Belek Sherwood Dreams Resort Belek


Belek Sherwood Dreams Resort BelekBelek Sherwood Dreams Resort Belek


Belek ilçesi yurdumuzun en ideal tatil bölgelerinden biridir. Antalya iline bağlı olan Belek ilçesi yerli ve yabancı turistler tarafından en fazla ilgi gören bölgelerden biridir. Lüks otellerinin yanı sıra çevrede gezilebilecek çok fazla alanlar bulunmaktadır. Sadece deniz ve havuz ile tatil yapmak istemeyen kişiler için gezilecek doğal güzellikler ve antik kentler bölgenin her yerinde yer almaktadır. 

Belek hem coğrafi konumu hem de tarihe dayalı geçmişi ile yerli ve yabancı turistlerin ilgi gösterdiği bölgeler arasında yer almaktadır. Bölgenin yaz aylarında artan nüfusu kış aylarında da yoğunluk yaratmaktadır. Bölgede toplu taşıma araçları çevredeki ilçelere ulaşım için kullanılabilmektedir. Ayrıca özel araç rahatlığı ile seyahat etmek isteyen konuklara transfer hat hizmeti sunan firmalar bulunmaktadır. 

Bölgede faaliyet gösteren transfer hat hizmetleri gitmek istenen yere konforlu araçlar ile ulaşım sağlamaktadır. Gidilecek alana ulaştırılan konuklar daha sonra tekrar konaklama alanlarına aynı araç ile dönüş sağlayabilmektedir. 

Belek Sherwood Dreams Resort Belek bölgenin seçkin otelleri arasında yer alır. Denize sıfır konumu tatilcilerin gün içerisinde rahat denize girmesini sağlar. Otelin lüks ve gösterişli yapısı her şey dahil konseptti ile hizmet vermesine yardımcı olmaktadır. Otelde alanında tecrübeli ekip ile çalışmalar yapılmaktadır. Otel konuklarının havalimanından rahat bir ulaşım sağlayabilmeleri için transfer hat hizmeti sunmaktadır. Bu transfer hat hizmeti otelde konaklama yapacak olan konukları havalimanından alarak otele ulaştırmaktadır. Otelden ayrılacak olan konuklarda transfer hat ile beraber havalimanına ulaştırılmaktadır. Konukların transfer hat hizmetinden faydalanabilmeleri için önceden rezervasyon yaptırarak transfer hat istediklerini belirtmeleri yeteri olacaktır. 

Otel Belek merkeze 5 km uzaklıktadır.Belek Sherwood Dreams Resort Belek Gün içerisinde ilçe merkezine gitmek isteyen konuklar toplu taşıma araçları ile aktarım sağlayabilir. Antalya havalimanına 40 km uzaklıktadır. Otelin konuklarına transfer hat hizmeti sunuyor olması bu yolculuğun güvenli bir şekilde yapılmasını sağlar.Belek Sherwood Dreams Resort Belek Antalya merkeze 45 km uzaklıkta olan otel konuklarının şehir içinde gidecekleri alana transfer hat hizmeti sunan firmaları kullanmasını tavsiye etmektedir. 

Belek transfer vip bölgede en çok müşteri portföyüne sahip olan transfer hatlardan biridir. Çoğu otel ile anlaşmalı olarak faaliyet gösteren firma konukların transfer hat hizmeti alarak gidecekleri alana kısa zamanda ulaşmalarına yardımcı olmaktadır. 

Belek transfer vip bölgenin her yerine özel araç rahatlığı ile ulaşım sağlayarak zaman kaybının da oluşmasına engel olur. Bölgede yer alan tarihi yerler, doğal güzellikler ve alışveriş merkezlerine ulaşmak isteyen konuklara araç hizmeti vererek daha güvenli seyahat etme fırsatı sunmaktadır. Böylece şehrin içerisinde yer alan alanlara daha kolay bir ulaşım sağlanarak hizmet alınabilmektedir. Otellerin sunmuş olduğu transfer hat hizmeti havalimanı ve otel arasında olduğundan diğer alanlara ulaşım Belek transfer vip güvencesi ile seyahat ederek ulaşım sağlanması bütçe açısından da daha uygun fiyatlı yolculuk yapılmasını sağlar. 

 
call-center

Hemen Destek +90 544 887 20 13