Belek Port Nature Luxury Resort Hotel & Spa Belek

Belek Port Nature Luxury Resort Hotel & Spa Belek


Belek Port Nature Luxury Resort Hotel & Spa Belek


Belek bölgesinde lüks ve gösterişli otellerin bulunduğu tatil amaçlı en çok ziyaret edilen bölgelerden biridir. Fakat ilçenin eski yerleşim yerlerinden biri olmasından dolayı ilçede çok fazla antik kent ve tiyatrolar bulunmaktadır. Çok eski ve köklü bir geçmişi bulunan ilçe son yıllarda yerli ve yabancı turistler tarafından tatil yapılacak olan en ideal yerlerden biri olarak tercih edilmektedir. 

Belek ilçesi Antalya’ ya bağlı bölgelerden biridir. Bölgenin doğal güzellikleri de oldukça ilgi çekici yapıdadır. İlçe hem yerleşim hem de turizm yeri olarak tercih edildiğinden kalabalık nüfusa sahip olsa bile bölgenin her zaman hareketli olmasını sağlamaktadır. 

Şehre ilk kez yerli ve yabancı turistler çevre ilçelerde konaklama yapmak için lüks otelleri tercih etmektedir. Belek ilçesinde bulunan çoğu otel denize sıfır konumunda olduğu için gün içinde denize girmek isteyenler için de kolaylık sağlamaktadır. Bölgenin tüm otellerinde her şey dahil konsepti ile hizmet verilmektedir. Denizin yanı sıra büyük havuzlarda da gün boyu güneşlenme imkanı bulunmaktadır. 

Belek Port Nature Luxury Resort Hotel & Spa Belek bölgede spa merkezi bulunan otellerden biridir. Geniş bir arazi üzerinde yer alan otelin bünyesinde spa merkezinin olması konuklarının daha rahat vakit geçirmesine yardımcı olmaktadır. Otel deniz kenarında yer almaktadır. Kendine ait özel mavi bayraklı plajı ile konukların deniz keyfi yaşamasını sağlar. 

Otelin konukları için ayrıca transfer hat hizmeti bulunmaktadır. Bu transfer hat hizmeti otelde konaklama yapacak olan konukları havalimanından alarak otele ulaştırmaktadır.Belek Port Nature Luxury Resort Hotel & Spa Belek Otelden ayrılacak olan konuklar için de aynı transfer hat hizmeti konukları havalimanına ulaştırabilmektedir. Anlaşmalı transfer hat hizmeti sunan firma ya da kendi araç tahsis eden oteller konuklarının daha konforlu seyahat ederek ulaşım sorunu yaşamasına engel olmaktadır. 

Belek Port Nature Luxury Resort Hotel & Spa Belek otel Belek merkeze 5 km, havalimanına 40 km, Antalya merkeze ise 37 km uzaklıkta yer almaktadır. Belek merkeze toplu taşıma araçları tercih ediliyor olsa da ilçenin diğer bölgelerinde transfer hat hizmeti ile ulaşım sağlanabilmektedir. Ulaşım alternatiflerinden olan transfer hatlar konukların güvenli seyahat ederek tekrar konaklama alanlarına ulaşmasına yardımcı olmaktadır. 

Bölgede uzun yıllar boyunca hizmet veren Belek transfer vip anlaşmalı otellerin yanı sıra diğer otellerin konukları için de uygun fiyatlı transfer hat hizmeti sunmaktadır. Belek transfer vip bölgeye oldukça hakim ve birçok otel tarafından ulaşım aracı olarak tercih edilen firmalardan biridir. 

Belek ve çevresinde çok fazla gezilecek alan bulunmaktadır. Bu bölgelere ulaşım transfer hat hizmeti ile yapıldığında kısa sürede alana ulaşma imanı bulunur. Kendi aracının rahatlığında seyahat eden yolcular konaklama alanlarına tekrar bırakılmaktadır. Bölgede anti kentler, doğal güzellikler ve birçok alışveriş merkezine ulaşım transfer hat hizmetleri ile daha güvenli hale gelmektedir. 

 
call-center

Hemen Destek +90 544 887 20 13