Belek Selectum Luxury Resort Hotel Belek


Belek Selectum Luxury Resort Hotel BelekBelek Selectum Luxury Resort Hotel Belek


Tatilin en keyifli zamanlarının geçirilmesi için tercih edilecek olan şehirlerden biri olan Antalya ili yurdumuzun tatil cenneti olarak bilinmektedir. Bölgenin en iyi ve lüks otellerinin bu bölgelerde yer alması turistlerin bölgeye akın etmesine neden olmaktadır. Böylece yaz aylarında kalabalık nüfusa sahip olan Antalya çevre ilçelerinde de konaklama fırsatı bulunmasına yardımcı olur. 

Antalya ilinin en gözde ilçelerinden biri olan Belek ilçesi tarihi yapısı ile de dikkat çekmektedir. Özellikle antik kent ve tiyatroların bölgede yoğunlukta olması kültür turizmi açısından da büyük önem taşımaktadır. Bölgede sürekli olarak ziyaretçilerin olması turizm sektörünü hareketli hale getirmektedir.

Belek doğal güzellikleri de olan ilçelerden biridir. Turistler için bu alanlar gezilip görülmesi oldukça önemlidir. Tüm dünya Belek ilçesinde bulunan tarihi yapıları ve doğal güzellikleri ziyaret etmek için bölgeye akın etmektedir. 

Belek ve çevresinde bulunan oteller lüks ve gösterişli yapıları ile de konuklara unutulmaz bir tatil yapma imkanı sunmaktadır.Belek Selectum Luxury Resort Belek Her şey dahil oteller büyük havuzları ve lezzetli menüleri ile konuklara eşsiz bir tatil yaşatmanın keyfini sunmaktadır. 

Belek Selectum Luxury Resort Belek bölgenin en büyük arazisine sahip otellerden biridir. Otelin kendine ait plaj ve iskelesi denize girmek isteyenler için alternatif sağlamaktadır. Ayrıca lüks ve geniş odaları kalabalık grup ve aileler için de rahatlık sağlamaktadır. Yaz aylarında kalabalık olan otel çeşitli konferans ve sunumlara da ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca otelin konukları için anlaşmalı olduğu transfer hat hizmeti sunan firma ile havalimanı otel arasında ulaşım konforlu bir ulaşım sağlanabilmektedir. 

Otelin konukları için transfer hat hizmeti otele giriş ve çıkışlarda havalimanına ulaşım imkanı sunmaktadır. Özellikle otel rezervasyonları sırasında transfer hat hizmeti rezervasyonunun da yapılması otele ulaşımda zaman kaybını engelleyici olacaktır. 

Otel Belek merkeze 4 km uzaklıkta yer almaktadır. Yürüme mesafesinde otel ilçe merkezine ulaşımlarda toplu taşıma araçları da tercih edilebilir. Otelin havalimanına uzaklığı 27 km, Antalya şehir merkezine ise 35 km mesafededir. Şehir merkezi ve havalimanına ulaşım transfer hat hizmeti ile yapılabilmektedir.Belek Selectum Luxury Resort Belek Ayrıca bölgede çok fazla gezilecek alanın bulunması ve ulaşım sorununun çözülmesi için transfer hat hizmeti tercih edilebilir. 

Belek transfer vip bölgenin transfer hat hizmetini en iyi şekilde sunan firmalardan biridir. Uzun yıllar boyunca bölgeye hizmet veren Belek transfer vip her geçen gün kendini geliştirerek konukların güvenli bir seyahat etmelerini sağlamaktadır. 

Alanında tecrübeli ekip ile faaliyetlerine devam eden Belek transfer vip bölgenin her yerine ulaşım imkanı sunarak konukların daha rahat tatil geçirmelerine yardımcı olmaktadır. Böylece ulaşım sıkıntısı yaşamaya son vermektedir.

Konforlu ve lüks araçlar ile hizmet veren Belek transfer vip birçok otel ile ortak çalışmalar yürütmektedir. Anlaşmalı olan konukları uygun fiyatlı seyahat etmelerini sağlayarak kişi sayısı gözetmeksizin hizmet vermektedir. 

 
call-center

Hemen Destek +90 544 887 20 13