Belek Paloma Grida Resort & Spa Belek


Belek Paloma Grida Resort Hotel & SPA BelekBelek Paloma Grida Resort & Spa Belek


Belek Türkiye’ nin tatil beldelerinden biri olarak bilinmektedir. Antalya iline ait olan Belek ilçesi her yıl milyonlarca turiste ev sahipliği yaparak turizmi ayakta tutmaktadır. Dünyanın dört bir yanından ilçeye tatil yapmak için gelen yerli ve yabancı turistler bölgenin tarihi yapısına ve doğal güzelliklerine hayran kalmaktadır. Bölgede eski yerleşim yerlerinin de olması tarihi açıdan daha önemli hale gelmesine yardımcı olmaktadır. 

Antik kentler, tarihi tiyatrolar, doğa güzellikleri ve diğer tüm gezi alanları ile de ilgi gören şehir oldukça kalabalık bir nüfusa da sahiptir. Yaz aylarında sıcaklıkların çok fazla olması deniz ve havuz keyfini çıkarmak isteyen turist sayısını da arttırmaktadır. 

Belek Paloma Grida Resort & Spa Belek bölgede bulunan lüks oteller arasında yer almaktadır. Özellikle Belek merkeze yakın mesafede yer alması turistlerin otelden yürüyerek ilçe çarşısına ulaşmasına yardımcı olmaktadır. Denize sıfır konumu tüm gün deniz keyfi yapılmasını da sağlayabilmektedir. 

Otel Belek merkeze 700 m mesafede bulunmaktadır. Bunun dışında otelin Antalya merkeze 45 km mesafede yer alması ve havalimanına olan uzaklığı 35 km olması ulaşım aracına ihtiyaç duyulmasını sağlar. 

Genel olarak otel konuklarının otel ve havalimanı ulaşımını Belek transfer vip ile sağladığı bilinmektedir. Belek Paloma Grida Resort & Spa Belek transfer hizmeti almak isteyen konuklar otel rezervasyonu sırasında bu hizmetten faydalanmak istediğini belirtmektedir. Otellerin anlaşmalı olduğu transfer hat hizmeti sunan firmalar konukların havalimanına ulaşmasını sağlayabilmektedir. Havalimanından otele ya da otelden havalimanına ulaşmak isteyen konukların önceden rezervasyon yaptırmaları zamanında ulaşım için oldukça önemlidir. 

Belek transfer vip Belek ve çevresine transfer hat hizmeti sunan firmalardan biridir. Kaliteli ve  uygun fiyatlı ulaşım sağlayabilmek için bu transfer hat tercih edilebilir. Müşteri memnuniyetine özen gösteren Belektransfervip otel konukları ve diğer tatilciler için gidecekleri alana ulaşım sıkıntısı yaşamadan zamanında ulaşılmalarını sağlamaktadır. 

Tecrübeli kadro ile faaliyet gösteren Belek transfer vip bölgede bulunan tüm otellerin konuklarına ulaşım imkanı sağlamaktadır. Tatil sürecinde çevreyi gezmek isteyen ve çevrede bulunan birçok tarihi yere ulaşmak isteyen konuklara da ulaşım imkanı sunabilmektedir. Lüks ve konforlu araçlar ile seyahat ederek tatilde ulaşım sıkıntısı yaşamaya son veren firma her geçen gün müşteri portföyüne yenilerini eklemektedir. 

Uzun yıllar boyunca aynı bölgede çalışmalarını sürdüren Belek transfer vip Antalya ve çevresi için ulaşımda kolaylık sağlayarak yerli ve yabancı turistler için kaliteli hizmet vermektedir. Yoğun yaz aylarında toplu taşıma yerine Belek transfer vip garantisi ile seyahat ederek bölgeyi tanıma imanı bulunması bütçe açısından da daha karlı olacaktır. Ulaşım için tercih edilecek olan Belek transfer vip kaliteli seyahat etme imkanını tüm müşterilerine sunarak uzun yıllar boyunca sektörde yer etme imkanı bulmuştur. Aile ya da kalabalık gruplar için de uygun fiyatlı seyahat edilebilmektedir. 7/ 24 araç bulma şansı ile seyahatleriniz daha keyifli hale gelecektir. 
call-center

Hemen Destek +90 544 887 20 13