Belek Maxholiday Hotel Resort Belek


Belek Maxholiday Hotel Resort BelekBelek Maxholiday Hotel Resort Belek


Belek ve çevresinde tatil yapacak olan tatilciler önceden bölge hakkında detaylı bilgi sahibi olmak istemektedirler. Belek yaz aylarında birçok yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yaparak güneşin ve tatilin tadının çıkartılmasını sağlamaktadır. Bunun yanı sıra bölgenin tarihi açıdan da önemli yapıtları barındırması kültür turizmi tercihi için de iyi konumda olan bölgelerden biridir. Belek ve çevresinde eski medeniyetlere ev sahipliği yapmış olan yerleşim yerleri bulunmaktadır. Antik kent ve tiyatrolar bölgenin tarihi yapısının da çok eskiye dayandığını göstermektedir. Bölgede ayrıca doğal güzelliklerin bulunması çok fazla gezi alanlarının olmasını sağlar. 

Yerli ve yabancı turistler için en ideal tatil bölgelerinden biri olan Belek lüks ve konforlu otelleri ile de dikkat çekmektedir. Bölgenin lüks otelleri her şey dahil yapıları ile konuklara hizmet vererek kaliteli tatil yapılmasına yardımcı olmaktadır. 

Otellerin çoğu deniz kenarında yer aldığı için özel plaj alanları da bulunmaktadır. Dev büyük havuzlar ve deniz keyfi otellerin konuklarına sunduğu en iyi imkanlardan biridir. Oteller mutfak bölümlerinde dünya lezzetlerine yer vermektedir. Ayrıca konukların rahat bir seyahat edebilmeleri için transfer hat hizmetleri ile faaliyetlerine devam etmektedir. 

Belek Max Holiday Hotel Resort Belek deniz kenarında bulunan seçkin otellerden biridir. Otelin tecrübeli kadrosu konukların her türlü ihtiyacına cevap bulmasını sağlar. Bölgede lüks ve gösterişli otellerin yanı sıra farklı konseptteki otellerde turistler tarafından tercih edilmektedir. 

Belek Max Holiday Hotel Resort Belek ilçe merkezine 5 km mesafede bulunmaktadır. Otelin ulaşımları transfer hatlar ile yapıldığından konukların güvenli seyahat etme alternatifleri bulunmaktadır. Antalya ili ile otel arasında 45 km bulunmaktadır. Havalimanına uzaklık ise 40 km’ dir. Havalimanı ve otel arasında kara yolu ulaşımı otelin transfer hat hizmeti ile yapılmaktadır. 

Otelde konaklama yapacak olan konuklar transfer hat rezervasyonu da yaptırarak havalimanına indikten sonra otele ulaşabilmektedir.Belek Max Holiday Hotel Resort Belek Otelde ayrılacak olan konukların havalimanına ulaşımı da bu transfer hat ile sağlanmaktadır. Otel ulaşımlarında tercih edilen transfer hat hizmetleri konukların daha rahat ve konforlu seyahat etmelerini sağlayarak tatilde ulaşım sorunu yaşamalarını engellemektedir. 

Belek transfer vip bölgede uzun yıllar boyunca otel ve şehir konuklarına transfer hat hizmeti sunmaktadır. Sadece havalimanı ulaşımlarında değil bölgede ulaşım aracı ihtiyacı olan tüm alanlara konforlu araçlar ile seyahat edilmesini sağlar. 

Lüks ve konforlu araçlar sayesinde şehrin gezilecek olan alanlarına da ulaşım imkanı sağlayan Belek transfer vip uygun fiyat garantisi ile de konuklara hizmet vermektedir. Aile ya da kalabalık gruplarda fiyat farkı gözetmeksizin en doğru şekilde ulaşım sağlanarak tatilde ulaşım sorununu ortadan kaldırmaktadır. 

Belek transfer vip müşteri memnuniyetini ön safhada tutarak konukların ulaşımda sıkıntı yaşamalarını engeller. Anlaşmalı oteller ile konuklarını en iyi şekilde ağırlayarak bölgenin daha yakından tanınmasına yardımcı olarak kaliteli hizmet sunmaktadır. 

 
call-center

Hemen Destek +90 544 887 20 13