Belek Maxx Royal Belek Golf Resort


                 Belek Maxx Royal Belek Golf Resort


Belek Maxx Royal Belek Golf Resort


Belek Antalya ilinin en gözde tatil yerlerinden biridir. Birçok otel ve konaklama imkanı bulunan Belek yaz aylarında çok fazla turist akınına uğramaktadır. Antalya ve çevresinde tatil yerlerinden daha fazla nüfusa sahip olan Belek yıl içerisinde her mevsim turist ağırlamaktadır. Tarihi mekanları ve gezi yerleri ile Belek tatilciler için unutulmaz bir tatil yapma imkanı sunmaktadır. 

Belek Maxx Royal Belek Golf Resort Hotel Belek bölgesinde bulunan oteller arasında lüks ve konforu sunan otellerden biridir. Özellikle spor yapmak için golf oynamak isteyenlere geniş bir alanda bulunan golf sahası ile dikkat çekmektedir. Otelin her şey dahil yapısı ile beraber ayrıca golf turnuvalarının otelde düzenlenmesi yerli ve yabancı turistler açısından da önem taşımaktadır. 

Belek ilçesi Antalya ilinin tatil cenneti olarak anılmaktadır. Yaz aylarında kalabalık olan ilçe kış aylarında da tatil yapmak isteyenler için de imkanlar sunmaktadır. 

Antik kentler, tarihi yapılar, doğal güzellikler ve büyük alışveriş merkezleri ile Belek turistler için vazgeçilmez ilçelerden biri haline gelmiştir. Çevrede bulunan gezi alanlarına mesafesi de çok kısa olduğundan gün içerisinde birçok alternatif ile ulaşımlar sağlanabilmektedir. 

Belek Maxx Royal Belek Golf Resort  Belek merkeze 1 km mesafede yer almaktadır. Yürüme mesafesinde olduğunda  merkezde bulunan cafe, eğlence alanları ve restoranlara ulaşım kolaydır. Havalimanına uzaklığı 35 km’ dir. Antalya merkeze ise 45 km mesafede bulunmaktadır. Havalimanı ve otel arasında ulaşımlar günün her saati transfer hatlar ile yapılabilmektedir. Havalimanından alınan konuklar otele en kısa sürede ulaştırılır. Bunun yanı sıra otelde ayrılacak olan konuklar da transfer hat talebi ile ulaşım sağlayabilmektedir. 

Şehrin çok fazla antik kent ve gezi alanlarının olması şehre gelenler için keyifli bir tatil geçirme imkanı sunmaktadır. Bölgede toplu taşıma araçlarının yanı sıra hizmet veren transfer hatlar konukların kısa sürede şehri daha yakından tanıma imkanı sunar. 

Belek Transfer Vip bölgede uzun yıllar boyunca transfer hat hizmeti sunan firmalardan biridir. Kaliteyi ve güveni sunan Belek Transfer Vip konukların her türlü konfor ve rahatlığını düşünerek lüks araçlar ile turistlere hizmet vermektedir. 

Havalimanı, şehir içi ya da tarihi yerlere ulaşımda transfer hat hizmeti tercih edilerek kısa sürede çok daha fazla alan gezilebilmektedir. Yoğun şehir trafiğinin sıkıntısını yaşamadan daha konforlu seyahat ederek bu hizmetten faydalanılabilmektedir. 

Belek Transfer Vip Antalya’ ya gelen konukların güvenli seyahat etmeleri için lüks ve konforlu araçlar ile hizmet vermeye özen göstermektedir. Günün her saatinde araç bulma imkanı olduğundan konukların daha iyi tatil geçirmelerine yardımcı olmaktadır. Böylece şehir içinde geçen zamanın ulaşım sorunları ile uğraşılmasını ortadan kaldırmaktadır. Transfer hat hizmeti ile ulaşım sorunları ortadan kaldırılarak şehrin daha yakından tanınmasını sağlayabilmektedir. Belek Transfer Vip bu konuda müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermektedir. 

 
call-center

Hemen Destek +90 544 887 20 13