hale getirmektedir. Bütçe açısından da daha avantajlı ulaşım sağlanabilmektedir. 

 
call-center

Hemen Destek +90 544 887 20 13