Belek Limak Atlantis Deluxe Hotel Belek


Belek Limak Atlantis Deluxe Hotel BelekBelek Limak Atlantis Deluxe Hotel Belek 


Yerli ve yabancı turistler tarafından çok fazla tercih edilen tatil beldelerinden biri olan Belek kültür turizmi açısından da tercih edilmektedir. Bölgede çok eski zamanlara ait yerleşim yerlerinin olması ve bu bölgelerde var olan yapıların eski medeniyetleri barındırmış olması bölgenin daha da kıymetli olmasını sağlamaktadır. 

Belek ve çevresinde bulunan antik kent ve tiyatrolar birçok eski medeniyetin bu bölgede yerleşmiş olması ve bu yapıtların günümüze gelmiş olması yerli ve yabancı turistlerin ilgi göstermesini sağlamaktadır. Bölgenin tarihi açıdan önemli olmasının yanı sıra doğal güzellikler ile de dikkat çekmektedir. Şelaleler ve doğal gezi alanlarının gün içinde turistler tarafından ziyaret edilmesi bölgeyi daha değeri hale getirmektedir.

Bölgenin seçkin otelleri konuklarının rahat ve konforlu bir tatil geçirmeleri için her şey dahil şekilde hizmet vermektedir. Otellerin denize sıfır konumu birçok otelin özel plajının olmasını sağlamaktadır. Ayrıca oteller konuklarının havalimanı ve otel arasında güvenli seyahat edebilmeleri için transfer hat hizmeti sunması tatili daha da keyifli hale getirmektedir. Belek Limak Atlantis Deluxe Hotel Belek otel için transfer hizmetleri konukların otele giriş ve çıkış tarihlerinde havalimanı ulaşımını sağlamaktadır. 

Belek Limak Atlantis Deluxe Hotel Belek bölgenin en lüks ve gösterişli otelleri arasında yer alır. Denizi sıfır konumu ve lüks odaları ile tatilciler için unutulmaz bir tatil imkanı sunmaktadır. Otel içerisinde bulunan hizmetler gün içinde tatilcilerin çeşitli faaliyetler bulunmasına yardımcı olur. Otel konukları için transfer hat hizmeti vermektedir. 

Otel rezervasyonları sırasında transfer hat hizmeti rezervasyonunun da yapılması tavsiye edilmektedir. Özellikle otel rezervasyonu yapılırken havalimanından ulaşım sağlayacak olan konuklar uçak iniş tarih ve saati hakkında bilgi vermeleri havalimanı ulaşımı için yeterli olacaktır.Belek Limak Atlantis Deluxe Hotel Belek Ayrıca tatil bitiminde tekrar havalimanı ulaşımı için otelin sunduğu transfer hat hizmeti için rezervasyon yapılması gerekmektedir.

Otel Belek merkeze 4 km, Antalya merkeze 45 km, havalimanına ise 35 km uzaklıkta yer almaktadır. Otelin havalimanı transfer hattı sayesinde konukların güvenli kara yolu ulaşımı yapması sağlanarak tatilde daha kaliteli zaman geçirilmesine de yardımcı olmaktadır.

Belek transfer vip otel konukları için havalimanı transfer hat hizmeti sunduğu gibi ayrıca şehirde gezi alanlarına daha güvenli seyahat etme imkanı da sağlamaktadır. Şehirde birçok yerde alışveriş merkezleri de bulunmaktadır. Otel ve şehir konuklarının bu alanlara ulaşımı da transfer hat hizmeti ile de sağlanabilmektedir.

Şehirde ilk kez konaklayacak olan konukların ulaşım sorunun da en iyi çözüm ortaklarından biri olan Belek transfer vip kendi aracınızın rahatlığında hizmet sunarak zamandan da tasarruf edilmesini sağlar. Uygun fiyat garantisi ile tecrübeli ekip yardımıyla şehirde bulunan birçok alana ulaşım sağlanarak konforlu seyahat edilebilmektedir. Lüks araçlar ile seyahat etme imkanı sunan Belek transfer vip müşteri memnuniyetini ön planda tutarak daha iyi hizmet vermek için her geçen gün çalışmalarına devam etmektedir. 

 
call-center

Hemen Destek +90 544 887 20 13