Belek Rixos Premıum Belek Hotels Belek


Belek Rixos Premıum Hotels BelekBelek Rixos Premıum Belek Hotels Belek


Belek tatil beldelerinden biri olarak bilinmektedir. Yaz ayları oldukça kalabalık bir nüfusa sahip olan ilçenin otelleri de fazladır. Tatil amaçlı gelinen Belek ilçesi yoğun nüfusta olmasına rağmen tüm sezon boyunca da hareketli bir yapıya sahiptir. İlçede bulunan oteller her şey dahil yapıda olup otel konuklarının konforlu bir tatil yapması için tüm imkanlar kullanılmaktadır. 

Antalya ili turizm cenneti olarak bilinen şehirlerden biridir. Çevre ilçelerde her yıl yaz aylarında tatilciler akın ederek güneşin ve denizin tadını çıkartmaktadır. Bölgede çok fazla gezilecek ve görülecek yerlerin olması da tatilcilerin kültür açısından da faydalı bir tatil yapma imkanı bulmasını sağlayabilmektedir. 

Belek Rixos Premıum Belek Hotels Belek denize sıfır otellerden biridir. Otelin kendine ait iskelesi gün boyu denize girmek isteyen konuklar için tatilin keyifli geçmesine yardımcı olur.  Belek Rixos Premıum Belek Hotels Belek şey dahil otelde konforlu ve lüks bir yaşam söz konusu olmaktadır. Otelin ayrıca büyük bir yüzme havuzu olduğu için aile ile tatile gelen konuklar için güvenli bir tatil yapma imkanı sunmaktadır. 

Otel ulaşımı genel olarak havalimanından transfer hat ile olmaktadır.Belek Rixos Premıum Belek Hotels Belek Otelde yapılan rezervasyon tarihlerinde konukların otele girişi için havalimanından yapılan transfer hatlar otel bünyesi tarafından gerçekleştirilebilmektedir. Otelin Belek merkeze uzaklığı  5 km’ dir. Yürüyerek Belek merkeze ulaşma imkanı bulunan otele ayrıca toplu taşıma araçları da tercih edilebilmektedir. Otelin havalimanına uzaklığı 35 km, Antalya merkeze ise 45 km’ dir. Şehir merkezine ve havalimanına ulaşım için oteldeki transfer hat tercih edilse de çevrede bulunan diğer gezi alanlarına ve tarihi yerlere ulaşım farklı transfer hatlar ile yapılabilmektedir. 

Bölgeye ilk kez gelen konukların bölgeyi daha yakından tanımak istemesi ve bölgeyi gezmek için ulaşım alternatiflerini değerlendirmesi gerekmektedir. Bu nedenle Belek transfer vip müşterilerinin talepleri doğrultusunda onlara ulaşım sorununu çözme fırsatı sunmaktadır. 

Belek transfer vip yıllardır aynı sektörde faaliyet göstererek müşterilerine güvenli hizmet kalitesi ile hizmet vermektedir. Otel konuklarının ya da tatilcilerin bir alandan farklı bir alana ulaşımlarında rahat ve konforlu seyahat ederek ulaşmaları için transfer hat hizmeti sunmaktadır. 

Havalimanı ya da şehir merkezlerine kısa sürede ulaşmak için Belek transfer vip transfer hizmetini sunarak zaman kaybının oluşmasına da engel olmaktadır. Otel konuklarının çevrede bulunan antik kentlere, doğal güzellikler eve alışveriş yapmak için alışveriş merkezlerine ulaşım sağlayabilmeleri adına bu transfer hat hizmetini 7/ 24 sürdürmektedir. 

Talep edilen zamanda müşterilerin zaman kaybı olmadan istedikleri alana ulaşmalarında yardımcı olan Belek transfer vip kaliteyi uygun fiyatla sunarak daha çok alanın gezilmesine yardımcı olmaktadır. Böylece her bütçeye uygun ulaşım seçenekleri sunmaktadır. Bölgede transfer hat hizmeti veren firmanın önceliği her zaman müşteri memnuniyeti olduğundan güvenli seyahat etmenin tadını çıkartmaları için alanında tecrübeli ekip ile hizmet vermektedir. 

 


call-center

Hemen Destek +90 544 887 20 13