Belek Maritim Pine Beach Resort Hotel Belek


Belek Marıtım Pine Beach Resort Hotel BelekBelek Maritim Pine Beach Resort Hotel Belek


Belek turizmin yaz aylarında en çok aktif olan bölgelerinden biridir. Bölgede yerli ve yabancı turistler tatil rezervasyonlarını kış aylarında yaptırarak otellerde konaklamak imkanı bulmaktadır. Belek tarihi ve hızla gelişen yapısı ile tatil cenneti olarak bilinmektedir. Antalya iline bağlı olan bu ilçe yaz aylarında kalabalık bir nüfusa sahip olmaktadır. 

Otellerdeki lüks ve konfor ile beraber tatilin tadını doyasıya çıkarmak isteyenler için en iyi bölgelerden biri olarak da bilinmektedir. Belek Maritim Pine Beach Resort Hotel Belek bölgenin seçkin otelleri arasında yer almaktadır. Her şey dahil otelde tatilcilerin lüks bir tatil geçirmeleri için tüm imkanlar sunulmaktadır. Denize sıfır olan otel ayrıca büyük yüzme havuzu ile de dikkat çekmektedir. 
 Belek Maritim Pine Beach Resort Hotel Belek merkeze 3 km mesafede yer almaktadır. Antalya havalimanından 33 km uzaklıkta olan otel ayrıca Antalya merkeze 45 km uzaklıktadır. Belek merkeze yürüme mesafesinde olan otelin ilçe ve şehir merkezine ulaşımı araç ile yapılmaktadır. Toplu taşıma araçları da kullanılan ilçede kalabalık gruplar ve aileler için en konforlu seyahat aracı olarak transfer hatlar hizmet vermektedir. 

Otele havalimanından genel olarak ulaşım transfer hatlar ile yapılmaktadır. Böylece havalimanında bekleme olmadan hızlı bir şekilde otele ulaşılarak tatilin daha keyifli geçmesi sağlanmış olur. Bunun yanı sıra otelde ayrılacak konuklar için de transfer hat hizmetinden faydalanma imkanı bulunmaktadır. 

Belek transfer vip Antalya ve çevresine transfer hat hizmeti sunan seçkin firmalardan biridir. Yıllardır aynı alanda tecrübe sahibi olan firma müşteri taleplerini en ince ayrıntısına kadar değerlendirmektedir. Havalimanı ve otel arasında ulaşım sorununun yaşanmaması için çözüm bulan firma ayrıca tatil boyunca araç ile ulaşım sağlamak isteyen konuklara da hizmet vermektedir. 

Bölgede bulunan antik kentler, tarihi yapılar ve doğal güzelliklerin bulunduğu alanlara ulaşımda özel araç rahatlığı ile ulaşım sağlanarak zaman kaybının da ortadan kalkmasına yardımcı olmaktadır. Belek transfer vip müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermeye özen göstermektedir. Müşteri talepleri doğrultusunda ulaşım sorunlarının ortadan kalkması için konforlu araçlar ile tatilcilere hizmet vererek sektörde öncülük etmektedir. 

Havalimanı ya da farklı bir alana ulaşımda tercih edilecek olan transfer hat hizmeti sunan Belek transfer vip yıllardır bölgede transfer hat hizmetinin kalitesini müşterileri için arttırmaktadır. Aile grupları ya da kalabalık gruplar ile ulaşımı daha kolay bir hale getirmek isteyen yerli ve yabancı turistlere 7/ 24 hizmet vererek kaliteyi uygun fiyata sunmaktadır. Lüks ve konforlu araçlar ile şehir içerisinde bulunan tarihi yerlere ve gezi yerlerine ulaşım Belek transfer vip sayesinde daha kolay olmaktadır. Zaman kaybı yaşamadan bölgenin her tarafına kolay ulaşımı sağlayan firma müşterini gidecekleri yerlere zamanında ulaştırıp tekrar geri dönüşlerinde müşterilerine yardımcı olmaktadır. Toplu taşıma aracı yerine transfer hat hizmeti tercih etmek bütçe açısından da uygun olacaktır. 

 
call-center

Hemen Destek +90 544 887 20 13