Belek Sensimar Belek Resort & Spa Belek


Belek Sensimar Belek Resort & Spa BelekBelek Sensimar Belek Resort & Spa Belek


Belek ve çevresi tatil yapılacak bölgelerden biri olduğu için yaz aylarında kalabalık bir nüfusa sahip olmaktadır. Yerli ve yabancı turistler bölgede tatil yapabilmek için kış sezonunda yaz rezervasyonlarını yapmaktadır. Kışın alınan rezervasyonlar konuklara daha iyi hizmet verilebilmesi için avantaj sağlamaktadır. Belek eski yerleşim yerlerinden biri olduğu için bölgede çok fazla antik kent ve tiyatrolar yer almaktadır. Özellikle bu bölgelerin ziyaret edilerek daha fazla kişinin görmesi sağlanmaktadır. Bölgenin doğal güzellikler bakımından da zengin oluşu tatilcilerin keyifli bir tatil geçirmesine yardımcı olmaktadır. 

Bölgede yer alan lüks ve gösterişli oteller hizmetlerinde her şey dahil olarak hizmet vermektedir. Böylece otel konukları lüks tatilin tadını en iyi şekilde çıkartmaktadır. 

Bölgenin otel sayısı oldukça fazladır. Antalya merkezde de tatil için birçok otel bulunmasına rağmen Belek ilçesi yerli ve yabancı turistlerin daha çok ilgi gösterdiği bölgelerden biridir. Bölgenin çevre il ve ilçelere yakınlığı gün içerisinde seyahat ederek doğal güzellikleri ve tarihi yapıları görme imkanı sunmaktadır. 

Belek Sensimar Belek Resort & Spa Belek bölgenin deniz kenarında yer alan lüks otellerinden biridir. Konukların rahat bir şekilde tatil yapabilmeleri her türlü imkanı sunması yaz aylarında çok fazla kalabalık olmasını sağlamaktadır. Otelde bulunan spa merkezi sayesinde gün içerisinde konukların masaj ve diğer bakım işlemlerini yaptırması konukların keyifli bir tatil sürmesine olanak tanımaktadır. 

Denize sıfır konumunda olan otel ayrıca büyük havuzu ile de dikkat çekmektedir. Belek Sensimar Belek Resort & Spa Belek Otelin alanında uzman kişiler ile hizmet vermesi tatilciler için daha avantajlı hale gelmektedir. Otel havalimanından ulaşım sağlayacak olan konuklarına transfer hat hizmeti sunmaktadır. Bu transfer hat hizmeti otel konuklarını havalimanından alarak otele ulaştırmaktadır. Ayrıca tatil bitiminde havalimanına ulaşması gereken konuklara da aynı transfer hat ile hizmet vererek güvenli seyahat edilmesini sağlamaktadır. 

Otelin Belek merkeze uzaklığı 5 km’ dir. Belek Sensimar Belek Resort & Spa Belek Toplu taşıma  aracı ile ulaşım sağlanabilen otel ilçe merkezine çok yakın mesafede yer aldığı için yürüyerek de ulaşılabilmektedir. Otelin havalimanına uzaklığı 40 km mesafedir. Ayrıca Antalya merkez otele 45 km mesafede yer almaktadır. Merkeze ve diğer alanlara ulaşım transfer hat hizmetleri ile sağlanabilmektedir. 

Belek transfer vip bölgede uzun yıllar boyunca transfer hat hizmeti sunarak müşterilerinin güvenini kazanmış firmalardan biridir. Oldukça geniş müşteri portföyüne sahip olan Belek transfer vip şehre gelen konuklar için güvenli seyahat etme fırsatı sunmaktadır. 

Bölgenin her yerine hakim olan Belek transfer vip birçok otel ile de anlaşmalı olarak transfer hat hizmeti sunmaktadır. Yerli ve yabancı turistlere gidecekleri alana en kısa sürede ulaşım sağlayabilmeleri için konforlu araçlar ile seyahat edebilme imkanı vermektedir. Ayrıca otel konuklarının gidecekleri yerde tekrar konaklama alanına dönmeleri için araç ile bölgede beklemektedir. Böylece müşteri memnuniyetini sağlayarak daha iyi hizmet verme garantisi sunmaktadır. 

 
call-center

Hemen Destek +90 544 887 20 13