Belek Robinson Club Nobilis Belek


Belek Robinson Club Nobilis BelekBelek Robinson Club Nobilis Belek


Tatil cenneti olarak bilinen bölgelerden biri olan Antalya Belek yerli ve yabancı turistler için en ideal bölgelerden biridir. İlçenin tarihi yapısı ve doğal güzellikleri mutlaka görülmesi gereken yerler arasındadır. Birçok antik kent ve tiyatronun yanı sıra büyük ve kendiliğinden oluşan şelaleleri doğanın mucizelerini sunmaktadır. Çok eski yıllarda yapılmış olan antik tiyatrolar hala turist ziyaretlerine açıktır. Milyonlarca turist ilçeye geldiğinde bölgedeki tüm gezi alanlarını gezmek için tatil planlarını yapmaktadır. 

Belek ilçesi Antalya şehrinin en gözde tatil beldelerinden biri olduğu için bu bölgede çok fazla otel ve alışveriş merkezi bulunmaktadır. Otellerdeki lüks tatil imkanları turistlere avantaj sağlayabilmektedir. 

Belek Robinson Club Nobilis Belek otel içerisinde golf sahası bulunan otellerden biridir. Bölgede golf ile uğraşanlar için birçok kulüp de yer almaktadır. Otelin denize sıfır oluşu gün boyu güneşin ve denizin tadını çıkartmak isteyenler için de uygundur. Ayrıca büyük yüzme havuzları ile de otelin çok geniş bir alanda bulunduğu bilinmektedir. Her şey dahil otelde lüks bir konaklama yapma imkanı bulunmaktadır. 

Otel Belek merkeze 8 km uzaklıktadır. Toplu taşıma aracı ile 10 dakika da ilçe merkezine ulaşılabilmektedir. Belek Robinson Club Nobilis Belek havalimanına 40 km mesafede yer alan otel şehir merkezine ise 45 km mesafededir. Şehir merkezine ve havalimanına ulaşım için de transfer hat hizmetleri ya da toplu taşıma araçları tercih edilebilmektedir. Rahat ve konforlu bir seyahat için transfer hat hizmetinin tercih edilmesi zaman açısından da oldukça avantajlıdır. 
Belek Robinson Club Nobilis Belek otelin konukları için sunduğu transfer hizmetinin yanı sıra bölgede yer alan yerlere ulaşım sağlayabilmek için Belek transfer vip transfer hat hizmeti tercih edilebilir. Konforlu araçlar ile aile a da kalabalık grupların gezilmesi gereken antik  tiyatrolar ve diğer yerler için ulaşımı Belek transfer vip güvencesi ile de sağlanabilmektedir. Bölgede bulunan birçok gezi alanı ve alışveriş merkezlerine daha kısa sürede ulaşma imkanı sağlanmaktadır. 

Belek transfer vip bölgede uzun yıllar boyunca yerli ve yabancı turistler için ulaşım sorunlarına çözüm olmaktadır. Özellikle şehirde yer alan tarihi yapılar, doğal güzellikler ve alışveriş merkezleri için ulaşımın daha kolay ve avantajlı olması için Belek transfer vip konukların rahat ulaşımlarında hizmet garantisi sunmaktadır. 

Tecrübeli ekip ile çalışmalarını sürdüren Belek transfer vip bölgenin her yerine hızlı ve güvenli servis yapma imkanı olduğundan konukların ulaşım sorunlarında da çözüm sunmak adına 7/ 24 hizmet vermektedir. Belek ve çevresinde faaliyet gösteren transfer hat hizmeti sunan firma ulaşımda daha rahat ve konforlu hizmet sunmak için her bütçeye uygun ulaşım için yardımcı olmaktadır. 

Transfer hat hizmeti sayesinde hem şehir içi ulaşım hem de havalimanı ulaşımı yapılarak tatilde zaman kaybının engellemesinde de etkili olmaktadır. Aracın gidilecek alan için önceden hazır olması konuklar için avantaj sağlayarak seyahat etme imkanı bulmalarına yardımcı olmaktadır. 

 
call-center

Hemen Destek +90 544 887 20 13