Belek National Golf Club Belek


Belek National Golf Club BelekBelek National Golf Club Belek


Antalya Türkiye’ nin tatil cenneti olarak bilinen şehirlerinden biridir. Şehrin ilçelerinde de oldukça lüks konaklama yerleri bulunmaktadır. Ayrıca şehir eski yerleşim yerlerinden biri olduğu için antik kentlere ev sahipliği yapmaktadır. Tarihi ve doğal güzelliklerin bulunduğu şehirde yaz aylarında en kalabalık olan ilçelerden biri Belek ilçesidir. İlçenin yaz döneminde kalabalık olması ve turistik gezilerin çok fazla olması bölgede sürekli olarak yerli ve yabancı turistlerin yer almasını sağlamaktadır. 

Şehirde hem antik kentler hem de modern yaşam bir aradadır. Doğal güzellikleri ile de gezi alanlarının fazla olması şehri tam bir tatil ve gezi şehri haline getirmektedir. 

Belek tarihi çarşısı, antik tiyatroları ve doğal güzellikleri ile dikkat çeken ilçelerden biridir. İlçede çok sayıda otel konuklara hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra spor yapmak için çeşitli spor dallarına ait kulüpler bulunmaktadır. Özellikle golf sahalarının fazla olması tatilciler arasında bu spor dalı ile ilgilenen konuklar için avantaj sağlayabilmektedir. 

Belek National Golf Club Belek bölgenin en büyük golf sahalarından biridir. Kulüp olarak bilinen Belek National Golf Club Belek ayrıca çeşitli golf kurslarının verildiği yerlerden biridir. Yerli ve yabancı turistler için golf sporu yapmak isteyenlere geniş bir arazi üzerinde hizmet veren kulüp konuklara lüks bir hizmet sunmaktadır. Bölgenin en büyük arazisine sahip olan golf sahası büyük küçük herkes tarafından tercih edilmektedir.

Belek National Golf Club Belek tesisin Belek merkeze uzaklığı 10 km’ dir. İlçe dışına yakın bir yerde yer alan tesis havalimanına 35 km ve Antalya merkeze ise 45 km mesafededir. Bölgenin en geniş tesisi olarak bilindiğinden hizmet kalitesi de oldukça iyidir. 

Tesise ulaşım genel olarak özel araç ile yapılmaktadır. İlçe merkezine yakın mesafede konaklama yapan konuklar tesise ulaşım için transfer hat hizmetini tercih edebilirler. Konaklama yapılan otelden alınan konuklar araç ile tesise ulaşarak daha sonra tekrar otellerine ulaştırılmaktadırlar. 

Belek transfer vip bölgenin en eski transfer hat hizmeti veren firmalarından biridir. Uygun fiyat garantisi ve kaliteli hizmeti ile konukların daha rahat ulaşım sağlamalarına yardımcı olmaktadır. Tesis ya da çevrede bulunan alanlara ulaşım için Belek transfer vip tercih edilerek seyahat edilebilir. Bölgeye hakim alanında uzman kişilerden oluşan ekip ile beraber çalışmalarını sürdüren Belek transfer vip otel konuklarının ulaşım sorunlarında onlara çözüm olarak hizmet vermeye özen göstermektedir.

Belek transfer vip çevrede bulunan otellerde konaklama yapan yerli ve yabancı turistlerin gitme istedikleri yerlere zamanında ulaşmasını sağlayarak zaman kaybını da engellemektedir. Bölgede birçok otelin transfer hat hizmeti olarak tercih ettiği firma her geçen gün daha da kaliteli hizmet sunmaya çalışmaktadır. Ulaşmak istenen alana araç ile ulaşıldıktan sonra tekrar aynı araç ile konaklama alanına dönme imkanı sağlamaktadır. Ayrıca havalimanı transferleri için de Belek transfer vip tercih edilerek hizmet alınabilmektedir. 

 
call-center

Hemen Destek +90 544 887 20 13