Belek Magic Life Masmavi Hotel Belek

Belek Magic Life Masmavi Hotel BelekBelek Magıc Life Masmavi Hotel Belek


Tatil için en ideal yerlerden biri olan Belek yerli ve yabancı turistlerin en çok tercih ettiği ilçelerden biridir. İlçenin doğal güzellikleri dikkat çeken yapıdadır. Ayrıca çevrede bulunan tarihi yapılarda bu bölgenin en eski yerleşim yerlerinden biri olduğunu göstermektedir. Tarihte birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan Belek her yıl turizmin daha canlı olmasını sağlamaktadır. 

Antalya iline bağlı olan Belek ilçesi bölgenin tatil amaçlı daha çok kişi tarafından ilgi görmesine neden olmaktadır. Özellikle yabancı turistler ilçeye geldiklerinde bölgenin iklim yapısını da sevmektedir. Belek kış aylarında da çok fazla turistin ziyaret etmiş olduğu yerlerden biridir. 

Bölgede bulunan otel sayısı da oldukça fazladır. Otellerin lüks ve gösterişli yapısı turistler tarafından oldukça beğenilmektedir. Her şey dahil yapıdaki oteller tatilcilerin tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Bölgenin sahil şeridi boyunca sıralanan otellerinin yanı sıra golf sahaları ve çeşitli sporlara ait kulüplerin bulunması spor yapmak isteyenler için de uygun olmaktadır. 

Bölgenin otellerinde konaklama yapacak olan turistler önceden rezervasyon yaptırarak otele tatil zamanında ulaşmaktadır. Şehre ilk kez gelen konukların havalimanından otele ulaşımları transfer hat hizmetleri ile yapılmaktadır. 

Belek Magıc Life Masmavi Belek bölgenin en seçkin ve en lüks otelleri arasında yer almaktadır. Denize 50 metre mesafede bulunan otel gün boyu konuklarının rahat denize girmesi için özel plaj alanı bulunmaktadır. Hem deniz hem de havuz keyfinin doyasıya çıkarılmasını sağlar. 

Otel Belek merkeze 5 km mesafede konumlanmaktadır. Belek merkeze gidebilmek için sahil şeridinden yürüyerek ulaşılabilir ya da toplu taşıma araçları tercih edilebilir. Havalimanı ve otel arasında 35 km mesafe bulunmaktadır.Belek Magıc Life Masmavi Belek Antalya şehir merkezine ise 40 km mesafesi bulunur. Otelde havalimanı ulaşımlar transfer hatlar ile yapılmaktadır. Otel konukları otele giriş rezervasyonları sırasında şehre gelecekleri tarih ve saati otel yönetimine ileterek transfer hat talebini belirtmektedir. Havalimanına iniş sağlayan konuklar verilen tarih ve saatte zaman kaybı olmadan havalimanından alınarak otele ulaştırılır. Ayrıca otelden ayrılacak olan konuklar için de aynı transfer hat hizmeti sunulmaktadır. 

Belek transfer vip bölgenin transfer hat hizmeti sunan firmalarından biridir. Bölgedeki birçok otel ile anlaşmalı olarak otel konuklarının ulaşım sorunlarına çözüm olmaktadır. Bunun yanı sıra şehirde de bulunan diğer konuklara da transfer hat hizmeti sunmaktadır. 

Bölgeye hakim olan Belek transfer vip tatil süresince araç ihtiyacı olan konukların ulaşım sorunları ile karşılaşmaması için konforlu araçları ile hizmet vermeye özen göstermektedir. Bölgede gezilecek ve alışveriş yapılacak olan yerlerin fazla olmasından dolayı araç ile seyahat etmek daha pratik ve uygun fiyatlı olacaktır. Alanında uzman kişiler ile çalışmalarını sürdüren Belek transfer vip bölgede bulunan her bir alana kişi sayısı gözetmeksizin ulaşım sağlanmasına yardımcı olur. Ayrıca otel konukları için de her bütçeye uygun hizmet vermektedir.

 
call-center

Hemen Destek +90 544 887 20 13