Belek Limak Arcadia Golf & Sport Resort Belek


Belek Limak Arcadia Golf & Sport Resort BelekBelek Limak Arcadia Golf & Sport Resort Belek


Türkiye' nin tatil şehirlerinden biri olan Antalya’ da yaz aylarında oldukça fazla nüfus artışı olmaktadır. Yerli ve yabancı turist bakımından artış gösteren şehirde otel sayısı da fazladır. Yaz aylarında otellerin doluluk oranı artış göstererek bölgenin daha kalabalık olmasına neden olmaktadır. Antalya Belek ilçesi de yaz aylarında ciddi bir nüfus artışı ile karşı karşıya kalmaktadır. Yerli ve yabancı turistler bölgenin tatil açısından en uygun olan yerlerinden biri olduğunu bilmektedir. 

Belek yurdumuzun en gözde tatil cennetlerinden biri olarak bilinir. Tarihi yapıları ve doğal güzellikleri yerli ve yabancı turistler tarafından ilgi görmektedir. Özellikle antik kentler gün içerisinde birçok turiste ev sahipliği yaparak bölgenin tarihte ne kadar değerli olduğunu göstermektedir. 

Belek Limak Arcadia Golf & Sport Resort Belek ilçenin en gözde otellerinden biri olarak bilinmektedir. Amatör futbol turnuvalarının oynandığı otelin geniş bir arazide yer alması otelin daha konforlu ve lüks bir yapıda olmasına yardımcı olmaktadır. Otelde golf sahaları ve spa hizmetinin veriliyor olması da tatilciler için avantaj sağlayabilmektedir. 

Belek otelleri genel olarak Belek merkeze yürüme mesafesindedir. Belek Limak Arcadia Golf & Sport Resort Belek ilçenin merkezine 700 m mesafede konumlandırılmıştır. Ayrıca deniz kenarında olması tatilciler için daha keyifli tatil yapma imkanı sunmaktadır. 

Otelin Antalya merkeze uzaklığı 40 km’ dir. Antalya havalimanına ise 35 km mesafededir. Genel olarak toplu taşıma aracı ile şehir merkezine ve havalimanına ulaşım sağlanabiliyor olsa da yerli ve yabancı turistin otele ulaşımı için transfer hat hizmeti sunulmaktadır. Transfer hatlar otel konuklarının havalimanına iniş yapmadan önce rezervasyonlu bir şekilde havalimanında beklemektedir. Ayrıca otelden ayrılacak olan konuklarında havalimanına ulaşımında yine aynı transfer hizmeti tercih edilebilmektedir. Transfer hat hizmeti sayesinde zaman kaybı yaşamadan ulaşım sorunlarına çözüm bulunmuştur. 

Belek transfer vip otellerin konuklarına transfer hat hizmeti sunarak daha güvenli ve konforlu seyahat ederek tatilin sorunsuz bir şekilde başlamasına ya da bitmesine yardımcı olmaktadır. Uzun yıllar boyunca sektörde faaliyet gösteren transfer hat hizmetinde kaliteyi sunan Belek transfer vip şehir içinde ulaşım sorunlarına çözüm odaklı imkanlar sunmaktadır. 

Belek transfer vip otel konuklarına ya da şehirde tatil yapanlara transfer hat hizmeti sunarak güvenli seyahat etme imkanı sunarak hizmet vermeye özen göstermektedir. Şehrin kalabalık nüfusunda toplu taşıma araçlarında sıkıntı yaşamak yerine transfer hat hizmetinin tercih edilmesi kendi aracınızın rahatlığında seyahat etme özgürlüğü sunmaktadır. 

Şehrin tarihi yapılarına ve doğal güzelliklerine ulaşım sağlayabilmek için Belek transfer vip ayrıcalıklarından faydalanılarak gidilebilir ve zamanın daha verimli kullanılmasına yardımcı olabilmektedir. Zaman kaybı yaşamadan gidilmesi gereken alanlara en kısa sürede ve memnuniyetle ulaşabilmek için Belek transfer vip transfer hat hizmetinden rezervasyon yapılarak ulaşımın daha kolay hale gelmesi sağlanabilmektedir. Havalimanı ve şehir içi ulaşımlarında konforlu seyahat etmenin tadı çıkartılabilir. 

 
call-center

Hemen Destek +90 544 887 20 13