Belek Sensitive Premium Resort & Spa Belek


Belek Sensitive Premium Resort & Spa BelekBelek Sensitive Premium Resort & Spa Belek


Belek ilçesi tatil yapmak isteyenler için en ideal bölgelerden biridir. İlçede bulunan tarihi yapılar kültür turizmi açısından da önem taşıdığı için bölgede tatil yapmak isteyenlere tatili daha keyifli hale getirmektedir. Bölgede birçok gezi alanları ve diğer tüm imkanlar bulunmaktadır. Lüks ve gösterişli oteller konukların daha huzurlu tatil yapmaları için tüm imkanları sunmaya özen göstermektedir. 

Antalya ilinin en çok tercih edilen ilçelerinden biri olan Belek yerli ve yabancı turistlere ev sahipliği yaparak tüm yaz sezonu boyunca nüfusun artmasını sağlamaktadır. Kalabalık bir nüfusa sahip olan Belek yaz aylarında daha da kalabalıklaşarak tatil yapmak isteyenler için alternatif sağlamaktadır. 

Bölgenin otelleri her şey dahil konseptleri ile tatilcilere unutulmaz bir tatil yaşatma imkanı sunmaktadır. Otellerde konaklama yapabilmek için önceden alınan rezervasyonlar konukların konaklama sorunu yaşamasını engeller. Böylece tatil zamanında daha rahat ve konforlu bir şekilde tatil yapılabilmektedir. 

Oteller genel olarak havalimanı ve otel arasında ulaşım sorununu transfer hat hizmeti ile çözümlemektedir. Önceden yapılmış rezervasyonlarda konuklar havalimanından alınarak konaklama alanına ulaştırılır. Ayrıca otelde ayrılacakları zamanda da yine aynı transfer hat hizmeti ile havalimanına ulaştırılmaktadır. 

Belek Sensitive Premium Resort & Spa Belek bölgenin seçkin otellerinden biridir. Spa merkezi ile dikkat çeken otel özellikle masaj yaptırmak isteyen konuklara lüks bir hizmet sunmaktadır. Bölgede bulunan en iyi otellerden biri olan otel konukların konforlu bir tatil geçirebilmeleri için tüm imkanları sunarak hizmet vermeye özen göstermektedir. 

Otelin denizse sıfır yapısı ve büyük yüzme havuzları tüm gün konukların güneşin tadını çıkarmalarını sağlamaktadır. 

Otel Belek merkeze 5 km uzaklıktadır. Bölgenin her yerine yürüme mesafesinde olması konukların gün için yürüyüş yaparak ilçe merkezine ulaşmasını sağlar. Ayrıca toplu taşıma araçları ile de ilçe merkezine ulaşım sağlanabilir.Belek Sensitive Premium Resort & Spa Belek Otelin havalimanına uzaklığı 30 km, Antalya merkeze ise 40 km mesafedir. Havalimanı ve şehir merkezine ulaşım transfer hat hizmetleri sağlanabilmektedir. Transfer hat hizmetleri otel ve şehir konukları için ulaşım sorununa en iyi şekilde çözüm sunan firmalardır. 

Belek transfer vip bölgede en iyi transfer hat hizmeti sunan firmalardan biridir. Bölgenin birçok alanına hizmet vererek konforlu seyahat etme imkanı sunmaktadır. Lüks ve rahat araçlar ile uygun fiyatlı ulaşım hizmeti almak için Belek transfer vip ayrıcalıklarından faydalanılabilmektedir. 

Müşteri memnuniyetini en önde tutan firma özellikle şehir içi ulaşımının daha konforlu olmasını sağlamaktadır. Ulaşım sorunlarında çözüm odaklı olan firmanın bölgedeki oteller ile konuklarına anlaşmalı hizmet sunması kolay ulaşım sağlanarak gidilecek alana rahatlıkla ulaşılmayı sağlar. Şehrin ve otel konuklarının konforlu kara yolu ulaşımı sayesinde daha güvenli seyahat etmelerini sağlayan Belek transfer vip müşterilerinin memnuniyetini önemseyerek gidecekleri alana zamanında ulaşmalarını sağlayarak onlar daha tecrübeli ekipler ile hizmet vermenin avantajını sunmaktadır.

 
call-center

Hemen Destek +90 544 887 20 13