Belek Siam Elegance Hotels & Spa Belek


Belek Siam Elegance Hotels & Spa BelekBelek Siam Elegance Hotels & Spa Belek


Antalya' nın en gözde tatil yerlerinden biri olan Belek her yaz sezonunda yerli ve yabancı birçok turiste ev sahipliği yaparak bölgenin turizm cenneti haline gelmektedir. Bölgede çok fazla antik kent ve tiyatroların yer alması bölgenin en eski yerleşim yerlerinden biri olduğunu ifade etmektedir. Kültür açısından da büyük önem taşıyan bölgenin yaz aylarında ki kalabalığı kış aylarında daha sakin bir yapıda olmasını sağlamaktadır. Bölgede antik kentlerin yanı sıra doğal güzelliklerin de yer alması gezi alanlarının daha fazla olmasını sağlamaktadır. Şelaleler ve doğa ile iç içe olan özel koruma alanlarının yer alıyor olması gün boyu ziyaretçiler tarafından ziyaret edilmesini sağlamaktadır.

Bölgede birçok lüks ve gösterişli oteller bulunmaktadır. Bu oteller her şey dahil olarak konuklarına hizmet vermektedir. Böylece konuklar otel rezervasyonlarını kış aylarında yaptırarak daha uygun fiyatlı tatil yapma imkanı bulmaktadır. Özellikle dünyanın her bir yerinden bölgeye akın eden turistler otellerdeki konfor ve rahatlığı doyasıya yaşamaktadır. 

Bölgede ulaşım genel olarak toplu taşıma araçları ile yapılıyor olsa da turistlerin uzak bölgelere ulaşımı transfer hat hizmeti ile yapılması daha güvenli olabilmektedir. 

Belek Siam Elegance Hotels & Spa Belek bölgede bulunan lüks otellerden biridir. Otelin spa bölümü oldukça geniş ve çeşitli hizmetler ile yapılmaktadır. Otel konuklarının ulaşımında transfer hat hizmetinden faydalanılması konuklar için de güvenli olmaktadır. Böylece istenen alana zamanında ulaşım sağlanarak daha kısa sürede bölgede gezilebilmektedir.
Belek Siam Elegance Hotels & Spa Belek Otelin denize sıfır konumu ve büyük yüzme havuzları ile dikkat çekici oluşu oldukça rahat ve konforlu olunmasını sağlamaktadır. Otel Belek merkeze 7 km uzaklıktadır. İlçe merkezine ulaşmak için toplu taşıma araçları dışında ayrıca transfer hat hizmetleri konuklara ulaşım sağlamaktadır. 

Otelin havalimanına uzaklığı 40 km, Antalya merkeze ise 50 km mesafe bulunmaktadır.Belek Siam Elegance Hotels & Spa Belek Otel konuklarına havalimanı ve konaklama alanı arasında ulaşımı transfer hat hizmeti ile sunmaktadır. Havalimanından gelecek olan konuklar otelin tercih ettiği transfer hat hizmeti ile ulaştırılmaktadır. Aynı şekilde otelden havalimanına ulaşım da aynı transfer hat ile yapılmaktadır. Bu transfer hat hizmeti sayesinde tatilin zamanında başlayarak ve en kısa sürede bölgeye ulaşılması sağlanmış olur. 

Belek transfer vip bölgede birçok otel ile anlaşmalı olarak otel ve konuklarına transfer hat hizmeti sunmaktadır. Oldukça geniş bir müşteri portföyüne sahip olan firma müşteri memnuniyetine önem vererek ayrıcalıklı hizmet sunmaktadır. Bu sayede her geçen gün daha fazla kişiye ulaşmaktadır. 

Belek ve çevresinde yer alan tüm alanlara Belek transfer vip sayesinde kolay ulaşım imkanı sağlanmaktadır. Özellikle yerli ve yabancı turistler şehrin her bölgesine güvenli seyahat etme imkanı bulmaktadır. Zamanında ulaşım sağlayarak zamandan da tasarruf eden Belek transfer vip müşteri taleplerini en ince ayrıntısına kadar düşünerek talepleri doğrultusunda hizmet vermeye özen göstermektedir. 

 
call-center

Hemen Destek +90 544 887 20 13