Belek Melisa Garden Hotel Belek


Belek Melisa Garden Hotel BelekBelek Melisa Garden Hotel Belek


Antalya ve çevresi tatil bölgelerinden biri olduğu için yerli ve yabancı turistler tarafından çok fazla ilgi görmektedir. Bölgenin yaz aylarında kalabalık bir nüfusa sahip olması turizm açısından da hareketli olmasını sağlamaktadır. Belek Antalya ilinin tatil cenneti olarak bilinmektedir. Yerli ve yabancı turistlere ev sahipliği yapan Belek ilçesi lüks ve gösterişli otelleri ile de dikkat çekmektedir. Bölgede bulunan tarihi yapılar ve doğal güzelliklerde çevreden birçok turistin bu yere akın etmesini sağlamaktadır.

Yurdumuzun turizm merkezi olan Antalya yerli ve yabancı turistler için vazgeçilmez bir yapıya sahiptir. Hem iklimi hem de sunduğu imkanlar ile bölge yılın yaz mevsiminde oldukça hareketli olmaktadır. 

Belek ve çevresi eski yerleşim yerlerinden biri olduğu için bölgede turizm kültür turizmi olarak da kullanılabilmektedir. Antik kentler ve tiyatrolar kültür turizmi açısından büyük önem taşır. Ayrıca doğaya ilgi olan ve Belek civarında oluşan doğa güzellikleri de çok fazla ilgi görmektedir. Şelaleler ve mağaralar bakımından zengin olan bölge birçok turist tarafından sevilerek gezilmektedir. 
Belek Melisa Garden Hotel Belek deniz kenarı etrafında yer aldığı için gün boyu denize girmek isteyen konuklar için avantaj sağlamaktadır. Mavi bayraklı plajları ve otele ait iskeleler otel konukları için unutulmaz bir tatil keyfi yaşamayı sağlayabilmektedir. 

Belek Melisa Garden Hotel Belek bölgenin apart tarzı konaklama imkanı sunan otellerinden biridir. Evinizin rahatlığında tatil yapma imkanı sunabilen otel, konuklarının konforunu en ince ayrıntısına kadar düşünmektedir. Otel havalimanından konaklama alanına ulaşacak olan konukları için transfer hat hizmeti sunarak güvenli seyahat etmelerini sağlayabilmektedir. Konukların taleplerini en iyi şekilde değerlendirerek onların rahat bir tatil dönemi geçirmeleri için tüm imkanları değerlendirmektedir. 

Otel Belek merkeze 6 km mesafede yer almaktadır. Merkeze ulaşım için toplu taşıma araçları ya da transfer hat hizmetleri tercih edilebilir. Havalimanına olan uzaklığı 28 km Belek Melisa Garden Hotel Belek Antalya merkeze ise 35 km uzaklıkta yer almaktadır. Yine bu alanlara ulaşımda da transfer hat hizmetlerinin tercih edilmesi tavsiye edilmektedir. 

Belek transfer vip Belek ve çevresine hizmet veren transfer hatlardan biridir. Konforlu araçlar ile seyahat etme imkanı sunan konuklara gidecekleri alana en kısa sürede ulaşmalarına yardımcı olur. Bölgede uzun yıllar boyunca hizmet veren firma müşteri memnuniyetini ön planda tutarak konuklara hizmet vermeye çalışmaktadır. Böylece Antalya ve çevresine ulaşım daha güvenli hale gelmektedir.

Belek transfer vip tecrübeli ekip ile çalışarak müşterileri için en iyi hizmeti vermektedir. Bölgenin transfer hat hizmeti sunan seçkin firmalarından biri olduğu için 7/ 24 hizmet vermektedir. Ayrıca havalimanı ulaşımı için de Belek transfer vip güvencesi tercih edilebilir. Bölgede bilinen bir  yapıya sahip olan Belek transfervip anlaşmalı oteller ile  de otel konuklarına nitelikli bir hizmet vererek onların ulaşım sorunlarına çözüm bulmaya çalışarak müşteri portföyünü genişletmektedir. 

 
call-center

Hemen Destek +90 544 887 20 13