Belek Maya World Hotel Belek


Belek Maya World Hotel BelekBelek Maya World Hotel Belek


Tatil bölgelerinin en gözde yerlerinden biri olan Belek tarihi yapısı ile de dikkat çeken beldelerden biridir. Antalya iline bağlı olan ilçenin eski yerleşim yerlerinden biri olması tarihi yapıların daha  fazla olmasını sağlamaktadır. Bölgede tatil yapan turistler dünyanın her bir bölgesinden gelerek çeşitli imkanlar ile tatil yapmaktadır. Hem otel seçimleri hem de tatil planları tatilcilerin yıl içerisinde rezervasyonları ile gerçekleşmektedir. 

Yoğun ilgi gören belde özellikle yaz aylarında daha fazla nüfusa sahip olduğu için lüks ve konforlu otellerde konaklama imkanı bulunmaktadır.Belek Maya World Hotel Belek konuklarının daha konforlu bir tatil yapabilmeleri için farklı hizmetleri ile unutulmaz bir tatil yapma şansı vermektedir. 

Bölgenin tarihi yapılarının çok fazla olması kültür turizmi açısından da büyük önem taşımaktadır. Antik kent ve tiyatrolar yaz aylarında birçok turiste ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca doğanın tüm güzelliklerinin bir arada olduğu doğal güzelliklerden biri olan şelaleler de ilgi görmektedir. Bunun yanı sıra çevrede birçok mağara bulunmaktadır.

Belek Maya World Hotel Belek otel çevrede bulunan seçkin otellerden biridir. Otelin tecrübeli ekibi konuklara hizmet sunarak daha iyi bir tatil geçirme fırsatı vermektedir. Otelin büyük yüzme havuzu sayesinde güneşin ve tatilin tadını çıkarma imkanı bulunmaktadır. Otel konuklarının havalimanı ulaşımında anlaşmalı transfer hat hizmeti ile ulaşım sağlamaktadır. Böylece otel konukları otele giriş ve çıkışlarında bu transfer hatlar ile ulaşım sorununa çözüm bulmaktadır. 

Otel Belek merkeze 4, 5 km mesafede bulunmaktadır. Genellikle toplu taşıma araçları Belek merkeze ulaşım için kullanılabilir. Sahil şeridinden yürüyerek de merkeze ulaşma imkanı bulunmaktadır. Çevrede spor yapmak için golf sahaları ve diğer spor dallarına ait sahalar bulunmaktadır. Ayrıca golf kulüpleri de ilgi çekicidir.Belek Maya World Hotel Belek Otelin havalimanına uzaklığı 19 km’ dir şehir merkezine ise 25 km mesafede yer almaktadır. Havalimanı ya da şehir merkezine ulaşım için transfer hat hizmeti kullanılabilmektedir. Çevrede gezip görülebilecek birçok alan bulunmaktadır. Bu yerlere güvenli ulaşım için de transfer hat hizmeti tercih edilebilmektedir. 

Belek transfer vip bölgenin ulaşım sorununa çözüm bulan transfer hat hizmetlerinden biridir. Özellikle anlaşmalı otel konuklarına uygun fiyatlı ulaşım için avantajlar sağlayabilmektedir. Yıllardır aynı sektörde faaliyet gösteren firma tecrübeli ekip ile çalışmalarına devam etmektedir. Bölgeye hakim ve şehirde gidilebilecek alanlara en kısa sürede ulaşım sağlar. Otel ya da şehir konukları için zamanında ulaşımın sağlanabilmesi adına Belek transfer vip müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. 

Müşteri taleplerini en iyi şekilde değerlendirmeye özen gösteren firma yaşanabilecek ulaşım sorunlarında çözüm odaklı hizmet vermektedir. Günün her saatinde istenen bölgeden alınan konuklar istedikleri alana bırakılabilmektedir. Oldukça geniş bir müşteri portföyüne sahip olan Belek transfer vip konforlu ve lüks araçlar ile müşterilerine hizmet vererek onların daha rahat tatil geçirmelerine yardımcı olarak hizmet sunmaktadır. 

 
call-center

Hemen Destek +90 544 887 20 13