Belek Regnum Carya Golf & Spa Resort Hotel Belek


Belek Regnum Carya Golf & Spa Resort Hotel BelekBelek Regnum Carya Golf & Spa Resort Hotel Belek


Tatil şehirlerinden biri olan Antalya bölgede bulunan otelle konusunda da başarılı olan şehirlerden biridir. Yaz aylarında lüks ve gösterişli oteller yerli ve yabancı turistlerin konaklama sağlayabilmesi için tüm çalışmalarını dünya standartlarında sunmaya özen göstermektedir. Bölgenin tatil cenneti olmasıyla çevre ilçelerde de yaz aylarında nüfus artışı çok fazla olmaktadır. Dünyanın her yerinden Antalya’ ya gelen tatilciler bölgede bulunan tarihi yapıları ve doğal güzellikleri de gezmek istemektedirler. 

Belek Antalya ilinin en gözde tatil ilçelerinden biridir. İlçede her yıl milyonlarca turist tatil yaparak yazın tadını çıkartmaktadır. Ayrıca bölgede bulunan birçok gezi yeri de bu bölgenin daha fazla önem kazanmasını sağlamaktadır.

Gösterişli ve lüks oteller tatilcilerin konforunu düşünerek her şey dahil tatil fırsatlarını kış aylarından itibaren rezervasyonlu bir şekilde sunmaktadır. Belek Regnum Carya Golf& Spa Resort Hotel Belek deniz kenarında yer alan oteller sayesinde denize de girme imkanı bulan turistler çeşitli sporlar ile de günü daha keyifli hale getirebilmektedir.

Bölgenin seçkin otellerinden biri olan Belek Regnum Carya Golf& Spa Resort Hotel Belek konukları için tüm imkanları sunarak onların daha konforlu tatil geçirmelerine yardımcı olmaktadır. Otelin kendine ait golf sahası bulunmaktadır. Ayrıca en iyi spa merkezine sahip oteller arasındadır. Gün boyu otel konukları için çeşitli aktiviteler düzenlemektedir. Özellikle çocukların da ebeveynleri ile unutulmaz bir tatil geçirmelerini sağlamaktadır. 
Belek Regnum Carya Golf& Spa Resort Hotel Belek Otel ulaşım konusunda konuklarına transfer hat hizmeti vermektedir. Havalimanı ve otel arasında ulaşım için transfer hattın tercih edilmesi özellikle konuklar için de avantaj sağlamaktadır. Kısa sürede havalimanından otele ulaşım sayesinde tatilin en iyi şekilde yapılmasına yardımcı olur. 

Otel Belek merkeze 1 km uzaklıkta olduğundan ilçe merkezine ulaşım yürüyerek de sağlanabilmektedir. İlçede buluna çarşı ve alışveriş merkezlerinden alışveriş yapmak için otelde 10 dakika yürüme mesafesi bulunmaktadır. Havalimanına uzaklık 35 km’ dir. Ayrıca Antalya merkeze olan uzaklık ise 45 km’ dir. Şehrin her alanına araç ile ulaşım sağlayabilmek için transfer hat hizmeti tercih edilebilir. Böylece daha kısa sürede varış imkanı bulunmaktadır. 

Belek transfer vip bölgenin en eski ve bilinen transfer hat hizmeti sunan firmalardan biridir. Tecrübeli ekibi ve seçkin hizmeti ile bölgede faaliyet göstererek konuklara ulaşım hizmeti sunmaktadır. Havalimanı ya da diğer alanlara ulaşımda Belek transfer vip ayrıcalıklarından faydalanmak şehre gelen konuklar için avantaj olacaktır. 

7/ 24 hizmet veren Belek transfer vip konforlu araçları le gidilecek olan alana en kısa sürede ulaşılmasını sağlar. Özellikle şehrin çeşitli bölgelerinde yer alan antik kentler ve doğal güzellikleri ziyaret etmek için transfer hat hizmeti güvencesi ile seyahat etmek daha konforlu olacaktır. 

Şehrin her bölgesine hizmet verebilen Belek transfer vip müşteri memnuniyetini ön planda tutarak otel ve şehir konuklarına transfer hat hizmeti ile birlikte güvenli seyahat etme imkanı da sunmaktadır. 

 
call-center

Hemen Destek +90 544 887 20 13