Belek Papillon Zeugma Relaxury Hotel Belek


Belek Papillon Zeugma Relaxury Hotel BelekBelek Papillon Zeugma Relaxury Hotel Belek


Antalya ilçelerinden biri olan Belek lüks otelleri ve ulaşım kolaylığı ile tatilciler tarafından en çok tercih edilen tatil beldelerinden biridir. Bölgede yaz aylarında oldukça kalabalık olan ilçe yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yaparak unutulmaz bir tatil geçirme imkanı sunmaktadır. Bölgenin yenilenen yüzü de tatilcilere kaliteli hizmet sunan oteller ile yapılmaktadır. 

Bölgenin seçkin otellerinde konaklama fırsatı bulmak için turistler kış aylarında rezervasyon yaptırmaktadır. Böylece tatil zamanında konaklama ile ilgili sıkıntı yaşanması engellenmiş olur. Oteller ilçe ve şehir merkezine kısa mesafede olduğundan dolayı ulaşım sorunları da çok fazla olmamaktadır. Fakat çevrede tarihi yapılar, antik kentler, doğal güzellikler ve büyük alışveriş merkezleri olduğundan ulaşım aracına ihtiyaç duyulabilmektedir. Özellikle kalabalık grup ve aileler için özel ulaşım aracı daha konforlu olabilmektedir. Bunun için de şehirde ve ilçede hizmet veren transfer hat hizmetleri tercih edilebilmektedir.

Belek Papillon Zeugma Relaxury Hotel Belek denize sıfır konumu ile lüks oteller arasında yer almaktadır. Mavi bayraklı plajı gün boyu deniz keyfinin yaşanmasını sağlar. Otelde her şey dahil olarak hizmet sunulmaktadır. Konforlu ve lüks yapısı ile bölgede birçok alana yakın mesafede yer almaktadır. 

Otel Belek merkeze 4 km, Antalya havalimanına 35 km ve Antalya merkeze ise 40 km mesafededir. Bölgenin diğer gezi alanlarına ise araç ile ulaşım sağlandığından çok kısa sürede ulaşma imkanı bulunmaktadır. Oteller konukları için havalimanı transfer hat hizmetini daha fazla kullanabilmektedir. Otel giriş ve ayrılma tarihlerinde konuklar transfer hat ile havalimanına ulaştırılmaktadır.Belek Papillon Zeugma Relaxury Hotel Belek Böylece konukların konforlu seyahat etmeleri sağlanmış olmaktadır. 

Bölgede transfer hat hizmeti sunan Belek transfer vip otel konuklarına ya da ulaşım aracı talebi olan yerli ve yabancı turistler için hizmet vermektedir. Transfer hat sayesinde havalimanı ulaşımları ve diğer alanlara ulaşım daha konforlu hale gelmektedir. Kendi aracının rahatlığında yolculuk eden konuklar zaman kaybı yaşamadan gideceklere alana ulaştırılmaktadır. Ayrıca gidilen alandan tekrar araç ile otele ulaşım sağlanabilmektedir. 

7/ 24 transfer hat hizmeti sunan Belek transfer vip müşteri memnuniyetini ön planda tutarak müşteri taleplerini değerlendirmektedir. Gün içinde araç ihtiyacı oluştuğundan firmanın profesyonel ekibi tarafından araç yönlendirilmesi yapılmaktadır. 

Belek transfer vip Belek ve çevresine hizmet veren köklü firmalardan biri olduğu için oteller tarafından da çok fazla talep almaktadır. Güvenli ve rahat bir yolculuk için konukların konforunu düşünerek lüks araçlar ile hizmet vermektedir. 

Çevrede bulunan tarihi yapılar, doğal güzellikler ve alışveriş merkezlerine ulaşım için tercih edilecek olan Belek transfer vip her geçen gün hizmet kalitesini arttırarak uygun fiyatlı hizmet vermeye devam etmektedir. Sektörde uzun yıllar boyunca faaliyet gösteren firma kaliteyi uygun fiyata müşterilerine sunduğu için yerli e yabancı turistler tarafından da daha fazla tercih edilerek bölgeye hakim bir şekilde hizmet vermektedir. 

 
call-center

Hemen Destek +90 544 887 20 13