Belek Sentido Letoonia Golf Resort Belek


Belek Sentido Letoonia Golf Resort BelekBelek Sentido Letoonia Golf Resort Belek


Belek bölgesi tatilciler için en ideal bölgelerden biridir. Özellikle yaz aylarında nüfus artışının çok fazla oluşu yerli ve yabancı turist sayısının artmasından kaynaklanmaktadır. Bölgede birçok gezilecek alanın bulunması kültür turizmi açısından da hareketlilik sağlayabilmektedir. Özellikle antik kentler ve tarihi binalar bölgenin en eski yerleşim yerlerinden biri olduğunu ifade etmektedir. Bu nedenle yenilenen yapılarda ilgi görmeye başlamıştır. Ayrıca doğal güzellikleri en çok olan bölgelerden biri olduğu için de çok fazla turist sayısının olmasına neden olmaktadır. Rahat ve konforlu bir tatil yapmak için de bölgede her şey dahil oteller faaliyet göstermektedir. 

Bölgenin otelleri genel olarak denize sıfır konumda yer almaktadır. Böylece gün boyu denize girme fırsatı konuklara sunulmaktadır. Ayrıca büyük dev yüzme havuzları da dikkat çekmektedir. Bunun yanı sıra spor yapmak için de çeşitli alanlar yer almaktadır.

Belek Sentido Letoonia Golf Resort Belek bölgenin golf oynamayı sevenler için tercih edilecek otellerinden biridir. Geniş bir arazi üzerinde kurulu olan otel denize sıfır konumundadır. Denize gitmek isteyen konuklar otel ve kumsal arasındaki köprüyü geçerek denize ulaşma imkanı bulmaktadır.Belek Sentido Letoonia Golf Resort Belek Otel her şey dahil yapıda olup oldukça lüks bir hizmet sunmaktadır. 

Otelin Belek merkeze uzaklığı 3 km’ dir. Yürüme mesafesinde olan otel doğa ile iç içe yapısından dolayı da dikkat çekmektedir. Ayrıca spor faaliyetleri otelde çok fazla olmaktadır. Otelin Antalya merkeze uzaklığı 45 km havalimanına uzaklığı ise 35 km’ dir. Otel konukları havalimanı ulaşımlarını transfer hatlar yapmaktadır. Otel yönetimi tarafından havalimanı ulaşımları sağlanabilmektedir. Konukların otel giriş ve çıkışları önceden rezervasyon ile yapıldığından transfer hatlardan faydalanma imkanı bulunmaktadır. 

Belek transfer vip Belek bölgesinde bilinen transfer hat hizmeti sunan firmalardan biridir. Firmanın önceliği her zaman müşteri memnuniyeti olduğundan havalimanı ulaşımı yada araç ihtiyacı olduğu süreçlerde araç talep edilebilmektedir. 7/ 24 çalışan firma özellikle tatil boyunca çevrede bulunan alanlara ulaşım sağlamak isteyen konuklar için hizmet vermektedir. 

Yıllardır sektörde faaliyet gösteren firma Belek ve çevresinde bulunan alanlara toplu taşıma aracı yerine transfer hattı tercih ederek konforlu seyahat etme imkanı bulabilmektedir. Otel konukları yada tatilciler için alternatif ulaşım aracı olan transfer hatlar güvenli seyahat etme imkanını sunarak zaman kaybının da engellenmesini sağlamaktadır. 

Tatil süreci boyunca ulaşım için tercih edilen Belek transfer vip kaliteli hizmeti uygun fiyata sunmaya özen göstermektedir. Böylece yerli ve yabancı turistlerin ulaşmak istedikleri alana kısa sürede ulaşarak daha fazla alanın görülmesine yardımcı olmaktadır. Önceden yapılan rezervasyonlarda aracın hazır bir şekilde bekliyor olması konuklar için de avantaj sağlayabilmektedir. Transfer hat ile ilgili daha detaylı bilgi almak için web sitesi üzerinden müşteri temsilcileri ile görüşme imkanı bulunabilmektedir. Araç talepleri değerlendirilerek hizmet sunulmaktadır. 

 
call-center

Hemen Destek +90 544 887 20 13