Belek Papıllon Belvil Hotel Belek


Belek Papıllon Belvil Hotel BelekBelek Papıllon Belvil Hotel Belek

Doğanın sunmuş olduğu güzelliklere sahip olan Antalya ili yurdumuzun tatil cennetlerinden biridir. Bölgenin tatilciler tarafından yaz aylarında çok fazla kalabalık oluşu iklimin sıcak olmasından kaynaklanabilmektedir. Ayrıca bölgede bulunan tarihi yapılar da bu bölgenin daha fazla ziyaretçi ağırlamasını sağlamaktadır. 

Antalya Belek ilçesi her yıl milyonlarca turiste ev sahipliği yaparak unutulmaz bir tatilin yapılmasını sağlayabilmektedir. Özellikle bölgede bulunan oteller konukları için lüks bir yaşam sunduğundan tatilin en keyifli zamanlarının geçirilmesine yardımcı olur. Belek tarihi yapıları ve doğal güzellikleri ile oldukça ilgi çekici bir yapıya sahiptir. Antik kentlerin varlığı ve doğal güzelliklerin ortaya çıkmış olması turistler açısından önemli bir yere sahiptir. Yerli ve yabancı birçok turist bölgeyi mutlaka gezerek ziyaret etmektedir. 

Lüks ve gösterişli oteller tüm imkanları değerlendirerek konuklarına hizmet vermektedir. Erken rezervasyon fırsatları ile de uygun tatil yapmayı sağlamaktadır. Otellerin deniz kenarında ve doğa ile iç içe oluşu tatil yapmak isteyenler için son derece keyiflidir. 

Belek Papıllon Belvil Hotel Belek hem deniz kenarında hem de doğayla iç içe olduğu için yerli ve yabancı turistlerin konaklama için tercih ettiği otellerden biridir. Özel plajı ve lüks hizmetler ile otelin yaz aylarında daha fazla kalabalık olmasını sağlamaktadır. Otel konukları önceden otelden rezervasyon yaptırarak tatil zamanında güneşin ve denizin tadını çıkartmaktadır. 

Otel Belek merkeze 6 km uzaklıktadır. Havalimanı ve şehir merkezi arasında 5 km mesafe bulunmaktadır. Belek Papıllon Belvil Hotel Belek Otelde şehir merkezine uzaklık 40, havalimanına uzaklık ise 35 km’ dir. Havalimanına ulaşım otel bünyesinde yer alan transfer hat hizmeti ile yapılmaktadır. Konukların güvenli seyahat ederek havalimanına ulaşmasını sağlayan otel yönetimi anlaşmalı transfer hat hizmeti sunan firmalar ile de çevrenin gezilmesine yardımcı olmaktadır. Böylece konukların daha rahat ve güvenli seyahat ederek gidecekleri alana en kısa sürede ulaşmalarını sağlamaktadır. 

Belek transfer vip otel konuklarının daha avantajlı seyahat ederek çevreyi tanımalarına yardımcı olmaktadır. Bölgede oldukça geniş müşteri portföyüne sahip olan Belek transfer vip şehre gelen konukların diğer alanları da görmeleri için ulaşım sorunlarına çözüm sunmaktadır. 

Belek transfer vip müşteri memnuniyetini önemseyerek bölgede daha fazla aktiflik için oteller ile anlaşmalı olarak hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra ulaşım aracı olarak transfer hat hizmetlerini tercih eden bireysel müşterilere de hizmet vermektedir. Hizmet kalitesinden ödün vermeden tecrübeli ekip ile 7/ 24 ulaşım aracı imkanı sunan Belektransfervip bölgede yer alan tüm alanlara ulaşımın en kısa sürede yapılmasını sağlamaktadır. 

Antalya ve çevresine ulaşım hizmeti sunan Belek transfer vip otel konuklarının havalimanı transferlerinde de güvenli seyahat etmelerine yardımcı olmaktadır. Konforlu araçlar ile bölgeye hizmet veren firma her geçen gün kendi yapısını geliştirerek konukların en iyi hizmeti alması için çalışmalarına devam etmektedir. Böylece bölgedeki birçok alana uygun fiyatlı ulaşım sağlanmaktadır. 

 
call-center

Hemen Destek +90 544 887 20 13