Belek Sarp Hotel Belek


Belek Sarp Hotel BelekBelek Sarp Hotel Belek


Belek ve çevresi tatil için en uygun alanlardan biridir. Yurdumuzun tatil cenneti olarak bilinen Antalya Belek ilçesi her yıl yaz aylarında yerli ve yabancı turist akınına uğramaktadır. Bölgenin tarihi yapısı ve doğal güzellikleri de dikkat çekici olduğundan kültür turizmi açısından da ilgi görmektedir. Bölge de çok fazla otel bulunmaktadır. Yaz aylarında otellerin doluluk oranı oldukça yüksektir. Otel rezervasyonları genel olarak kış aylarında yapılmaktadır. Kış aylarında yapılan rezervasyonlar yaz ayları ile birlikte gerçekleştirilip konukların huzurlu bir tatil geçirmeleri sağlanmaktadır. 

Eski yerleşim yerlerinden biri olan Belek hem tarihi hem de doğal güzellikleri ile birlikte turistlerin göz bebeği haline gelmiştir. Antik kentlerin yanı sıra kendiliğinden oluşan şelale ve mağaraları ile de bölgenin sürekli olarak ziyaretçi akınına uğramasını sağlamaktadır. 

Bölge otellerinin çoğu her şey dahil hizmet anlayışı ile hizmet vererek konukların konforlu ve lüks tatil  yapmalarını sağlamaktadır. Özellikle bölgeye ilk kez gelen konuklar bölgede yer alan alanların gezmek için de otel ile anlaşmalı tur ya da transfer hat hizmeti veren firmaları ulaşımda tercih edebilmektedirler. Şehrin gezilecek alanlarının ok olması konuklara unutulmaz bir tatil yaşama fırsatı sunmaktadır. 

Belek Sarp Hotel Belek bölgede yer alan her şey dahil otellerden biridir. Deniz kenarında olmamasına rağmen özel plajı bulunan oteller arasındadır. Sahil şeridinde özel plajı ile konuklarına hizmet vermektedir. 

Otelin Belek merkeze 750 metre mesafede olması yürüyerek Merkezdeki çarşıya ulaşılmasını sağlamaktadır. Belek Sarp Hotel Belek merkezi bir yerde bulunan otel konukların otel ve havalimanı ulaşımlarında da transfer hat hizmetini tercih edebilmektedir. Antalya merkeze 28 km, havalimanına 22 km uzaklıkta yer alan otel konukların daha rahat ve konforlu seyahat edebilmeleri için transfer hatlar ile hizmet vererek müşteri memnuniyetini önemsemektedir. 
Belek Sarp Hotel Belek için transfer hizmeti otelde konaklama yapacak olan konukları havalimanından otele ulaştırmaktadır. Ayrıca otelde ayrılacak olan konukların da tekrar havalimanına ulaşması için transfer hat hizmetinden faydalanma imkanı bulmaktadır. Özellikle şehir içi gezi alanlarına da ulaşım aracı olarak transfer hat hizmetinin tercih edilmesi daha güvenli seyahat ederek zamanında ulaşım imkanı sunabilmektedir.

Belek transfer vip bölgede yıllardır transfer hat hizmeti sunan firmalardan biri olduğu için Belek ve çevresi hakkında detaylı bilgiye sahiptir. Yaz ve kış aylarında ilçeye gelen konukların ulaşım sorunlarına çözüm bularak seyahat etmelerini sağlayabilmektedir. Tecrübeli ekip ile faaliyetlerini sürdüren firma konukların gidecekleri alana ulaşmalarını ve sonrasında tekrar kaldıkları alana ulaşmalarında hizmet vermektedir. Böylece hizmet kalitesini en iyi şekilde sunarak müşterilerine ulaşım konusunda destek vermektedir. 

Bölgenin transfer hat hizmetini kaliteli bir şekilde yapan Belek transfer vip otel ve şehir konuklarının havalimanı ve diğer alanlara ulaşımında lüks ve konforlu araçlar ile ulaşımı sağlayarak onlara en iyi hizmeti sunmaya özen göstermektedir. 

 
call-center

Hemen Destek +90 544 887 20 13