Belek Lykia World & Links Golf Antalya Belek

Belek Lykia World & Links Golf Antalya Belek Belek Lykia World & Links Golf Antalya Belek 


Belek bölgesi Antalya’ nın en gözde tatil yerlerinden biridir. Bölgenin yaz boyu kalabalık ve hareketli olması turizm açısından da büyük önem taşımaktadır. Belek ilçesinde yer alan antik kentler ve doğal güzelliklerde ilgi çekici yapıya sahiptir. Gündüzler antik kent ve tiyatroları ziyaret eden turist sayısı oldukça fazladır. Yerli ve yabancı turistler bu yerleri gezerek eski medeniyetlere ait olan alanları keşfetmektedir. Bölgenin oldukça kalabalık olduğu dönem yaz dönemleridir. Antalya ve çevresinden çok fazla sayıda kişi de bölgedeki otellere tatil konaklaması için gelmektedir. Dünyanın her yerinde ziyaretçisi buluna bölgenin doğal güzellikleri ile de dikkat çekici olması turizmin kalbinin burada atmasını sağlamaktadır. 

Belek ve çevresinde bulunan beş yıldızlı ve ödüllü oteller hizmet kaliteleri ile tatilcilere unutulmaz bir yaz dönemi yaşatmaktadır. Her şey dahi oteller deniz kenarında yer aldığı için gün içinde denize girme imkanı bulunmaktadır. Ayrıca otellerin büyük havuzlarında da güneşlenme fırsatı bulunmaktadır. 

Belek Lykia World & Links Golf Antalya Belek bölgede golf sahası bulunan lüks otellerden biridir. Geniş bir bölgede yer alan otel konuklarına her şey dahil hizmet vermektedir. Otel içerisinde birçok hizmet bir arada bulunmaktadır. Bu sayede otel konukları gün içerisinde çeşitli aktiviteler ile kaliteli bir tatil yapma imkanı bulmaktadır. 

Otelin golf sahasında çeşitli golf sever kulüplere de hizmet vermektedir. Spor yapmak isteyen konuklara da çeşitli spor dallarına ait alanlar bulunmaktadır. 

Otel konukları için havalimanı ve otel arasında ulaşım sağlanmasını kolaylaştırmak için transfer hat hizmeti sunmaktadır.Belek Lykia World & Links Golf Antalya Belek Antalya havalimanına 50 km mesafesi bulunan otel önceden rezervasyon yapmış olan konukları için transfer hat hizmeti ile ulaşım sağlamaktadır. Kolay ve hızlı bir şekilde kara yolu ulaşımının transfer hat ile yapılması konukların daha rahat tatil geçirme imkanı bulmasına yardımcı olmaktadır. 

Belek Lykia World & Links Golf Antalya Belek Otelin Antalya merkeze uzaklığı 60 km Belek merkeze ise 15 km’ dir. Bölgede çok fazla gezilecek yerlerin olması konukların ulaşım için farklı alternatifleri değerlendirmesini sağlamaktadır. 

Bölgede uzun yıllar boyunca transfer hat hizmeti sunan Belek transfer vip müşteri taleplerini en iyi şekilde değerlendirerek onlara hızlı bir şekilde ulaşım imkanı sağlamaktadır. Ulaşımda tercih edilen Belek transfer vip otel ve şehre gelen konuklara güvenli seyahat etme ayrıcalığı da sunmaktadır. Bölgenin her yerine ulaşım kolaylığı sağlayan firma ulaşım sorunlarının hızlı bir şekilde çözülmesine yardımcı olmaktadır. 

Belek transfer vip Belek ve çevresinde yer alan birçok alana ulaşım imkanı sunarak kendi aracının rahatlığında seyahat etme fırsatı vermektedir. Uygun fiyat garantisi ve güvenli seyahat etme avantajı sağlayan firma bölgede birçok otel ile de ortak çalışma sürdürmektedir. İster havalimanı ister şehir içi ulaşımlarında başvurulacak ilk adreslerden biri olan Belek transfer vip tecrübeli ekip ile de hizmet vermektedir. 

 
call-center

Hemen Destek +90 544 887 20 13